Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojtek

mobajl fołny ;-)

Polecane posty

Aaa... Wiesz przeglądałem dzisiaj całą ofertę wszystkich sieci i sklepy internetowe w których można brać abonament no i MDA(poza Ameo który jest ekstra ale 4,5tys. zł nie mam na ten cel :P) mi nie przypadły do gustu. Narazie liderem mojej małej klasyfikacji jest Toshiba G900. W play można dostać. Ale przejdę się też do Vobisa bo słyszałem że można dostać ASUS'a P750 w plusie. O wszystkim zaważy cena. Co do N95 to musze sprawę przemyśleć, przejżeć parametry i recenzje.

A jesli chodzi o telefony w erze to powiedz do jakiej kwoty to spojrzę w ofertę. Nie śledzę tego co era wypuszcza bo nie specjalnie ich lubię :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o urzadzenie PDA o nazwie MDA III produkowane na zlecenie Ery przez nie pamietam kogo, chyba BenQ'a. Byc moze jest juz nowsza wersja.

MDA Vario III, znany także jako HTC TyTN II (lub HTC Kaiser). Jak można zauważyć produkuje go HTC i nie na zlecenie Ery, tylko Era sprzedaje go pod taką marką i jak na razie nie ma nowszej wersji.

Co do samego urządzenia, to miałem kiedyś okazję pobawić się nim dłużej i naprawdę fajna z niego maszynka. Wszystko ładnie chodzi (WM 6 oczywiście) i ma chyba wszystkie bajery jakie można wrzucić (m.in. to co Gofer wcześniej chciał by jego PDA miało). W sumie to ma tylko jedna małą wadę: cenę :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, cena odpycha. Parametrami Kaiser jest gorszy od G900(którego chyba kupię), gorszy procesor i matryca. W ofercie ery pisze że jest WM5 ;/ No i G900 wygrywa na polu cenowym, 699zł w abonamencie Play. No ale kupuję w przyszłym miesiącu dopiero kupuję wieć moze znajdzie sięcoś innego w ofercie abonamentowej(np ASUS P750 nad którym się zastanawiam. Co do N95 to jest fajne tylko nie ma WiFi które chciałbym wykorzystać do przeglądania ot choćby forum :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja mam nokię 5200 , nówka , kupiona dzisiaj . Telefonik naprawdę supcio i wogóle . Mam kartę pamięci 1 GIGA tylko jest pewien error . Podłączając telefon kablem USB od MP4 ( działa ale może musi być oryginalny ) wyskakują mi 3 opcje w telefonie : Nokia system ( czy jakoś tak , Druk. i multimedia oraz Przechowywanie danych . Ten pierwszy to wogóle się nic nie robi jak go włączę a ostatnia opcja wyświetla dysk wymienny . I byłoby ok gdyby nie to że po wprowadzeniu utworów do fona , po prostu nie ma ich w odtwarzaczu . Są zapisane na karcie i aby było w odtwarzaczu należy je przenieść do folderu pliki muzyczne czy jakoś tak i wtedy byłoby ok lecz przy próbie takiego działania wyświetla mi się komunikat o treści : Za mało pamięci . I w tym rzecz . Na karcie można też tego słuchać ale musiałbym sam przełączać muzykę bo tam folder nie działa jak odtwarzacz i nie przełącza automatycznie z utworu do utworu . Proszę o pomoc ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pierwszego musisz mieć odpowiedni program. Nokia Suite sięchyba nazywa. Ale drugiego problemu nie rozumiem wcale... Możesz trochę jaśniej?? Nie możesz odrazu do odpowiedniego folderu dać? Bo Ty dajesz do złego folderu i nie wykluczone że chcesz przenosić z karty na telefon i na odwrót. Sprawdź. Powiedz dokładnie jak to robisz albo jak możesz daj screeny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc Gofer , ściągnąłem ten program Nokia Suite i teraz ta pierwsza opcja jest załatwiona . Ale wciąż nie moge tych piosenek mieć w odtwarzaczu na telefonie . A więc , tak , nie moge od razu do odpowiedniego folderu dać tej muzyki ( tak aby odtwarzacz je wykrył ) .

Bo Ty dajesz do złego folderu i nie wykluczone że chcesz przenosić z karty na telefon i na odwrót.

No i tu masz chyba rację . Bo jak chce przenieść z kompa do komórki to mi piszę że za mało pamięci więc musze przenieść na kartę i z karty też jak chce do fonu to pisze ten sam komunikat . Może teraz trochę jasniej . Czekam na twoje rady .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz za mało pamięci. Rada? Skasuj coś niepotrzebnego.

