Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarxonGordon

Rozwiązany: Parę pytań co do STEAMa

Polecane posty

Już od dawna chciałem zainstalować Speedball 2 z CD-Action ale zastanawiałem się co do tego STEAMa. Chciałbym zadać parę pytań co do tego programu, bo nigdzie indziej nie znalazłem konkretnych odpowiedzi na moje pytania.

1. Ile on waży MB i czy te aktualizacje automatyczne można przerwać ?

2. Na gwiazdkę dostaje Assasins Creed i kupuje sobie Saints Row 2 z Top Seller i czy muszę zarejestrować te gry (czy przy instalacji samo się rejestruje,aktualizuje) lub mogę, ale nie muszę ?

3. Czy jakbym instalował gry inne niż te od Valve to gdy STEAM przesyłałby informacje na server czy się aktualizował to wtedy może się zaciąć i gry w ogóle nie zainstaluję ?

4. Czy STEAM bierze jakieś informacje z komputera czyli jakie mamy gry na nim, obrazy, pliki i w ogóle ?

5. Czy do STEAMa muszę się logować przy każdym włączeniu komputera?

6. Czy idą na server STEAMa jakieś informacje prywatne (na jakie strony wchodziłem oraz co robiłem na komputerze) ?

Pewnie pytania wydadzą się wam śmieszne,ale chciałbym to wiedzieć. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 40 MB. Tak

2. AC wymaga Steama? Bo premierowy nie. Jeśli tak napisane jest na pudełku że wymaga Steama to musisz zarejestrować te gry.

3. Jeśli nie wymagają Steama do działania to nie. Jak tak to tak.

4. Tylko te gry które wymagają Steama. Ale możesz kazać mu obsługiwać także inne gry.

5. Nie

6. Nie ale jeśli tak to raczej nikt by nam tego nie mówił. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...