Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Niemiaszki bardzo często lubią banować. Dziwne że akurat trafia na Polaków zazwyczaj ten ban :P

Taa... Ja raz dostałem autobana jak wbijałem na niemiecki serwer i wyświetlił się tylko komunikat "You have been banned from the server. Reason: Find a server from your own country."

Przypuszczam, że był to jakiś serwer neo nazioli, albo jakiejś innej grupy w stylu naszego ONRu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Dyskusję na temat tego serwera (albo podobnego) prowadzono na forum Battleloga jakiś czas temu. Admini niekoniecznie muszą być "naziolami". Powody podawane w tamtym temacie to m.in. ping, jedność języka (co może ma wpływ na kontakt z administracją), chęć zapobiegnięcia rasizmowi tj. skoro nie-niemiec nie może wejść na ten serwer, to nie powinno być tam wyzwisk w związku z tym tematem.

Osobiście rozumiem takie nastawienie, ale go nie popieram. W dzisiejszych czasach znajomość angielskiego to podstawa, więc osoba na stanowisku admina powinna spełniać to kryterium. Sytuacji z pingiem nie rozumiem za bardzo. Na jednym serwerze trafiłem na auto-kicker, który wyrzucał wszystkich z pingiem >250. Co to za problem takie coś wprowadzić na wcześniej wspomnianym? A na wyzwiska nie da rady zaradzić. Jedynym wyjściem jest wyłączenie czatu albo stała obecność admina.

Poruszając sprawę serwerów, co myślicie o tych zlokalizowanych w Polsce? Osobiście nie przepadam, zwykle gram na tych zlokalizowanych u naszych zachodnich sąsiadów. Kiedyś gdy grałem na "naszym", natrafiłem jedynie na chamstwo. Przypuszczam, że był to jednorazowy incydent, jednak niesmak pozostał. Na zagranicznych serwerach panuje imo bardziej przyjazna atmosfera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zapraszam na serwery elite-company ;) i żeby nie było że reklama, choć jestem członkiem klanu. Wśród adminów sami odpowiedzialni ludzie. Naprawdę polecam. Poza nimi w sumie faktycznie ciężko o dobry polski serwer, lubię grać na brytyjskich

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FiglozofS

Wiem wiem, to z naziolami to był żart (dlatego dałem ":P" na końcu). Zwykle nie obrażam na poważnie ludzi, których nie znam.

A jeżeli chodzi o polskie serwery to niestety są one zazwyczaj puste i służą głównie do treningów, albo panuje na nich wyżej wspomniane chamstwo. Jakiś czas temu grywałem na serwerze klanu PTT i w sumie było nawet nieźle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FiglozofS

Wiem wiem, to z naziolami to był żart (dlatego dałem "tongue_prosty.gif" na końcu). Zwykle nie obrażam na poważnie ludzi, których nie znam.

A jeżeli chodzi o polskie serwery to niestety są one zazwyczaj puste i służą głównie do treningów, albo panuje na nich wyżej wspomniane chamstwo. Jakiś czas temu grywałem na serwerze klanu PTT i w sumie było nawet nieźle.

Dziwne, grałem trochę na serwerach G4G.pl i innych polskich serwerach i albo na chamstwo nie trafiłem, albo po prostu nie zauważałem, nie gapiąc się na czat ;).

BTW, zdarzyła się bardzo dziwna rzecz - otóż jakiś idiota z opponentów użył tzw. masskilla, wybił całą drużynę 32-osobową i uciekł o.O Zdarzyło to się wam kiedyś? Ehh, ogólnie myślałem, że przynajmniej w BF3 nie czitują..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie czity to ścierwo, które albo jest reformowalne, samo dojdzie do wniosku że czitowanie jest dla złamasów albo niereformowalne. Wczoraj wpadł podczas partyjki w BC 2 z kumplem czitek, aimbot ... Nick to my blind sister. Chętnie bym go zaraportował, ale w BC 2 nie wiem, jak to się robi.

