Skocz do zawartości

Xbox 360 czy PS3


remulak

Polecane posty

@Up

Spoko, po prostu następnym razem się nieco jaśniej wyrażaj :P.

Aha, i Twój post nad moim poprzednim, to duplikat tego pod nim.

Natomiast, co do wybierania 360 ze względu na piractwo, to masz rację, ale ilość przerabianych konsol w stosunku do oryginalnych jest wciąż niewielka. Bardzo dużo osób chamuje się z przerabianiem ze względu na 3 letnią gwarancję. A ludzie nadal panicznie się boją mistycznego RRoDa :).

No i jak ktoś Tobie wyjaśnił, z tymi droższymi grami na PS3, też nie jest prawdą, bo można znaleźć w marketach nówki za małą cenę.

Poza tym, jak już się upowszechi Blue-Ray, to i PS3 zaczną ludziska przerabiać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Post poprawiony :)

Właśnie o to samo mi chodziło to co napisałeś wyżej.Mój błąd że źle to napisałem i ktoś odebrał to inaczej dlatego tak mógł sadzić.

Również się z tym zgadzam.Ludzie rezygnują z przerabiana ostatnio bo gwarancja jest o wiele krótsza no i do stanięcie Bana jest bardzo prawdopodobne.Ostatnio kilka milionów ludzi dostało Bana.To taka akcja Microsoft ;].Może dlatego nie którzy wystrzegają się przerabiania i wolą pograć na oryginalnym woluminie przez sieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra z tymi wyższymi grami na ps3 to przeginacie gry na ps3 i xbox 360 kosztują tyle samo przynajmniej w sklepach a jeśli chodzi o allegro to czasem gry na ps3 kupisz nawet za 50zl nie wiem jak z tymi na xbox'a ale raczej niżej nie zjadą, wystarczy odpowiednio obserwować aukcję i można kupić np gta 4 lub killzone 2 za 50 zł(nie zawsze są to gry używane :D czasem poprostu sprowadzone)

@Err0rs

A co do twojej wypowiedzi to akurat prawda że większość ludzi woli xbox'a tylko dlatego że można go przerobić, ale to nie jest usprawiedliwienie jeśli ktoś nie ma pieniędzy do gry nie kupuje proste?

A wiesz dlaczego? Bo to się nazywa KRADZIEŻ

Jak by ciebie ktoś okradał i się wszędzie tym chwalił (bo ludzie się tym chwalą na większości for i wyśmiewają "idiotów", którzy kupują gry legalnie) a ty byś nie mógł nic z tym zrobić tylko czuł tą bezsilność to ciekawe jak byś się zachował, a tu mowa o niemałych pieniądzach i o tysiącach a nawet milionach ludzi okradających twórców gier (dobrym przykładem jest World of Goo).

ps. aha kruszon1990 co do twojego pytania:

widziałeś jakąś grę na PS3 i PC

Tak, ale jeszcze nie wyszła :P Champions online hehe^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym że dużo ludzi czuje się pokrzywdzone gdyż dana osoba kupuje grę za 200zł(dla przykładu) a jeden po prostu tyle co kosztuje płyta.Niestety tak już jest ;/ magia internetu.

A gry które wyszły na PC,Xbox'a 360 i PS3 to Fifa,PES.Więc można sobie je porównywać graficznie :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*leży na ziemi i nie może się podnieść*

Wiesz ile jest gier dostępnych na wszystkie trzy platformy? Aktualnie eksluzywów jest bardzo mało, ponieważ producenci wypuszczają gry na wszystkie platformy( nie mówię że nie ma) To może wymienię kilka gier?

CoD: MW 2, Dark Sector, Tom Clancy's HAWX, Operation Flashpoint: Dragon Rising, GTA IV, Fallout 3, Prototype, Dirt 2 - tego jest pełno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że Err0rs źle zrozumiał pytanie na, które odpowiadałem kruszonowi.

kruszon tam zadał pytanie o gre tylko na ps3 i pc, chodziło o to że takie coś zdarza się bardzo rzadko, bo są gry tylko na pc i xbox'a np Left 4 Death 2, lub fable, ale niema gry tylko na ps3 i pc.

Zresztą to jest temat o czym innym, więc lepiej skończmy ten offtop :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie jest temat o czymś innym. To jest temat czy PS3 jest lepsze od X0 i odwrotnie, więc o eksluziwach też można rozmawiać.

