Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Dzisiaj przerzuciłem się z klawiatury na myszkę podczas latania samolotem/śmigłem, fakt że w samolocie latam trochę jak pijany zając, ale idzie znacznie lepiej niż na samej klawiaturze, to samo ze śmigłowcem udało mi się nawet zestrzelić samolot przeciwnika, który obrał minie za łatwy wiszący cel, jednak seria rakiet zmieniła chyba jego zdanie na ten temat. :P

Latarka taktyczna jest ciut za mocna grając dzisiaj CQ Metro large wszyscy praktycznie biegali z latarkami, sam używam tłumika, jednak po 3-4 trupie bez hita w przeciwnika sam zamontowałem latarkę na M249, cóż przecinałem się przez grupę 4 osobową z ledwie 20% stratą HP. Udało mi się dzisiaj dostać medal za wsparcie zaopatrzenie co odblokowało mi również Dog-Taga naliczającego ilość rozdanego zaopatrzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten to soundtrack z BF3 BtK?

Super wyszedł.

Trudno przejść w co-opie misję snajperską. Już kilka razy próbowałem. Fakt, że przez Public Matchmake. Jak są ci dwaj przeciwnicy na początku jak się idzie do mieszkania, ja wyciągam nóż i się skradam, a ten drugi zaczyna strzelać z pistoletu... :dry: Wkurzające.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Sound Track jest z BF2 nie z BF3

Misja snajperska w Co-opie jest możliwa do przejścia w miarę łatwo, tylko że ze znajomym korzystając z Viop/tesa/venta, co wy macie do tych noży? Broń z tłumikiem i zanim ty dojdziesz do przeciwnika ten leży, pamiętaj że w Co-opie kill równa się kilka punktów dla ciebie. Kiedy z kolegą kończyliśmy misję snajperską co-opa padłem ze śmiechu, oglądając statystyki Head Shot Ja 22, kolega 8 cóż stwierdziliśmy że na snajpera się nie nadaje. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, jestem po ok. 15h gry w multi i ok. 5 w singla oraz ok. 3-4h w Co-opa i mogę powiedzieć, że kampania bardzo mi się podobała, ale brakowało mi np. takiego dialogu:

Żołnierz 1: -Uważaj, nie zniszcz tego (np. mechanizmu w czołgu) bo cię odeślą do kompanii B!

Żołnierz 2: -I co z tego? Przynajmniej będę ratował świat!

W multi broń jest świetnie wyważona i jest odrzut, co bardzo mnie cieszy. Większość broni brzmi świetnie, animacje ładowań też są w miarę realistyczne, tylko nie rozumiem ładowania MP7 po utracie całej amunicji. Z tego co mi o tym pistolecie maszynowym wiadomo, to nie ma tam ŻADNEGO bolt-catcha (to, co się naciska w M4/M16/HK416/SCAR, żeby odesłać zamek na miejsce), a z tyłu jest dźwignia zamka służąca do załadowania broni. Misje w Co-opie są IMO bardzo dobre, tylko (ponownie IMO) dostaje się za mało punktów za ukończenie misji. Wracając do dźwięku to zauważyłem brak dość istotnego dla mnie efektu, który był i w BC2 i w MoH-u (2010), a mianowicie mocniejszy dźwięk a po nim echo w czasie strzelania w pomieszczeniach i w ogóle w zamkniętych miejscach. Zauważyłem też, że takim Abramsem lub T-90A można teraz narobić o wiele większych szkód niż w BC2, niestety coś za coś. Bojowe latanie jetem jest IMO za ciężkie do ogarnięcia; latać "rekreacyjnie" to potrafię, ale bojowo - nie. Latanie helikopterem też do łatwych nie należy, ale można się go dość szybko nauczyć.

Moja ocena gry: 9,5 (wiem, że większość powie, że przesadzona, ale taka ocena w mojej opini jest jak najbardziej zasłużona)

BTW: wie ktoś, jak się zdobywa gwiazdki klas? Bo mam 30% szturmowca i nie wiem jak te 30% zdobyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradzam przeczytac powyzsze posty jeszcze raz. Nikt sie tam nie sprzecza o techniki nagrywania dzwieku. To KewL podal techniki nagrywania(...)

A moim zdaniem nie. Wlasnie o tym pisze.

Nie chce mi się ponownie tego gledzenia czytać i zapewne innym też. Mnie się podoba, innym się podoba, tobie nie. Uargumentowałeś i wystarczy.

Pewnie. A CS 1.6 swietna grafike. Nie wazne, ze rozdzielczosc to zart, a obiekty maja niska szczegolowosc. Liczy sie ten boski efekt. Nie rozumiem tej logiki, ale jestem pewien, ze widzisz w niej jakis ukryty sens.

Ja natomiast nie rozumiem twojej logiki - nie podoba Ci się, argumentujesz, rozumiem. Ale po co pisać na ten temat referaty? Po to by kogoś na siłę przekonać do walsnego zdania? I tak Ci sie to nie uda, więc pokaż mi ten twój ukryty sens? Nie wiem, ego Cie boli jak ktoś Ci pisze o swoim guście? Toleruj to, że inni mają inne zdanie, masz swoje i sie jego trzymaj, ale sie nie przekomarzaj bo to niepoważne.