Po prostu, żal.pl takich durniów. Dostaną bana na grę, i 120 zł w błoto. Na co to? Żeby popsuć komuś grę? Mieć frajdę?

Sam kiedyś za gówniarza czitowałem w grach multiplayer. Na szczęście ban na gry się nie trafił, a ja sam przestałem.

A co do chamstwa: ja z kolei gram nałogowo na jednym TDM (niemiecki), bo bronie do 5 gwiazdek nabijam. Wczoraj dobijałem SMAW, to miałem istny wykop obelg. Nawet próbowali mnie wywalić, ale votowanie nie przeszło. Jeden tylko mnie kosą dopadł, i od tego czasu poluję na niego. Tak czy siak, SMAW i RPG dobite na 5 gwiazdkę, w końcu koniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam polecał serwery elite company. Nie wiem czy ja jestem ślepy czy po prostu nie macie, ale widze same serwery jednomapowe.Np seine only, metro only. Nie ma zadnego serwa ze zmiennymi mapami? Bo szczerze to granie na jednej mapie moze sie szybko nudzic, no chyba ze jest sie metro masterem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że w klanie jest tak wygodniej, mówimy "idziemy grać na Metro" i wszyscy idziemy na kanał Metro na TS3 i gramy, a jak się znudzi to zmieniamy na np Kaspijską itd. Być może pojawi się serwer z rotacją, ale kiedyś był i świecił pustkami, a serwery same się nie opłacają.

Co do zabijania całej drużyny to komenda panelu administracyjnego serwera: /nuke ru albo /nuke us, czy też wszyscy: /nuke. U nas na serwerach też jest stosowana, ale prawie tylko na Metro, w przypadku bardzo ciężkiego przypadku baserape i po wielokrotnym ostrzeżeniu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@theoldive

Ja szczerze powiedziawszy, wolę serwery z jedną mapą, bez rotacji. Powód? Pierwsze ładowanie się map jest cholernie długie. I nie mam przedpotopowego komputera. HD 5850, Intel Core 2 Quad i 2x2GB RAM. A mapy się bardzo długo ładują.

Ja dorwałem w końcu mojego nemesis. Dostał trzy razy kosą, w tym dwa razy pod rząd, bo niedźwiedzia dostał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Timex

No chyba, ze masz taki problem bo u mnie mapy ładują sie predko, mniej wiecej tak do 10 sekund max. Jedynie pierwsze wczytywanie po uruchomieniu systemu trwa dłużej, masakrycznie dłuzej bo kilka minut. Jest to w ogole dla mnie fenomen ze to pierwsze wczytywanie jest tak długie, dlatego jak chce grac w bf-a to unikam nawet resetowania kompa. (co przy tak awaryjnej grze jest dosc trudne :/)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie głownie dlatego już są potwierdzone informacje o BF4. BF3 to bardzo fajna gra, ale jest po prostu tak najeżona mniejszymi i większymi bugami, że zamiast wziąć się za naprawe kodu, wzieli się za robienie kolejnej odsłony. Mam nadzieje, że będzie lepsza niż obecna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Frostbite bedzie bardziej zoptymalizowany, ale czy sama gra bedzie lepsza? Mysle, ze na 100% bedzie bardziej efektowna jednak nie wierzę, ze to bedzie ten wybitny i dopracowany fps na ktory wszyscy czekaja.

Po 1: Patrząc na politykę wydawania patchy(ów? nie wiem jak to sie odmienia) gra doczeka sie kilku łatek, ktore wiecej zepsuja niz naprawia i kilku innych naprawiajacych te zepsute elementy w ten sposob ze niszcza gre w druga strone) i na tym koniec bo "przeciez DLC same sie nie zrobia no i o Bf5 tez by trzeba bylo zaczac myslec".

