Skocz do zawartości

10-tki w CDA


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Oo to jest pytanie... I o ile w sprawie Fallout 2 jeszcze yako-tako moge to zrozumiec, to odnosnie jedynki NIE... Bo gra jest genialna, ma wszystko co trzeba - od ladnej oprawy (no, juz moze troszke podstarzalej, ale dalej bardzo klimatycznej!) przez grywalnosc po klimat wlasnie...

A tak gwoli przypomnienia, jaka ocene dostal Morrowind?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że Broken Sword 3 powinien dostać przynajmniej 9+.Wtedy ta gra miała full wypas grafikę,muzykę typową dla klimatu,no i ta grywalność...

A moje typy na ten rok(które dostaną 10):

SPORE(no bo to będzie naprawdę SPORE wydarzenie)

CRYSIS(no bo wypasiona gra)

GOTHIC 3(1 i 2 to super gry,więc i z tą częścią wiąże spore nadzieje)

MEDIEVAL II(Smuggler zapewne zrobi taki szum wokół tej gry że...)

STRANGEHOLD(wiem że to nie w tym roku,ale juz się palę do gry)

TEST DRIVE UNLIMITED(bo tak :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak gwoli przypomnienia, jaka ocene dostal Morrowind?

9+ nad czym ubolewam, tym bardziej że wcale nie lepszy sequel dostał dyche...

Skoro była na prima aprilis, dlaczego redakcja przyznała się do "wpadki" odnośnie tego tytułu? Anyway...Odnośnie prognoz - zobaczymy co czas pokaże, moim prywatnym zdaniem "10" dostanie w tym roku już "jedynie" Crysis...

I dlaczego tyle razy pisali że to żart? =). Masz topic "Pytania do redakcji" więc się pytaj, lecz odpowiedź chyba się już gdzieś przewijała...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak gwoli przypomnienia, jaka ocene dostal Morrowind?

9+ nad czym ubolewam, tym bardziej że wcale nie lepszy sequel dostał dyche...

Sytuacja z No On Lives Forever jest identyczna, tylko czy możemy mieć to za złe CDA? No w końcu chłopaki zaostrzyły system oceniania. Wg. mnie dziesiątki powinny być przyznawane w śwince - bo dopiero po roku od wydania gry tak naprawdę wiemy czy jest ona tak cenna dla growej sceny by otrzymać ów ocenę.

Przykłady gier które właśnie po roku wciąż były na ustach wszystkich:

StarCraft

Diablo

NeverWinterNights

HalfLife (Counter-Strike)

FarCry

wiele innych, ale oczywiście te pamiętamy do dzisiaj, które wciąż zbierają zasłużone laury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anyway...Odnośnie prognoz - zobaczymy co czas pokaże, moim prywatnym zdaniem "10" dostanie w tym roku już "jedynie" Crysis...

Po FarCray'u myślałem, że nie będzie gry już na 10... a tu prosze: EoS:O... dla mnie to była niespodzianka :) A teraz... myślę, że przez dłuuugi czas znowu nie będzie 10... mam także wrażenie, że w Crysis będzie czegoś brakowało :? W chwili obecnej innych HITÓW nie widzę... S.T.A.L.K.E.R - wydaje mi się, że los potoczy się jak z DNF :D Wcześniej miałem cichą nadzieję, że Wiedźmin będzie na 10... ale po obejrzeniu traileru z walk... jakieś takie nudne mi się wydawało :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...moim prywatnym zdaniem "10" dostanie w tym roku już "jedynie" Crysis...
A moim zdaniem nie dostanie bo będzie musiał naprawdę coś oferować poza grafiką, a to już będzie trudne. Bardzo dużą przeszkodą do otrzymania 10 dla Crysisa będą jego wymagania sprzętowe jak i również... systemowe. NIE BĘDZIE DYCHY NA PEWNO.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak gwoli przypomnienia, jaka ocene dostal Morrowind?

9+ nad czym ubolewam, tym bardziej że wcale nie lepszy sequel dostał dyche...

Sytuacja z No On Lives Forever jest identyczna, tylko czy możemy mieć to za złe CDA? No w końcu chłopaki zaostrzyły system oceniania. Wg. mnie dziesiątki powinny być przyznawane w śwince - bo dopiero po roku od wydania gry tak naprawdę wiemy czy jest ona tak cenna dla growej sceny by otrzymać ów ocenę.

