Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

[FPS] Federacja Pojedynków Sesjowych - kulisy

Polecane posty

Moja postać:

Imię: Nerchio

Wygląd: Białowłosy mężczyzna, 170 cm wzrostu. Ma niesamowicie przenikliwe błękitne oczy, twarz jest bez najmniejszej skazy, usta są w kolorze delikatnego różu. Ubrany jest w długi czarny płaszcz, jego koniec ciągnie się aż do ziemi, na rękach nosi rękawice w kolorze srebrnym. Na głowie ma okulary przeciwsłoneczne, nie nosi ich jednak na nosie, a ma je umieszczone nad czołem. Na nogach ma obdarte jeansy.

Umiejętności: Chłopak posiada długą katanę - ponad półtora metra grubości. Każdy cios wysysa kawałek duszy przeciwnika, odbiera ofierze pewność siebie oraz chęć do walki, wprowadza w depresję. Gdy katana zakosztuje krwi wroga Nerchia chłopak może zmienić się w demona lodu (3 metry wzrostu po transformacji). Posiada on możliwość zamrażania przeciwników oraz przywołania hordy lodowych orłów. [Nie, postać nie jest zerżnięta z Devil May Cry'a :D ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja se walnę coś takiego :P

Imię: Wong

Wygląd: Wygląda jak zwykła Panda Wielka, oprócz tego, że ma wielkie kły i porusza się na dwóch kończynach. W pozycji takiej mierzy prawie dwa metry. Z łap wystają mu ostre pazury, którymi mógłby bezproblemowo rozerwać człowiekowi klatkę piersiową. Ma przeciwstawne kciuki. Ubrany jest w czarną szatę z fioletowym pasami oraz symbolami. Na głowie nosi duży kapelusz chiński.

Umiejętności: Bronią Wonga jest dwumetrowy gruby kij bambusowy, którym świetnie walczy. Panda jest też mistrzem w sztukach walki, głównie kung-fu. Całkowicie kontroluje żywioł powietrza, dzięki czemu porusza się nadzwyczaj szybko, wypuszcza bardzo silne fale wiatru, które niszczą wszystko na swojej drodze, potrafi również stworzyć wokół siebie ochronną tarczę wiatru. Jeśli wróg jest daleko, Wong może posłać w jego kierunku wiatr tak silny, że może go bezproblemowo zabić. Jeśli Panda użyje dostatecznie dużo mocy, to może wytworzyć wiatr dość zimny, aby przy szybkim wirowaniu zamroził przeciwnika lub podnosić ciężkie przedmioty(do 400kg). Jeżeli Wong otrzyma zbyt duże obrażenia, lub wpadnie w wściekłość, może wyzwolić w sobie pierwotny gniew, dzięki któremu zmienia się w 3,5 metrowego(stojąc na dwóch łapach) rozwścieczonego niedźwiedzia, który niszczy wszystko na swej drodze. Panda potrafi przyzwać również żywiołaki powietrza.

Odjazdowo :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, pojedynek Layonela z Chuckiem Kaminą już się rozpoczął. Ich walka zapewne niebawem dobiegnie końca, a więc...wyzywam na pojedynek Darthmetalusa, którego reprezentuje niejaki Wong! Ponieważ walka w trybie classic mnie nie interesuje, chciałbym się z nim zmierzyć w trybie Ultra. Po prostu uważam, że z moim Nerchio panda nie miałaby szans w otwartej walce. Dlatego może chociaż ring sprawi, iż Darth nie stchórzy przed walką ze mną. Na sędziego powołuję Brylanta, reszta jest mi całkowicie obojętna. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objection! Wysoki Sędzio, dwie sprawy:

1) Primo, proszę o zwrócenie uwagi przeciwnikowi za opisywanie skutków jego ataków na mojej postaci i tego, co ona robi. Jednocześnie rozumiem, ze początkujący popełniają błędy i proszę o niewyciąganie punktowych reperkusji względem Punishmenta. Oczywiście można opisywać co się dzieje z wrogimi summonami i czymkolwiek w nas rzuci.

