Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Jako snajper może być ciężko, ale w Tungusce albo LAV-AD to żaden wyczyn. W końcu to najbardziej OP pojazdy (i ogólnie broń) w grze. Jak się ma dobrego pilota to jako gunner w helikopterze bojowym też jest to jak najbardziej do zrobienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc niech każdy robi co uważa za słuszne.

Ok, czyli według twojej aksjologii użyję sobie aimbota/wallhack'a bo "będę robił to co uważam za słuszne".

Nie piszę tego w stronę nikogo, ponieważ takiej sytuacji nie widziałem, więc trudno kogokolwiek oceniać, lecz byłbym bardzo zadowolony gdyby takim osobom EA czyściła statystyki. Sam lamię - z czym się nie kryję :P - i moje staty są takie jakie są (widać w sygnaturze), więc irytuje mnie takie sztuczne boostowanie statów. W sumie osobiście olewam te wszystkie poziomy/rangi/emblematy/etc. bo do niczego nie jest mi to potrzebne i bez tego całego [beep] bawiłbym się tak samo jak teraz. Jednak są ludzie, którzy lubią NORMALNIE grać dla statystyk i jak widzą takich lamerów bijących rekordy to wcale nie dziwię się, że mają o to pretensje. Gdyby jeszcze od tego zależały tylko te wszystkie pierdółkowate medale/baretki/poziomy to spływało by to po mnie jak po kaczce, lecz idą za tym również unlocki, a to już jest robienie uczciwych graczy w (_!_).

@JETY

Odwołuję to co wczoraj pisałem. Dziś wszedłem na serwer treningowy i nie dość, że opanowałem - tyle o ile - sterowanie myśliwcem, to jeszcze wbiłem flary, pociski naprowadzane, maskowanie oraz połowę kolejnego unlocka. ;) Zmieniłem też zdanie o samym lataniu samolotem, ponieważ może dać to tyle samo frajdy co bitwa pancerna, a zrobienie uniku przed ścigającym nas przeciwnikiem i wejście mu na ogon daje ogromny fun.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie to podoba: "Taki sposób na granie cały czas mnie nie bawi. Chcę sobie odblokować szybciej sprzęt to sobie odblokowuje."

Chcesz szybciej sobie sprzet odblokowac? A moze ja nie chce? A jak Ty sobie odblokujesz sprzet szybciej to bedziesz mial perki ktorych nikt inny nie ma i bedziesz mial przewage (tfu ump tfu) przez co k/d ratio innych bedzie malec.

Wiec sorki ale Co innego odblokowac sobie flary za pomoca kumpla by nie zostac zestrzelonym po 5 sekundach a co innego "chce odblokowac lopatke bo bez boostowania za wolno mi sie odblokuje"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli według twojej aksjologii użyję sobie aimbota/wallhack'a bo "będę robił to co uważam za słuszne".

Gdybyś czytał z uwagą wcześniejsze posty, wiedziałbyś, że nie propaguję hacków w postaci aimbotów i tym podobnych. Ale widocznie cofnięcie się w stronę wstecz jest za trudne. Boostowanie jest opcjonalne i tyle, jedni wolą grać normalnie i przy okazji levelować, inni od czasu do czasu trochę potrollują. Nie ma w tym nic zdrożnego i zaprawdę przestańcie o tym krzyczeć, bo zazwyczaj Ci, którzy najgłośniej krzyczą, że to skandal sami maczają w tym palce.

Proponuję zakończyć tą dyskusję na temat boostowania bo do niczego nie prowadzi.

BTW:

Czy Wam również Kanały Noushar (czy jakoś tak) przypominają bardzo Port Arica z BC2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz szybciej sobie sprzet odblokowac? A moze ja nie chce?

To sobie nie chcij, kogo to obchodzi? Mnie na pewno nie obchodzi jakiegoś ludka w necie.

A jak Ty sobie odblokujesz sprzet szybciej to bedziesz mial perki ktorych nikt inny nie ma i bedziesz mial przewage (tfu ump tfu) przez co k/d ratio innych bedzie malec.

No i co z tego? Przecież to jest normalne, że ktoś będzie miał lepsze rzeczy od Ciebie. Ja dopiero dzisiaj zacząłem grać w multi i nic nie mam, i co, też mam robić wywody na forum? Ogarnij się, bo żal tego czytać. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boostowanie jest opcjonalne i tyle, jedni wolą grać normalnie i przy okazji levelować, inni od czasu do czasu trochę potrollują. Nie ma w tym nic zdrożnego(...)

