Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Ostroznie z kupowaniem z allegro, ja kupilem wlasnie za stowke i sie na tym prawie przejechalem. To znaczy premium mi usunieto ale sprzedawca zwrocil pieniadze. Wyszedlem na to ze dostałem close quarters za darmo bo tego mi o dziwo nie usuneli :D

Takze posiadając juz 2 dodatki drugi raz premium na pewno nie kupie. Zreszta nie kupie juz raczej nic do bfa, mam dosc dokupywania zawartosci do gry, do ktorej jest wiecej DLC niz patchy.

Przez to głupie premium boje sie teraz kupic gier EA ktore maja wyjsc bo pewnie dostana premium 10 dlc na multi i tyle bedzie z radosci gra :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zamówiłem Premium na 3kropki.pl za 145.99zł. Z przesyłką 159.89zł.

Dużo dałeś. Ja jakiś tydzień temu kupiłem za 95 zł na alledrogo. Do teraz zresztą można trafić na okazje za 100 zł.

Ok. Tyle, że nie mam zamiaru kupić, a potem zobaczyć, tak jak theoldive napisał wyżej, że skasowali mi Premium, bo kod pochodził z jakiejś dziwnej stronki, czy coś.

Tak to będę miał stuprocentowo pewny kod i to w pudełku. :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NorbissBoss

Nareszcie Troll-Tag! Raczej będą dostępne bez żadnych zadań, tak jak te z B2K lub CQ. Chociaż... Ma być 5 nowych zadań. 2 nieśmiertelniki za zadania? Coś nie chce mi się wierzyć, że kończenie zadań będzie nam dawało nowe pojazdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha coś mi się zdaje ze troll tag będzie jednym z najczęściej zbieranych. :P

Ostatnio pograłem na serwie "No Rules" szczerze grało się na nim 100x lepiej niż na takim gdzie połowa broni jest pozabraniana. Czuło się walkę i dynamikę o dziwo na 48 osób 1 biegała z USASem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj wchodzę na serwer "no rules" gdy chcę podexpić zadania(trollowanie ze SMAW, M320) :D.

Ogólnie z USASem biega mało osób, ale szczerze to lepiej niech już jest ten USAS niż przesadzone M16A3. Ten pierwszy przynajmniej jes tsłaby na duże odległości, a "emka" jest dobra wszędzie. Prawie zerowy rozrzut i szybki reload - jedną ze statystyk powinni pogorszyć. Nawet u siebie widzę, że z M16 od razu lecą fragi, ale bardziej preferuję F2000 - wygrywa na bliski dystans.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@S4nch3z

Pewnie dlatego, że USAS jest obecnie jednym z najsłabszych (najsłabszym?) shotgunów, ale widzę, że mit overpowered USASa nadal ma się dobrze smile_prosty.gif

Ostatnio odświeżyłem sobie większość broni assaulta i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że ta klasa nie ma słabych broni, a większość jest po prostu świetna i nawet jak miałbym wybrać top 5 to miałbym poważny problem z decyzją. Łatwiej byłoby mi wybrać te, których dla mnie mogłoby nie być w grze - SCAR-L, KH2002, FAMAS. Niektóre wymagają chwili na przyzwyczajenie się po przesiadce z innej broni (AN-94 biggrin_prosty.gif), ale później każdą można kosić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre bronie Medyka są jednak do bani, np. AEK i jego badziewna siła ognia. Zauważyliście z pewnością pewną zależność w FPSach: im broń szybciej strzela, tym jest słabsza. Jak od każdej zależności, są wyjątki ^^

Wiem już, dlaczego BF 3 powodował takie kłopoty: rozlały mi się dwa kondensatory na płycie głównej ... Dwie kości RAMu w grach - crash prędzej czy później.

Ostatnio odświeżyłem sobie BC 2. Port Arica grany najczęściej.

Śmieszą mnie te "no baserape". Jak jest jakiś typ w bazie i ciężko go zdjąć (wzgórza koło respa USA lub pociągi na resie RUS) to mam czekać, aż wylezie czy też modlić się, żeby mnie nie zdjął? Czasem sobie pójdę do bazy jako Snajper z C4, podsadzę pod quada i tylko czekać na killa. A jak mnie ktoś przyuważy, zdejmę go. A jeśli próbuje mnie zdjąć namiętnie, bez skutku i wrzeszcząc "baserape", to coś nie halo. Poza tym, fajnie czasem postrzelać tak ^^

Inne "genialne" zasady:

ograniczenie klas - najczęściej Snajper. Jego łatwo zdjąć, bo marna ilość jego broni pozwala lepiej walić z dystansu. Takie me zdanie.

automatyczny killer "base raper'ów" - siedzi jeden na wzgórzu, i wali do wszystkich. Ale my nie możemy, bo "baserape". Zazwyczaj są strefy "nie kamp, walcz!", ale spotkałem serwer bez tego i kilku typów namiętnie to wykorzystywało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dostaliście kiedyś bana na szturmie za baserape? Bo ja tak :) Admin napisał na czacie ze skoro zostałem na 1 etapie to po jego przejęciu sam powinienem się zabić;p A fajnie się grało, fragi leciały, parę razy kosa poszła( w tym admina) i nikt nie mógł mnie ubić no to trzeba było zbanować ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@reg

Może dla tego że ostatni raz jak grałem USAS powodował masakryczne zamieszanie, sam pamiętam jak wpadłem z m230 Shotgun w grupę 4/5 przeciwników, którzy stali na wprost mnie 1 shot = 4fragi.