2) Analizując moją walkę z Dagarem z IX 2009 roku, którą sędziował MJanek, obstawiam, że zasady obowiązujące na Poligonie to:

1. Brak zasad.

Klik

Czekam na decyzję sędziego, na razie wstrzymuję się z wykorzystaniem przemian, summonów i mocy specjalnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że wygrasz? To obejrzyj intro z World of Warcraft: Pandy na Sterydach(moja wersja nazwy dodatku) trollface.gif, jest tam jego brat bliźniak, który uczy się od Wonga walki od tygodnia, mój pandziak jest od niego 1000000(to może jeszcze jedno zero na wszelki wypadek doliczymy trollface.gif)0 razy potężniejszy tongue_prosty.gif. Z chęcią się z tobą zmierzę, byłbym jednak wdzięczny gdyby można było wziąć jakiś łatwiejszy tryb, gdyż będzie to moja pierwsza walka, a Dox jest moim pisarskim guru trollface.gif, zgodzisz się na to? smile_prosty.gif

A co do maminsynka(trollface.gif) postaci, którą kierujesz, to katana ma 1,5 metra grubości, czy długości? tongue_prosty.gif

Dorzucę jeszcze zdjęcie mojej postaci.

http://img7.mmo.mmo4arab.com/wow/10_31/pandaren2.jpg

Niestety tego dnia podrzucili Wongowi nie tę szatę co trzeba i są złe kolorki :P. Wyobraźcie sobie, że wszelkie srebrne pasy, symbole i guziki są fioletowe, wtedy macie wizerunek mojego pandziaka :cheesy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny tryb? Tzn. classic? Ale przecież wtedy Twoja panda nie będzie miała żadnych szans z moim Nerchio. Poza tym...Wong to przecież nie jest wojownik - to tylko panda.:)

Mogę przystać na propozycję zmiany trybu, choć przecież i ja jestem tu początkujący. No ale w porządku, zmierzymy się w trybie classick, ale ja w takim razie wybieram arenę do walki.

PS. Tak, długości, dzięki. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na decyzję sędziego, na razie wstrzymuję się z wykorzystaniem przemian, summonów i mocy specjalnych.

Po pierwsze, obowiązkowo - klik! :D Po drugie, zdam się na twoją podaną informację i całkowity brak regulaminu a tym samym zezwalam na dowolną ilość summonów, mocy specjalnych itd. Zresztą to nawet lepiej, bo oszczędza mi kłopotu z ogłaszaniem nokautu technicznego gdyby ktoś tenże regulamin złamał (poza tym jestem cholernie zaskoczony, bo wydawało mi się zawsze, że CLASSIC to taki suchy tryb tylko z podstawowy atakami a tutaj taka niespodzianka - chyba już wiem gdzie będę chciał się tłuc) ^_^

Myślisz, że wygrasz? To obejrzyj intro z World of Warcraft: Pandy na Sterydach(moja wersja nazwy dodatku) trollface.gif,

Przypomnę, że o wygranym decyduje sędzia wraz ze swoimi pomocnikami a zależy to od tego jak spodobają mu się posty jednej ze stron, a nie jakiemu graczowi wydaje się, że akurat jego postać jest silniejsza. O tym zdecyduje kto inny ;]

Mogę przystać na propozycję zmiany trybu, choć przecież i ja jestem tu początkujący. No ale w porządku, zmierzymy się w trybie classick, ale ja w takim razie wybieram arenę do walki.

Jeżeli nie macie sędziego to powiedzmy, że mógłbym być sędzią także w waszej walce, która z kolei może być przeprowadzana równocześnie do obecnej choćby w temacie Poligonu ;) Już raz podobny patent został zastosowany i nie widzę powodów, dla którego nie można go powtórzyć. Jeśli jednak macie już kogoś do sędziowania to nie będę się wtrącał, ale tak jeszcze dodam, że - wedle tego co zostało powiedziane na początku - jest najlepszym trybem dla nowych, bo nie ma zasad... poza tym, że nie manipulujemy postacią przeciwnika ;]

Stwierdziłem też, że przydadzą mi się postacie do trybu CLASSIC, które będą mogły ciskać galaktycznymi shurikenami jak leci :D

---

Imię: Darklight (a.k.a OVERPOWERED DEVICE)

Wygląd: Humanoidalne, samo-zasilające się własnymi emocjami Urządzenie z sąsiedniego Multiversum zachowujące cały czas doskonałą formę tutejszego gatunku ludzkiego bez dodatków w postaci rogów albo demonicznych ogonów. Przyjmuje postać świetnie wyglądające, dystyngowanego dżentelmena w wieku - na oko - trzydziestu lat, od którego bije elegancja i... aura mocy. Zawsze ubiera się dwukolorowo, najczęściej w biało-czarny duet garnituru od Armaniego. Zewsząd otacza go ledwo widoczna, odrobinę falująca esencja.