Nikogo broń Boże nie winie =). Ale nieco prawdy jest w tym co piszesz.

Przykłady gier które właśnie po roku wciąż były na ustach wszystkich:

StarCraft

Diablo

NeverWinterNights

HalfLife (Counter-Strike)

FarCry

wiele innych, ale oczywiście te pamiętamy do dzisiaj, które wciąż zbierają zasłużone laury.

I do tych "innych" właśnie w 100% zalicza się Morrowind. Dowód? Popatrzcie na wyniki Plebiscytu na Grę X-lecia na forum. Kto zdobył srebro...? =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając troche ot tematu.

obvilion nie jest lepszy od morrowinda!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Nie zasługuje na 10!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Okey, przepraszam ochłonołem.

A podaj mi chociaż jeden powód ty łgarzu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co, że nie chodzi na twojim kompie?

Nic dziwnego.

Jaki pan taki komputer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając troche ot tematu.

obvilion nie jest lepszy od morrowinda!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Nie zasługuje na 10!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Okey, przepraszam ochłonołem.

A podaj mi chociaż jeden powód ty łgarzu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co, że nie chodzi na twojim kompie?

Nic dziwnego.

Jaki pan taki komputer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Madry...

1. Klimat - na ktory skladaly sie takie czynniki jak np. przedstwione srodowisko, kazda czesc wyspy miala swoja niepowtarzalna atmosfere

2. Questy i fabula - oba lepsze wg mnie w Morrowindzie, ale o tym to mozna w nieskonczonosc dyskutowac...

Masz dwa powody. Dwa to wiecej niz jeden.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając troche ot tematu.

obvilion nie jest lepszy od morrowinda!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Nie zasługuje na 10!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Okey, przepraszam ochłonołem.

A podaj mi chociaż jeden powód ty łgarzu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co, że nie chodzi na twojim kompie?

Nic dziwnego.

Jaki pan taki komputer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tetete, przyjmij do wiadomości że każdy może mieć własne zdanie, ja osobiście uważam, że Morrowind był równie dobry jak Oblivion (i 10 się należała maorkowi :D) a ty nie masz prawa takich tekstów puszczać tylko dlatego bo on ma inne zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając troche ot tematu.

obvilion nie jest lepszy od morrowinda!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Nie zasługuje na 10!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Okey, przepraszam ochłonołem.

A podaj mi chociaż jeden powód ty łgarzu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co, że nie chodzi na twojim kompie?

Nic dziwnego.

Jaki pan taki komputer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zapytam się tak. Czy twoja osobistość posiadała w ogóle komputer klasy PC około roku pańskiego 2002? Czy grała weń w RPG? Bo mam nieodparte wrażenie że masz niewielką wiedzę na temat na który się wypowiadasz. Praktycznie każda osoba, która jest fanem serii TES powie Ci że Morrowind przebija swojego następce pod praktycznie każdym względem prócz oprawy (graficznej, bo muzyczna jest na podobnym poziomie, jeśli nie lepszym). Oczywiście nie ujmuje broń Boże Oblivionovi, lecz chcę Ci uświadomić że chyba nie masz pojęcia o czym piszesz. Aha i pamiętaj o jeszcze jednej ważnej rzeczy, patrz na grę którą oceniasz przez pryzmat roku w którym wszyła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, wypowie się wielbiciel TES i powie, że Oblivion jest lepszy. Jestem skłonny zaryzykować stwierdzenie, iż więszkość gostków, którzy mówią, że TES IV jest gorszy od Morrowinda mają... za słaby komp by go pociągnąć. Oblivion to ulepszony Morrowind plus lepsza grafa. By the way: wg mnie Morrowind też powinien dostać dychę... Oblivion daje takiego kopa, że się nie można podnieść do końca dnia. Przynajmniej mi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy macie z tym sprzetem? Kompleks slabego/malego w jakiejs zakamuflowanej postaci...? U mnie zarowno Morrowind jak i Oblivion chodza jak zloto, i dalej uwazam ze Morrowind JEST lepszy od Obliviona... A argument ze jest na odwrot, bo TES IV ma lepsza grafike, to [beeep] nie argument :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...