Co do postu. Nie wiem czy jest jakakolwiek gra która jest tylko na PS3+PC. To jest chyba logiczne, PC i X0 są pod rządami M$, więc jeśli ktoś chce zrobić gierkę na X0, nie jestem pewny ale musi się z M$ dogadać i coś mu wpłacić, to M$ stawia warunek aby na PC też było. Lub najpierw na X0, a po pewnym czasie na PC. Ponieważ M$ ma z tego większe zyski. A Sony musi walczyć tylko jedną platformą "dużych" gier :)

@Down - Do czasu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórcom po prostu nie opłaca się nie uwzględnić wersji na Xboxa 360 którego jest najwięcej na rynku, do tego na xboxa ponoć łatwo tworzy się gry. Pierwsza fala eksluziwów weszła na PC choć z opóźnieniem( viva pinata, Gears of War, Halo 2), ale Gearsy 2, Viva Pinata TiP, PA, Halo 3 goszczą tylko na x360

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: Mam już rocznego Xboxa 360(który jest w salonie, TV "Sharp Aquos 42" i chcem kupić drugą konsole do własnego pokoju.

Kupić drugiego Xboxa czy PS3??

U mnie wygląda to tak:

2. Zamierzam grać na monitorze Hanns.G HH251HPB(ale raz na jakiś czas podłącze do TV)

3. Oglądam jakoś z 2 filmy na miesiąc

4. Kupuje z 10 gier na rok więc chciałbym za darmo pograć przez neta(np. CoD:MW 2)

5. Myślę że z 1500zł bym wycisnął od starych:D

6. Gram gdzieś z 3-6 godzin dziennie

Nie wiem co jeszcze by tu napisać żeby ułatwić wam pisanie rad dla mnie jeśli zechcecie mi pomóc:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikista10

Żadnej z tych konsolek nie mam, ale chętnie odpowiem :tongue:

PS3 jes lepsze pod względem technicznym (gry nie zużywają wiele mocy procka, cicho chodzi), natomiast pod względem technicznym Xbox jest słabszy, ale za to na niego wychodzi więcej fajnych gier. Poza tym, wygląda na to, że zakup PS3 zapewni rozrywkę na bardzo długo; ewentualny natępca, który przybędzie aby zastąpić którąś z tych dwóch konsol, to chyba jednak będzie następca Xboxa 360.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: Mam już rocznego Xboxa 360(który jest w salonie, TV "Sharp Aquos 42" i chcem kupić drugą konsole do własnego pokoju.

Kupić drugiego Xboxa czy PS3??

Wiesz, skoro już masz 360, to po co Ci druga?

U mnie wygląda to tak:

2. Zamierzam grać na monitorze Hanns.G HH251HPB(ale raz na jakiś czas podłącze do TV)

Gry na obie konsole będą się prezentować podobnie. Skoro nie za bardzo będziesz miał możliwość pograć na fullHD, to może zainwestuj w Wii?

3. Oglądam jakoś z 2 filmy na miesiąc

Ale na czym? Na DVD? To w czym problem? No, jeśli chcesz oglądać na Blue-Ray, to PS3.

4. Kupuje z 10 gier na rok więc chciałbym za darmo pograć przez neta(np. CoD:MW 2)

Internet na 360 jest płatny.

5. Myślę że z 1500zł bym wycisnął od starych:D

Za tą cenę kupisz i X-360, i PS3, i Wii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@James

Czy masz nadzieje że w/w tytuły wyjdą na PC? Bo ja nie :down:

Nie mam nadziei tylko podejrzewam :) Jak było z pierwszym GoW(konwersja by Poland ^^)? Eksluzyw na X0, a potem na PC, Halo też pewnie zagości, ale znając życie konwersja będzie do d*** ;) Jak w M$ jedno źródełko wysycha, biorą produkt do drugiego źródełka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie Halo 2 na PC?! Pamiętacie?! No, ja też nie =] Jednak legenda głosi, że ona rzeczywiście istniała, tyle, że wymagała... Visty do pogrania? Dlatego NIKT nie grał :) Jeżeli mam cokolwiek obstawiać, to właśnie to, że ją też spindzielili. Prawdziwa konsolowa gra nie ma zbytniego prawa egzystencji na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, panie. Mówię o rasowych exclusive'ach, które mają prawo bytności tylko do jednej platformy, chociaż by i go zabronili na niej odpalać... Czy coś. Niektóre gry się nie przyjęły na PC, i pewnie nawet nie masz świadomości, że w ogóle wyszły :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o rasowych exclusive'ach, które mają prawo bytności tylko do jednej platformy

No takie gry to chyba tylko na Wii są. A może nie, każdą grę można dostosować, "przeportować"(?), sterowanie, czy wymagania sprzętowe to nie jest w dzisiejszych czasach problem.

Więc jak dla mnie nie ma takich ograniczeń jakie są przypisywane exclusive'om - "to może tylko ruszyć na PS3!", "na PC nie będzie dało się w to grać", "Xbox jest za brzydki!2131431".

Bo to argumenty fanbojów, jeżeli się chce, i ma do tego narzędzia to można wszystko, i przytoczę tu znowu Gearsy i studio People Can Fly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...