Opis zdolności: W jego arsenale znajduje się całe spektrum ataków do najprostszego 'falcon puncha!' poprzez ataki przydzielające morza na pół i niszczące góry kończąc na ciosach mogących przerwać kontinuum czasoprzestrzenne albo zderzać ze swoją galaktyki, że o ciskaniu planetami jako pociskami nie trzeba wspominać. Jedno z najpotężniejszych Urządzeń w ogóle zyskało to wszystko przez możliwość kopiowania obserwowanych technik co może stosować prawie na każdy aspekt walki a dodatkowo jeszcze je wzmacnia. Dodatkowo posiada możliwość przemiany w kilkadziesiąt różnych istot nie wspominając o paru setkach potworów rodem z legend albo nawet Przedwiecznych z licznymi mackami.

Imię: Freak

Wygląd: Jakby urwał się z zakładu dla chorych psychicznie po wieloletniej, ostrej acz nieudanej terapii a jednocześnie nie zdążył całkowicie pozbyć się kaftana bezpieczeństwa. Z jego twarzy bije czyste szaleństwo oraz skutki nadmiernego używania makijażu.

Opis zdolności: Walka wręcz, ciskanie nożami, przepowiadania śmierci z kart tarota, wzywanie nalotu pancernego osła i inne równie powalone pomysły z jego chorej głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

W zasadzie to myślałem o powierzeniu sędziowania Brylantowi. Jednak skoro nasza bitwa może toczyć się na poligonie, to nie widzę przeszkód w tym, abyś to Ty miał nadzorować nasz pojedynek. Ja jestem już gotów do walki. Jako arenę chciałbym wybrać kamieniołom.

Tylko jeszcze takie pytanie. Nie potrzebujemy jeszcze dwóch sędziów arbitrażowych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam zdanie, myślałem, ze posty muszą być długie, ale czytałem te, które napisali Brylant i Punish i jak się okazuję mogą być krótki :P. Jestem więc gotowy rozwalić tą nędzną postać Doxa rozpocząć walkę, kiedy zakończy się ta trwając,a mam nadzieję, że będzie ciekawa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię - Krater

Wygląd - Krater to wyglądający duchowo (znaczy jak duch) blady jegomość. Jest bardzo umięśnony, 1/4 dnia spędza na siłowni, 2/4 mszcząc sie na brodatym styliście, 1/4 śpiąc. Ma tylko przepaskę na biodrach. Nie ma włosów, nigdzie, a jego ciało pokrywają czerwone tatuaże. Przez kontrast wygląda to na nim upiorne, a to wszystko przez Oresa, człowieka podającego się za stylistę. Kiedy brodacz zrobił mu tatuaże, Krater po powrocie do domu tak przeraził rodzinę, że od niego uciekła. Załatwił więc sobie łańcuchy, a na nich miecze. Łańcuchy przyczepił do ramion, pod przpaską ukrył agregat prądowy, i strzela teraz piorunam. Zajęty mszczeniem się na Oresie.

Opis zdolności - Jest tak silny, że kiedyś na basenie wyskoczył z deski w kosmos, po czym wpadł do basenu. Na innym kontynencie. Po zbiorniku wodnym został tylko krater, i stąd jego przezwisko. Walczy mieczami na łańcuchach i rzuca piorunami z ręki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie jest to jakiś tragiczny błąd, który mógłby wprowadzić sędziego w błąd. A przy okazji widzę, że wasz pojedynek powoli zbliża się do końca, więc następny w kolejce także zostanie rozegrany na Hali zaraz po ogłoszeniu wyników poprzedniego... co mi przypomina, że trzeba skontaktować się z pomocnikami :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, w takim razie idę wygrzebać z szafy moją katanę. :)

ale czytałem te, które napisali Brylant i Punish i jak się okazuję mogą być krótkie.