Po 2. Wyzej wspomniane DLC. No tu chyba wszyscy rozumieja o co chodzi róznice miedzy tymi co kupili, a tymi co nie, skok na kase itd itp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Ja również, gdy dokupiłem do swojej 2 gigowej konfiguracji kolejne 2 GB to wzrost szybkości wczytywania map był dość duży.

Aczkolwiek zauważyłem, że szybkość wczytywania map zależy chyba od ich "optymalizacji". Bo o ile mapy z podstawki wczytują się dosyć długo(jakąś minutę, może więcej), to mapy z Back to Karkand wczytują się w jakieś 15-20 sekund, może troszkę dłużej. A z Close Quarters to w ogóle, 10 sekund i jest, ale to inna bajka, bo te są o wiele mniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo co stig, podstawka to jest jakaś masakra, zaczynam zazwyczaj rundę jakieś 3-4minuty po innych graczach, bo tak mój pc się długo ładuje, a dodatki? chwila i już jestem na serwerze. naprawdę, mogliby coś z tym bfem w końcu zrobić, zamiast brać się za czwórkę :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nie mogę używać kamuflażu Cyfrowego miejskiego (USA) i Leśnego w paski (RUS)? Battlelog pokazuje, że wyzwania mam zrobione: 30/25 ...

Była również aktualizacja Origin. Zna ktoś listę zmian? Bo mi się nie pojawiła ... Rzucił mi się w oczy nowy wygląd Origin.

A najprawdopodobniej teraz trwa aktualizacja Battleloga. Miejmy nadzieję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie wbijam po innych graczach do akcji. Tak jak w BC2 respawnowałem się pierwszy i rushowałem na m-coma, bo mapy wczytywały się momentalnie, tak w BF3 omija mnie kilka minut początkowej gry, bo długo się ładuje.

Prace nad czwórką pewnie ruszyły jeszcze przed premierą trójki. Wsparcie zapewne zginie zaraz po wyjściu ostatniego dodatku. Potem po kilku latach wydadzą wielkiego patcha udostępniającego wszystkie, albo chociaż kilka dodatków za darmo, tak jak to miało miejsce z patchem 1.5 do BF2 w 2009 roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłączyli panel znajomych od głównego okna origin (teraz jest tak jak ma steam), dali możliwość zmieniania wielkości kafli, poprzestawiali ikony i zmienili wygląd. Battlelog wyłączony bo najprawdopodobniej wrzucają pakiet wyposażenia żołnierza dla Premium.

@UP Na tego wielkiego patcha udostępniającego wszystkie dodatki to raczej bym nie liczył. Kiedyś kiedy nie było DLC i zdzierania z graczy kasy to takie rzeczy się zdażały, ale teraz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! :D

Ale jazda. Patrzcie na Battleloga co wprowadzili.

Można teraz dobierać wyposażenie z poziomu przeglądarki!

Może teraz kamuflaże będą się zapisywać za każdym razem. :P

Chociaż ja z kamuflażami problemu nie miałem, tylko czasem startowałem z domyślnym, gdy miałem w poprzedniej rundzie wybrany inny. Wtedy sobie po śmierci zmieniałem i po problemie. Ale i tak fajnie to zrobili. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa zakładka może być bardzo przydatna. W końcu skończy się wybieranie kamuflażu po każdej rundzie biggrin_prosty.gif

Niestety aktualnie nie działa (przynajmniej mi). Podobno niektórym zniknęły też wyzwania premium na kamuflaż. Ja też na początku nie miałem ale zrobiłem relog i już są.

@UP w battlelogu zakładka Loadout

EDIT: Loadout już działasmile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie też to się podoba. Jestem ciekaw kiedy wydadzą ten pakiet bonusowy lub jakieś info o nim. A i muszę się pochwalić banem za to że zabilem kolesia(chyba admina) z javelina a leżał on na dachu hotelu na omanie obok soflamu. Według niego było to niemożliwe i dostałem bana a cheaty, nie pierwszy raz i zapewne nie ostatni. Moim zdaniem na admina powinno robić się jakieś testu z wiedzy o grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...