Ponownie się teraz do BFa przyzwyczajam po zakupie premium i o ile F2000+chwyt+kolimator na małym dystansie robi niezły chaos tak to co robi M16A3 to masakra na duży mały i średni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TImex alez co Ty gadasz, w bfie3 akurat im bron szybciej strzela tym lepiej. Nie wiem co ci sie nie podoba w AEKu ale dla mnie jest to jeden z mocniejszych karabinow na ten moment w grze. Na bliskie odleglosci mozna sobie nawet powalczyc z m16, na srednie ewentualnie bez celownikow optycznych tez cos mozna zdzialac. Nie jestem zadnym fanboyem m16 itd zeby nie bylo poniewaz moja ulubiona bronia jest dosc wolno strzelajacy ak74m. Natomiast grajac troche sparow i roznych takich badziewii mozna zauwazyc, ze poki co m16a3 jest najczesciej wybierana bronia ( a niby szybkostrzelna).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TImex alez co Ty gadasz, w bfie3 akurat im bron szybciej strzela tym lepiej.

Nie zawsze. Duża szybkostrzelność - większy odrzut - mniej fragów na dystansie. Przykład - FAMAS - ciężko zabić nim coś w oddali, za to w CQC sprawdza się bardzo dobrze. A taki SCAR-L? W CQC jest niszczony przez bronie jak AEK czy M16, a na dalsze dystanse rządzi i dzieli razem z G3, L85A2 i AUG A3.

Do M16 - jest wybierana w sparach i klanówkach, bo to najmocniejszy AR w grze - szybki reload (1.9 sec), mały odrzut, dobry RPM (800) - sprawia to, że sprawdza się dobrze w każdej sytuacji.

AEK? Świetny na TDM Noshar Canals i mapy z Close Quarters, ale na dalsze odległości ciężko się zabija.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up- M16A3 to obecnie najlepsza broń w grze. Bardzo dobra szybkostrzelność, bardzo dobra celność, odrzut, świetny czas przeładowania. Nie ma balansu w BF3. Chcesz być konkurencyjny, używaj M16.

Nie używam M16. Uważam ją za broń nudną i oklepaną, dobrą we wszystkim ,świetną w niczym. Absolutnie cała reszta karabinów jest wyspecjalizowana choć trochę w jednym kierunku, pozostawiając luki w innych kategoriach. M16 ma wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na szczęście zostanie osłabiona w najnowszym patchu, a konkretnie zostanie zwiększony jej odrzut. Nie sądzę, aby było tak jak z FAMASem (broń całkowicie niegrywalna - kosmicznie duży rpm, bardzo długi czas ładowania przy magazynku mniejszym niż większość AR), jednak przynajmniej coś robią w kierunku jej osłabienia.

AEK da się zabijać na średnio-dalekie dystanse. Różnica jest taka, że trzeba strzelać serią (tą po 3 pociski, albo samemu się kontrolować), bo inaczej większość magazynka idzie w powietrze. Duże znaczenie mają też dodatki, dla mnie optymalne są chwyt przedni i ciężka lufa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych "OP" broni:

- USAS - po nerfie Frag Rounds jest słaby - znacznie lepiej grać ze SPASem 12 + Slug lub SAIGA + Buckshot

- AEK - jak mówiłem - dobry w CQC, na dalszych dystansach już niestety traci ze względu na spory recoil.

- M16 - tu fakt, IMO jest za mocna, ale w patchu z Armored Kill ma dostać zwiększony recoil.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Od wczoraj mam premium. I nie żałuję ani złotówki wydanej na tą usługę. Back to Karkand bardzo fajne, a z Walki w Zwarciu najbardziej podobają mi się jak na razie Operacja 925 i Złomowisko. Przy okazji grania w Battlefield 3 Premium odkryłem też najgorszą rzecz we wszechświecie - celownik mechaniczny FAMAS-a.

Mam też takie pytanie do tych, którzy grali w BF2. Czy te mapy z B2K to są wersje 64-osobowe z "dwójki"? Miałem okazję zagrać kilkanaście meczy w BF2 i troszeczkę pamiętam Strike at Karkand, Sharqi Peninsula i Gulf of Oman. Wyspę Wake dopiero teraz pierwszy raz grałem. Mimo to i tak trochę mi zajmie nauczenie się tych map na pamięć tak samo jak i tych, które są w CQ.

Co do pojazdów... latałem F-35 i strasznie ociężały i powolny jest ten samolot w porównaniu nawet do Thunderbolta i Frogfoota. Mimo to mam już po jednym zabiciu z każdego pojazdu udostępnionego w B2K, opócz spycharki, którą jeździłem, ale nikogo nie udało mi się ubić. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też takie pytanie do tych, którzy grali w BF2. Czy te mapy z B2K to są wersje 64-osobowe z "dwójki"?

Dokładnie tak, jedyne czym się różnią to możliwością destrukcji budynków, przez co miejsca gdzie w "dwójce" spamowano granatami, w "trójce" są puste :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...