@Coop

Mnie wbrew pozorom coop zaskoczył, początkowo grając myślałem, że bedzie tak samo nudny jak single (moje zdanie), natomiast bawiłem się przy nim naprawdę dobrze. Drażni mnie tylko misja trzecia :) I zastanawiam się, czy jak uda mi się przejsć jej poczatkową fazę bez "We've been compromised" czy to nagradza jakaś dodatkowa pula punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy jest jakiś limit flar w pojazdach latających? Gram mechanikiem i mnie to trochę wkurza bo wyrzutnie Stringer oraz jego rosyjski odpowiednik Igła nie mają w grze za wiele do roboty, czasami zdarzy się jakieś trafienie ale wiadomo żeby zabić to muszę go zestrzelić całkowicie a nie tylko uszkodzić, i tak na dziesięć trafień mam jednego zabitego (bo pewnie nie zdążył wysiąść z pojazdu) a co dopiero mówić o namaksowaniu tej broni.

Także uważam że balans na flary też by się przydał.

Wczoraj przytrafiła mi się trochę śmieszna akcja. Stroję tankiem i zaliczam kolejną flagę i nagle widzę że coś do mnie pruje, (myślę jakiś noob z automatu) ale nie widzę z której strony, no i tank rozwalony, patrzę a tu .......... robot saperski. Nosz kuźwa :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to moim skromnym zdaniem, balansowi powinno się poddać system leczenia w tej grze. Pomysł z auto-naprawą i auto-heal'em jest co najmniej z rzyci wzięty. Chciałbym coś takiego, pograłbym w CoD MW2. Eufemizmem mówiąc, jest to zły pomysł. Podobnie jest z kiwaniem się celownika. Rozumiem, że kiwać się musi, no ale bez przesady. Celowniki się kiwają, jakby karabin taki próbowało utrzymać dziecko. Zaś dorosły facet trzymałby to tak, że by się celownik kiwał jak w BC 2. Subtelnie, nie na tyle, by wkurzać, ale na tyle, by nieco utrudniać trafienie w głowę (ileż razy celownik mi się omsknął na dół, no i Headshota nie było ;/)

I mam dwa pytania:

Jak wyrwać odrzutowiec z przeciągnięć? Bo połączone z lagami graficznymi spowodowało rozbitkę godną karambolu z "Final Destiny 2".

I kiedy najlepiej odpalać flary? Kiedy dźwięk jest taki przeciągły (wnioskuję, że wtedy pocisk rakietowy leci)?

Zaś jeszcze minimalny limit graczy do gry jest wkurzający. Po prostu nie można wbić sobie na serwer i poćwiczyć latania odrzutowcami ... Wkrótce mnie to tak chyba wnerwi, że napiszę wątek o tym na forum BF 3, żeby EA to zmieniło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto leczenie zależy od serwera. Jak ci sie nie podoba to w filtrach wyszukiwania ustaw sobie hardcore. Odrzutowiec wyrywasz z przeciągnięcia ustawiając dziób w strone ziemi tak by zyskał prędkość i dopiero gdy odzyskasz sterowność wyrównujesz lot. Ogólnie lepiej latać nisko tak żeby nie wpadać w przeciągnięcia. Z flarami to jest tak: gdy przeciwnik zaczyna cię namierzać słyszysz pikanie. Gdy już cie namierzy pikanie przechodzi w ciągły dzwięk. Flary odpalasz dopiero gdy dzwięk znowu przejdzie w pikanie ale tym razem szybsze i w wyższych tonach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja czasami trzymam stingerem helkę na ciągłym przez kilka sekund. Czasem dopiero jak pilotowi puszczą nerwy o odpali flary odpalam pocisk... Zazwyczaj zdążę władować 2 pociski zanim flary się naładują i jest mój :P

Ale i tak lepiej się ludzie nadziewają na miny PPanc :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki że czasami odrzutowce wlecą w jakaś dziwną strefę za obszarem walk lub są za wysoko, wtedy nie da się go praktycznie kontrolować i to nie jest przeciągnięcie, rozumiem robić jakieś dziwne wygibasy ale wielokrotnie traciłem panowanie nad samolotem kiedy wykonywałem prosty manewr skrętu. Tak jak by mi ktoś odłączył klawiaturę i myszkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mam jedno pytanie dotyczące dog tagów a mianowicie tych, które mają być dostępne za osiągnięcia w trybie kooperacji oraz single ;] Owszem, o ile znalazłem dog tagi, które otrzymamy za nabicie "service star" w tym trybie (50 gwiazdek?! Oszaleli?! ;p) tak za nic w świecie nie widziałem tych za tryb single (np. pozłacany dog tag z napisem Semper Fidelis - nazwą pierwszej misji kampanii). Ktoś wie czy one w ogóle są i np. kampanię trzeba przejść na weteranie aby je otrzymać czy też do czasu premiery ich ilość odrobinę się zmieniła? ^_^ Kontynuując jeszcze wątek multiplayera to powiem, że owszem - da się wygrać Operation Metro po stronie US, ale IMO nie na serwerze z 64 osobami z szybkim respawnem... a jak nie ma zagrania to jest w ogóle pozamiatane a Rosjanie mogą się kampić na górze i tyle z tego będzie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość w BF3 wyłączenia okna czatu/ dialogów czy jak tam to zwał? zasłania 1/3 ekranu i mocno rozprasza :krecka_dostal:

