Skocz do zawartości
Digison

League of Legends

Polecane posty

Nie demonizujmy. Czy pingi są lepsze oraz kwestia poziomu to rzeczy do debaty. Ja gram na US i nie ma żadnych problemów. Wszyscy mówią po angielsku, spotkasz też od groma polaków w matchmatchingu. Szkoda że na Forum Actionum zdecydowana większość z graczy gra na UE, cóż nie będę miał okazji się z nimi zmierzyć :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konta na obu serwerach - US 21 lvl na EU 7, nick na obu ten sam - Morgenite :) ale jak się zbierze wystarczająco dużo osób to chętnie skupie się wyłącznie na EU, musze tylko na Ryze IP nazbierać :P jak ktoś chcę to niech mnie do listy przyjaciół doda :)

Edytowano przez Vidocq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by zrobić jakąś akcję reklamową tego Turnieju.

Ciekawe w jaki sposób :rolleyes:. Niemniej pomysł dobry.

Teraz pytanko do was : Ostatnio pogrywam sobie Teemem , Mistrzem Poisonów. Zwykle kupuję itemki :

- B.F. Sword

- Catalyst Protector

- Rod of Ages

- Sword of the Divine (późniejszy etap , gdy gra zaczyna się robić ostra)

- Bloodthirster

B.F. Zamienia się na Bloodthirstera , a Cataclyst na Roda.

Co mógłbym jeszcze dokupić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie demonizujmy. Czy pingi są lepsze oraz kwestia poziomu to rzeczy do debaty. Ja gram na US i nie ma żadnych problemów. Wszyscy mówią po angielsku, spotkasz też od groma polaków w matchmatchingu. Szkoda że na Forum Actionum zdecydowana większość z graczy gra na UE, cóż nie będę miał okazji się z nimi zmierzyć :).

pozwolę sobie dodać Ciebie do znajomych. Zdecydowałem się na pozostanie na US (Twój post mnie przekonał). :)

Może w ramach urozmaicenia dorzucę EU, ale to dla celów okazyjnych. Ktoś jeszcze gra na US?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna mieć równocześnie zainstalowaną wersje EU i US/ Bo gram na US, nick ihs567, ale chętnie bym zagrał na EU z wami, jezeliby były jakies turnieje to tym bardziej - z drugiej strony nie chcę stracić wszystkich wykupionych champów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna mieć równocześnie zainstalowaną wersje EU i US/ Bo gram na US, nick ihs567, ale chętnie bym zagrał na EU z wami, jezeliby były jakies turnieje to tym bardziej - z drugiej strony nie chcę stracić wszystkich wykupionych champów.

Oczywiście można tylko zainstaluj drugą wersję w osobnym folderze np. LoL US i LoL EU.Ja tak mam i mój brat gra na US a ja sobie mogę bez problemów grać na EU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zainstalowałem wersję EU, nick iHS567, summoner lvl 2, będę go sobie powoli rozwijał. Jak kto by chciał wieczorkiem do drużyny, to dodać - gram z małymi umiejętnościami, ale dużym przekonaniem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...