Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fanat1c

Nowa Mysz Dla Gracza

Polecane posty

Tak więc mój stary złomik, Logitech G5 nie nadaje się powoli do użytku (wszędzie pościerany, z boku z góry z dołu :D).

Szukam nowego gryzonia (dobrze by było coś od Razerka), do 200zł, by pasowało co carchariasów i arctosy. Fajnie też gdyby była czuła i ładna ;].

Z góry odpadają produkty SteelSeries, bo mam szmacianke a nie chce sie w slizgacze bawic.

Na oku mam:

Lachesis

Abbyssal

deathadder

Copperhead

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz Razera to z pewnością mogę polecić zarówno lachesis jak i deathaddera. Jestem baardzo szczęśliwym posiadaczem tego drugiego, z lachesis też miałem do czynienia i można powiedzieć tylko tyle, że są one warte swojej ceny (deathadder nie jest nawet jakoś bardzo drogi, lachesis...nie wiem:P). Idealnie leżą w dłoni, do precyzji też nie można się przyczepić. Deathadder ma stosunkowo dużą, wystającą rolkę, ale idzie się przyzwyczaić.

Nie wiem tylko jak działa ze szmacianą podkładką, bo sam mam śliską (na zmianę z drewnem :)), ale sądzac po bardzo dobrych wynikach testów na takich podkładkach w dużych serwisach internetowych, można spokojnie oczekiwać niezawodnego działania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam VX Revolution juz od 2 lat ponad, i zastanawialem sie nad upgrade, z tym ze bez kabla bym czegos szukal, w fps'y nie gram az tyle zebym potrzebowal czegos super czulego, bardziej mi zalezy na programowalnych przyciskach [przydaje sie w mmo ;P ], wygodzie i jakosci, moja myszke jak juz wspomnialem mam ponad dwa lata i jak do tej pory zadnych problemow z nia nie mialem natury technicznej, poza moze tym ze free spin ma nieco zatarte lozysko ale ja tego i tak nie uzywam [kolko mam nastawione na klikanie]. cena nie gra specjalnie roli, w granicach rozsadku bym cos jednak prosil, ~300 zl tak mniej wiecej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logitech G500, albo ... Roccat Kone.

Roccat to mysz znakomita, pod kazdym wzgledem, i oprogramowanie, najlepsze obecnie ze wszystkich producentów.

Ale, mam bardzo mieszane uczucia co do jej polecenia.... Moj byl w raz w napraiwe (wymieniony na nowy model rev.2), i fakt rolka dziala juz bardzo dobrze ale... Mysz po 4 dniach zaczela strzelac dwu klikiem, a od 4 dni jest ok. Dlatego ciezko mi ja polecić z czystym sumieniem, mozna trafic felerny egzemplarz a mysz za 260zł nie powinna miec czego takiego.

Czemu G500? Znakomity pod kazdym wzgledem, super lezy w rece, jest bardzo precyzyjny i ladny.

Standardowo odradzam cuda razera, o ile Death Adder jest super myszka tak Lachessis stwarzał problemy z sensorem. (2 modele). A i dla mnie to taki... duzy kloc, Roccat jest takze bardzo duzy ale lezy swietnie w rece, w Lachesis lewa czesc dloni mi sie meczyla.

W G9 po godzinie nadgarstek mnie bolał, moze i fajna mysz, ale fatalnie wyprofilowana czesc tylna.

I kazdemu odradzam Copperhead'a, nie ma chyba myszy od niej bardziej niewygodnej. Ja nie wiem jak Razer mogl cos takiego wypuścić.

Co to jest abyssal?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...