Ale Ty wiesz, że tutaj długość (i jakość) ma znaczenie, prawda? swiety.gif

więc następny w kolejce także zostanie rozegrany na Hali

Więc kamieniołom odpada?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas krajst, pisząc Hala mam na myśli temat a konkretnie jego nazwę gdzie obecnie toczy się walka. Kamieniołom to arena, która będzie polem waszej walki i o to się martwić nie musisz. A poza tym dobrze napisałeś, że się liczy... zwłaszcza w oczach sędziów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dam jeszcze jedną, mą ukochaną postać cheesy.gif

Imię: Veigar!!!

Wygląd: No... tak jak tutaj http://media.giantbo...-veigar_new.jpg

Opis Zdolności: Veigar, wbrew swojemu wzrostowi, posiada wielką, a nawet ogromną potęgę! Pozwolę sobie jednak w skrócie pokazać tylko niektóre z jego zdolności(w grze są trochę inne, ale na potrzeby FPS trochę je zmodyfikuje wink_prosty2.gif) Podstawowy atak Veigara, to uderzenie ciemną energią z dystansu, posiada on jednak inne znacznie potężniejsze moce. Złowrogie uderzenie - Veigar uderza przeciwnika kulą ciemnej energii, jeśli zada wrogowi obrażenia to jego moc zwiększa się. Ciemna Materia - Veigar przywołuje z niebios masę ciemnej materii, która leci w przeciwnika, miażdżąc go i zadając mu wielkie obrażenia, może on również przyzwać mnóstwo słabszych i mniejszych punktów ciemnej materii, które uderzają na gigantycznym obszarze. Horyzont Zdarzeń - Veigar unieruchamia całkowicie wroga, a w zasadzie zatrzymuje czas(i przestrzeń, trudno to wytłumaczyć) na danym obszarze, jeśli cokolwiek wejdzie w ten obszar to również zostanie zatrzymane. Przedwieczny Wybuch - Veigar przywołuje przedwieczny, kosmiczny wybuch, który: trafia przeciwnika, zadając gigantyczne obrażenia, które są tym większe, o ile więcej ma w sobie energii cel lub uderza gdziekolwiek powodując gigantyczny wybuch, który niszczy wszystko(oprócz Panicza Zła naturalnie). Jeśli trzeba to Veigar z kosmiczną mocą w przeciwnika laską, jeśli naładuje ją energią to może nawet zniszczyć przeciwnika (to ode mnie biggrin_prosty.gif)

@Down ta jasne, a sam pewnie byś chciał mieć Trundle'a chytry_prosty.gif, poza tym, tam są po prostu genialne postacie :eyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie no, drugi Black Shadow, który zrzyna postacie z League of Legends. Chłopaki, więcej kreatywności! biggrin_prosty.gif

A teraz na poważnie. Pierwszy pojedynek, który śledziłem "live" dobiega końca (czekamy na werdykt BS ^^), muszę przyznać, że wygląda to dość ciekawie, aż dziwi mnie tak mała liczba chętnych. No ale to chyba kwestia odpowiedniej reklamy. Ja do sesji RPG nie zaglądałem przez 3,5 roku z niemalże 4 lat, od kiedy to mam konto na FA. A zabawa przednia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zrobiłem postać z League of Legends, ale zagrałem nią tylko jeden, w dodatku przegrany pojedynek, bo jednak okazało się, że dostępne możliwości odrobinę ograniczały moją inwencję twórczą przez co sama walka nie wydawała się aż tak fajna jak byś mogła :D Niby mam jeszcze Xina, ale faza na postacie z tej konkretnej gry przeszła mi już dawno a zamiast tego wolę coś bardziej... wszechstronnego albo epickiego. Jakby co to wyniki postaram się ogłosić w miarę szybko i sam przypomnę, że chętnie mogę z kimś zawalczyć w obojętnie jakim trybie =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyzywam na pojedynek Kratera, podopiecznego Sermacieja. Czekam na odpowiedź. Tryb jaki wybieram (teraz mam do tego prawo) to classic. O sędziowanie poproszę Brylanta, bo Black Shadow będzie zajęty, sędziowaniem innego pojedynku. Proponuję aby w razie zgody Sermacieja, walka odbyła się w temacie Poligonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...