Opcja nr. 2

Na karcie też masz odpowiedni folder który widzi odtwarzacz tylko nie kładasz do niego muzyki. Na moim W300 sprawa wygąda tak:

Pamięć telefonu - Folder Dźwięki

Karta pamięci - Folder MP3

I potem telefon otwiera je oba naraz że mam ich połączoną zawartość pokazaną w jednym i moge je też do odtwarzacza dać. Więc poszukaj bo napewno jest tam gdzieś odpowiedni folder.

P.S. Jak z kompa na telefon pokazuje że za mało pamięci to sam telefon cudów nie zrobi i też pokazuje za mało.

P.S2. Nie możesz sobie szukać odtwarzaczem po folderach w telefonie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zastanawiam się nad kupnem telefonu stricte muzycznego, i zastanawiam się nad: Nokią 5310, Nokią 5610, SE w880i, SE w850i, SE w660i. Co wybrać z tych telefonów? Może jakaś inna propozycja? Mam do wydania mniej więcej 750zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych tutaj wypisanych ja bym brał w850i. Fajny jest. Jak to mawiają pewni panowie "wszystkomający" i muzycznie też dobry jest. Wygląd fajny i 2 aparaty(marne bo marne ale zawsze szpan :P). Kupujesz nowy bez sieci czy na jakas umowe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w850i jest fajny pod względem parametrów jak i "urody". Ja bym brał nowy. Masz pewność że wszystko działa a jak nie działa to gwarancja a tak w używce zawsze może być coś źle. A pozatym świadomość ze ktoś wcześniej z nim wyczyniał różne rzeczy jest dla mnie niezbyt miła.

Oferty Nowy nie mieści sięw twoim budżecie :(

450zł ten wygląda dość porządnie. No ale poszukaj sam, podzwoń, popytaj napewno znajdziesz dobrą sztukę w dobrej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny(chyba pierwszy ale nieważne xD) zadowolony klient. A teraz ktoś kto miał styczność z Symbian'em i Windows'em Mobile niech mi powie jak jest nimi różnica w użytkowaniu itp. dla przeciętnego zjadacza chleba. Nie żeby to był rozkaz(chociaż trochę tak wygląda) ale chcę się upewnić czy na pewno warto kupować coś z WM. Mam jeszcze trochę czasu przed zakupem więc wolę wiedzieć na 100% czego chcę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poprostu potrzebuję mobilnego urządzenia trochę "ALLinONE". Nie lubię nosić ze sobą kilku urządeń. PDA/MDA jeden pies :P w sumie chodzi mi o przenośny komputerek(wifi/przegladarka/word mini[do notatek a nie do pisania książek]/oglądanie filmów[nie gadajcie że się nie da bo ja na wyświetlaczu telefonu daje radę) z możliwościami telefonu(bluetooth/rozmowy/sms-y) który da radę muzycznie (MP3/WMA) i w razie potrzeby żeby nadał się jako aparat(mam cyfrówkę ale nie noszę ze sobą codziennie a czasem się coś zdarzy w plenerze do ustrzelenia). Najlepiej w abonamencie w Plusie, ale na inne sieci też jestem otwarty. Narazie się zastanawiam między ASUS'em P750 a Toshiba G900. Toshiba ma klawiaturę QWERTY i ciut większy wyświetlacz (0,2' więcej) a ASUS szybszy zegrar procesora i lepszy aparat. I wygląda lepiej i nie mam tego lęgu że klawiatura się odłamię od reszty. Trudny wybór... :? iPhona niszczy brak klawiatury.

Może poczekaj aż w sklepach będzie Sony Ericsson X1. To murowany hit :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to zależy kiedy ona ma wyjść. Nie będę się bawił w mojego tate który nowy komputer kupuje od dwóch lat i kupić nie może bo "za miesiąc napewno będzie coś lepszego. W komputerach miesiąc to jest baaardzo długo". Jeśli 2-3 miesiące to mogę poczekać ale więcej raczej nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to zależy kiedy ona ma wyjść. Nie będę się bawił w mojego tate który nowy komputer kupuje od dwóch lat i kupić nie może bo "za miesiąc napewno będzie coś lepszego. W komputerach miesiąc to jest baaardzo długo". Jeśli 2-3 miesiące to mogę poczekać ale więcej raczej nie.

Myślę że w ciągu 3 miesięcy X1 powinien pojawić się na rynku. Gorzej że cena na pewno z początku będzie zabójcza.

Ten telefon jest niezwykły bo to pierwsze prawdziwe PDA ze stajni Sony Ericsson. Sądząc z danych to będzie udany model.

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_x1-2246.php

http://www.gsmarena.com/xperia_x1_runs_on_...61-news-441.php

Proszę korzystać z opcji "zmień".

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak. Nie pamiętam kiedy ostatnio była fajna promocja ot tak. No ale na każde święta jest jakaś promocja więc stosunkowo często są okazje. O! W wakacje jeszcze :P i na nowy rok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...