Ależ używanie aimbota, bądź wallhack'a też jest zupełnie opcjonalne... ;) Widać dla EA/DICE również nie jest to normalne bo ostatnio zaczęło się polowanie na takich levelujących i są czyszczone im statystyki, więc według mnie jest to jedynie trochę mniej "niepożądane" niż używanie sensu stricte cheatów - za które grozi zbanowanie konta.

Czy Wam również Kanały Noushar (czy jakoś tak) przypominają bardzo Port Arica z BC2?

Dziś pierwszy raz grałem na tej mapie i w pewnym momencie miałem takie samo wrażenie. Jeszcze jedna mapa w BF'ie 3 przypomina mi, którąś z poprzedniej odsłony, ale nie pamiętam nazwy... ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są czyszczone statystyki dla gości, którzy w krótki odstępie czasu zdobyli bardzo wysoki lvl. Takie rzeczy oferują np. shakowane serwery, bo kto widział, żeby przez tydzień wbić np. 70-80lvl? To jest nierealne normalnie.

@Elvis

Od Ciebie przyjmuje tylko w naturze. :**** :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie to podoba: "Taki sposób na granie cały czas mnie nie bawi. Chcę sobie odblokować szybciej sprzęt to sobie odblokowuje."

Chcesz szybciej sobie sprzet odblokowac? A moze ja nie chce? A jak Ty sobie odblokujesz sprzet szybciej to bedziesz mial perki ktorych nikt inny nie ma i bedziesz mial przewage (tfu ump tfu) przez co k/d ratio innych bedzie malec.

Wiec sorki ale Co innego odblokowac sobie flary za pomoca kumpla by nie zostac zestrzelonym po 5 sekundach a co innego "chce odblokowac lopatke bo bez boostowania za wolno mi sie odblokuje"

Ja Ci zabraniam używać WH, aimboty i innych syfów.

Szybciej odblokować sobie możesz sprzęt tego ja ani nikt inny zabronić Ci nie może.

Żaden perk nie daje Ci wielkiej przewagi nad innymi. To nie BC2 gdzie brałeś amunicje magnum i miałes +25% zadawanych obrażeń.

Odblokowanie P90 (40 lvl) jest złe ale odblokowanie flar w jetach już jest wporzo ?

Zdecyduj się. Albo coś jest czarne albo białe <- przenośnia taka.

@proud

Ale fail...

Wszyscy zgodnie uważają, że WH, aimboty są złe a Ty z takim tekstem wyjeżdżasz ?!

@Suteq

Ty też dawaj adres to Ci pośle małe co nie co ^^

EDIT:

Trzymam Cię za słowo albo obojetnie za co :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę to, co już powiedziałem (najwidoczniej niektórzy mają problemy z czytaniem/czytaniem ze zrozumieniem). Albo lepiej, powtórzę się, ale podając hipotetyczną sytuację, dowodzącą, że stats padding jest najzwyklejszym w świecie oszustwem. Osoby X i Y kupują w tym samym czasie Battlefielda 3. X gra od początku do końca uczciwie, leweluje swoim tempem, nie bierze udziału w różnych nieczystych procederach. Po 10 godzinach gry ma np. M4 i zwykłą wyrzutnię rakiet. Y "bawi się" z kolegami w zabawy typu: "ponaprawiajmy sobie robota" bądź też "choć, strzelę do ciebie, Z Cię reanimuje i potem tak w kółko". Po 5 godzinach gry ma G36 i Javelina. Jak myślicie, kto najprawdopodobniej wygra (będzie miał większe szanse) w bezpośrednim starciu?

Już pomijam fakt, że taka osoba swoim zachowaniem sama sobie wystawia odpowiednią wizytówkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom na tym forum jest zenujacy

Nikt ci nie każe na nie wchodzić.

W każdym razie, wolicie być zabitym przez kogoś, kto wcześniej sobie odblokował jakąś broń, niż przez jakiegoś żenującego cheatera z aimbotem i WH ? To macie świetne opinie... I teraz pytanie: czy ktoś wam zabrania tak robić ? Otóż nie. Możecie również to robić, jeśli chcecie. Każdy robi co chce, i będzie robił. Moim zdaniem to już lepiej tak postępować, niż cheatować poprzez granie z hackami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pankamilek: a to porownanie do redtubea to z (_/_)?