dołanczam sie do pytania bo faktycznie 1/4 ekranu to zajmuje i rozprasza ...jest możłiwośc wyłączenia tego ustrojstwa ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ustawieniach np: na War Tapes dźwięk po prostu jest bardziej przestrzenny, a przy Hi-Fi dźwięk będzie nieco bardziej stłumiony, w zależności od tego kto ma jaki sprzęt najlepiej sprawdzić sobie każde ustawienie i wybrać te które dla nas osobiście brzmi najlepiej. Ja osobiście kożystam z War Tapes + rozszerzony tryb stereo bo mogę po prostu wszystko słyszeć lepiej, lokalizacje dźwięków, itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że post nie wyleci, ale wydawało mi się, iż jest to odpowiednie miejsce do zadania tego pytania.

Tak więc, mam pytanie do osób zamawiających Battlefield'a 3 EL w gram.pl. Sam - po kilku godzinach rozegranych u znajomego - nie zdecydowałbym się na zakup BF'a 3 za tę cenę, jednak dostałem go jako prezent. Cóż, nie będę odmawiał, bo nieładnie tak. :P Jednak pojawia się pewien "problem". Z EL powinny być dostarczone kody na DLC (Spectact, DogTags i jakieś tam uzbrojenie). Wiem, że gram.pl umieszczał ponoć te klucze w szczegółach zamówienia, lecz w tej transakcji, którą dostałem jako prezent brak jakichkolwiek informacji na ten temat... Tak więc, w którym miejscu dokładnie znajdowały się te kody?

Normalnie tutaj: sklep.gram.pl > Moje zamówienia > Nr.Zamówienia. Czy trzeba było wejść w jakąś inną zakładkę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc, w którym miejscu dokładnie znajdowały się te kody?

Pozwolisz że zacytuje maila którego sam dostałem (mogłem skopiować trochę za dużo, ale może jest w tym coś ważnego co sam bym ominął :D)

"Osoba, która składała zamówienie nie będąc zalogowanym na swoje konto może wejść w szczegóły zamówienia za pomocą odnośnika, który znajdował się w wiadomościach informujących o złożeniu zamówienia, jego potwierdzenia oraz wysyłce. UWAGA: Jeżeli po złożeniu zamówienia utworzyli Państwo konto, przed kliknięciem linku kierującego do szczegółów zamówienia proszę najpierw wylogować się z naszej strony (a najlepiej wyczyścić pliki cookie przeglądarki). Tylko po wylogowaniu link przekieruje Państwa na właściwą stronę.

Link pozwalający na pobranie kodów znajduje się w szczegółach zamówienia na liście zamówionych produktów przy grze Battlefield 3.

Osoba, która płaciła za grę przy odbiorze przed pobraniem kodów zostanie poproszona o podanie pełnego numeru rachunku dostarczonego wraz z grą."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od drużyny. Owszem, na Metrze można zdobyć b. dużo fragów jak i punktów, ale tylko jak się ma dobrą drużynę. W przeciwnym wypadku (jeżeli gramy po stronie US), nie będziemy mogli wyjść z respa i będziemy ginąć na samym starcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że post nie wyleci, ale wydawało mi się, iż jest to odpowiednie miejsce do zadania tego pytania.

Tak więc, mam pytanie do osób zamawiających Battlefield'a 3 EL w gram.pl. Sam - po kilku godzinach rozegranych u znajomego - nie zdecydowałbym się na zakup BF'a 3 za tę cenę, jednak dostałem go jako prezent. Cóż, nie będę odmawiał, bo nieładnie tak. :P Jednak pojawia się pewien "problem". Z EL powinny być dostarczone kody na DLC (Spectact, DogTags i jakieś tam uzbrojenie). Wiem, że gram.pl umieszczał ponoć te klucze w szczegółach zamówienia, lecz w tej transakcji, którą dostałem jako prezent brak jakichkolwiek informacji na ten temat... Tak więc, w którym miejscu dokładnie znajdowały się te kody?

Normalnie tutaj: sklep.gram.pl > Moje zamówienia > Nr.Zamówienia. Czy trzeba było wejść w jakąś inną zakładkę?

Krótko mówiąc :trollface: , jeżeli masz dostęp do konta z którego gra została zamówiona, wchodzisz na "Moje Zamówienia", najeżdżasz myszką na numer zamówienia i pojawia się link "Szczegóły", który klikasz, a następnie przewijasz do listy zamówionych towarów i pod obrazkiem BF2 ( w owej liście) jest opcja "Kliknij aby pobrać kod(y) do tego produktu. " Powinien pobrać Ci się plik TXT z kodami, które dodajesz w Origin'ie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...