Czyli co normalny gracz woli "odblokowac" sobie dziewczyne a boostujacy po prostu chce juz i teraz przez co wejdzie na redtubea?

No to bravo...

Poziom na tym forum jest zenujacy

Kombinujesz jak koń pod górę, zupełnie nie o to mi chodziło. A jeśli nie wiesz o co, to za zbyteczne uważam jakiekolwiek próby wytłumacznia. Wiem natomiast, że zazwyczaj ludzie używający słów w stylu ''żałosny'' czy ''żenujący'' nie mają prawa używać tychże określeń, chyba, że pod własnym adrsem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie również to robić, jeśli chcecie. Każdy robi co chce, i będzie robił.

Typowo polskie myślenie ("Kowalski bierze kredyt na Maybacha, to mi też wolno"; "Nowak jedzie bez biletu, to czemu nie ja?"). Sorry Winnetou, ale gdyby takie zasady zastosować w dowolnej dziedzinie życia, to świat zamieniłby się w jeszcze gorszy sajgon. Rozumiem, że jak będziesz brał udział w maratonie, to rzecz jasna na dopingu? Owszem, każdy robi co chce, ale potem musi się liczyć z konsekwencjami (tak samo jest na forum ;D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc zabraniasz np. klanom bawić się na ich własnych serwerach kiedy to ćwiczą lub po prostu robią coś dla zabicia nudy a grać się nie chce, gdzie na spokojnie można polatać i poćwiczyć manewry bez konieczności martwienia się że za chwile ktoś ci w tyłek wpakuje stingera. Bo wtedy też punkty i un-locki lecą, jak mówi Elvis żadna broń nie ma przewagi nad inną, ja lubię M249 a kolega woli M60 która ja kompletnie nie umiem strzelać.

Dzisiaj widziałem kolesia z Dice skąd wiem że był z Dice? Bo biegał z F2000 + luneta 12x i to też jest nie uczciwe cheaty dla twórców od co.

Jeżeli widzę osoby z 4h gry i 20kkk punktów na engu oraz max lvl i żadnym unlockiem czy baretką to jest to żenujące, ale jeżeli dobijemy 2-3 fragi na samolocie aby odblokować flary czy stealth (wolę lepszą taśmę) to co innego. Sam z tego nie korzystam ale jak ktoś chce proszę bardzo. Moim i tylko moim zdaniem latouffe zazdrościsz że są osoby z którymi można takie rzeczy zrobić w klanie/znajomi z sieci a ty biedny musisz ganiać po serwerze i nabijać fragi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Latouffe

Jak widać zainteresowani nie widzą nic złego w swoim postępowaniu ;) EA czeka ;) Najlepiej niech oni to rozstrzygną poprzez wyczyszczenie/nieczyszczenie statystyk. Tutaj nie ma co się kłócić, bo to kopanie się z koniem.

Boostowanie można porównać do ściągania na klasówkach. Po co mam się uczyć, skoro mogę oszukiwać i mieć lepszą ocenę. A Suteq nieudolnie próbuje to usprawiedliwić i jeszcze ubliża osobom krytykującym, hmmm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dla was to, że ktoś ma więcej odblokowane jest naprawdę priorytetem w życiu także gratuluję. Get a life. :huh:

@cieć

Proof.

I porównanie do klasówek bez sensu jak zwykle. :] Ale mniejsza o to. Ode mnie EOT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh macie z tym problemy. Widzicie, że ktoś boostuje? Wyjdzcie z serwera i nie psujcie sobie gry. A takie tłumaczenia typu "rozumiem nabić te kilkaset pkt na jetach żeby odblokować flary i rakiety, ale żeby broń X czy Y to nie", bo wychodzi na to samo. Bo ktoś musiał się pomęczyć z flarami, które ktoś inny sobie jak to ładnie określiliście zboostował. A wy użalacie się, że sobie jakiś celownik odblokował czy broń, która nie daje ŻADNEJ przewagi nad innymi graczami. A k/d? Ileż to ja razy czytałem (m.in na tym forum), że ratio się nie liczy, że liczy się teamplay (który tutaj w sumie jest ;p) i wypełnianie celów misji. Więc o co biega bo nie czaję?!

Jeżeli widzę osoby z 4h gry i 20kkk punktów na engu oraz max lvl i żadnym unlockiem czy baretką to jest to żenujące, ale jeżeli dobijemy 2-3 fragi na samolocie aby odblokować flary czy stealth (wolę lepszą taśmę) to co innego.

Nie, to jest to samo. Różni się tylko skala ale generalnie to samo.

Poza tym. Oni zapłacili za tą grę więc mają prawo w nią grać tak jak chcą (pomijam używanie zewnętrznych programów typu WH, aimbot etc.). W tym wypadku to wina EA, że nie zabezpieczyli tej gry przed takimi incydentami i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie EOT powinno być już dawno bo cała poprzednia strona to kłótnie na temat odblokowywania broni. Ludzie gadajcie o grze a nie A odblokował G36 5h szybciej ode mnie czy podobnie. Według mnie w sposobie grania kolegów i szybkiego odblokowywania nie ma nic złego ja sam mimo iż odblokowuje kolejne bronie, ciągle gram 1 (SCAR-H) bo chce odblkowować do niego wszystkie dodatki i według mnie on jest lepszy od G36 czy AN (czy A) 91 a odblokowuje się go szybko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś kiedyś kogoś z tak wysokim SPM? Bo ja nigdy. Max to 360, a gdzie tam do 430.

Wait. Wydawało mi się, że na PC SPM ponad 500 to norma (sam w BF3 na PC grałem do 20lvl, potem wróciłem do wolniejszej rozgrywki na konsoli, która mi bardziej odpowiada). W takim razie ja ze swoim 439 punktami (na x360 olaboga) na minutę mogę czuć się zagrożony banem? :icon_rolleyes:

@boostowanie statów - Trololo nie sądziłem, że ktoś jeszcze o to robi raban. Każdy gra jak chce, nie mam zamiaru się wdawać w dyskusję czy to wypada czy nie. Jeśli do tyłka boostującym dobierze się EA/DICE/support/santa to ich sprawa. Zresztą, jeśli dzięki temu w jakiś sposób będą bawić się lepiej i odblokują jakieś inne pukawki/nabiją staty to chyba dobrze. Tyłek w multi może wam skopać osoba z 1. rangą i bez unlocków. Stop whining, play the game.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co porównują zdarzenie z gry ze zdarzeniami z realnego świata (i w dodatku tak fantazyjne jak niko22) triple LOL.

Doping w maratonie - zdarzenie nielegalne ze względu na prawo/zapisy w zasadach maratonu

WH/aimbot/jakiekolwiek cheaty - zdarzenie nieleglne przez wpływanie na serwery gry poprzez zewnętrzną ingerencję programów trzecich

boostowanie - nabijanie lvl poprzez "rzeczy" będące w grze bez ingerencji jakichkolwiek programów trzecich

Widać różnicę ?

Tak - świetnie wreszcie zrozumiałeś/aś

Nie - szkoda, nie chce mi się dalej tłumaczyć, idę pograć w BFa3

Na ten temat elvis już się nie wypowiada. EOT ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dark elvis

Zobaczymy czy panowie z EA będą mieli takie samo zdanie jak ty (żeby nie było wątpliwości, ja nie zamierzam nikogo "wsypywać", ale możliwe, że EA samo się tobą zainteresuje). Tak ku przestrodze - w BF2 za wykryty stats padding był ban (nawet klanowiczów nie oszczędzano). EOT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na Wasze odpowiedzi tylko jedna mysl mi sie nasuwa:

Ustawmy sie wszyscy na serwerze by boostowac staty! :D Przeciez to nic nikomu zlego nie zrobi :D

[ironia OFF] EOT.

EDIT: A Dark Elvis jesli uwazasz ze boostowanie to nic zlego to czemu zdeletowales to piekne zdjecie z xfirea gdzie pokazujesz jak nabiles 30K punktow przy score 0-0? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się wszyscy ustawimy na serwerze by boostować staty to będzie dużo ludzi. Wkońcu komuś nie będzie się chciało ginać by inny miał kille lub g36 więc przestaje współpracować. Jak jeden przestaje współpracowac, to inni też i stworzą się 2 teamy zabijające się nawzajam. Tak właśnie wygląda gra w Battlefieldzie 3, więc w czym problem :tongue: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...