Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #24 - "Ninja Master"

Polecane posty

YU45R- to nie jest fotomontaż, wcale nie :dry:

I tutaj Cię zmartwię :

Obejrzyj dokładnie zdjęcie . Zrobiłem zrzut ekranu , dorysowałem pęknięcia i wrzuciłem na pełny ekran , następnie przeciąłem brzeszczotem płytę i przykleiłem na taśmę dwustronną do monitora . Kilka szarych pęknięć dorysowałem po zrobieniu zdjęcia . Przyjrzyj się odbiciu na płycie i pomarańczowej kropce nad płytą na krawędzi monitora :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
post-82799-1254511802_thumb.jpg Polski Ninja.

Nikt niewie gdzie mieszka dla tego go tak trudno zabić :P

Jak dla mnie też cheat jak nic :)

Kilka szarych pęknięć dorysowałem po zrobieniu zdjęcia .

Czyli jednak obrabiane :) Wszelkie zmiany PO zrobieniu zdjęcia, ingerowanie w jego kompozycję jakimkolwiek programem graficznym można podciągnąć pod Foto Szopkę :) (Pomijając zmiany nasycenia, filtry, dekoloryzację )

@Maril :

bez przesadnego photoshopa - dopuszczalne są właściwie tylko dodane napisy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak obrabiane :) Wszelkie zmiany PO zrobieniu zdjęcia, ingerowanie w jego wygląd jakimkolwiek programem graficznym można podciągnąć pod Foto Szopkę :)

Nie rozumiem. W poprzednim konkursie mówiłeś, że obrabianie (np. sepia, czarno-biały, ostrość itp.) zdjęć jest możliwe. Zabronione było dokładanie nowych elementów. Teraz mówisz, że dowolna ingerencja po zrobieniu fotografii jest zabroniona, o co więc chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Czyli jednak obrabiane :) Wszelkie zmiany PO zrobieniu zdjęcia, ingerowanie w jego wygląd jakimkolwiek programem graficznym można podciągnąć pod Foto Szopkę :)

Nie rozumiem. W poprzednim konkursie mówiłeś, że obrabianie (np. sepia, czarno-biały, ostrość itp.) zdjęć jest możliwe. Zabronione było dokładanie nowych elementów. Teraz mówisz, że dowolna ingerencja po zrobieniu fotografii jest zabroniona, o co więc chodzi?

Ingerencja - dorysowanie, itd... Zmiany nasycenia kolorów itp nie ingerują w kompozycję zdjęcia... Nie dodajesz nic i nie usuwasz... Źle ująłem to w poprzednim poście... Zaraz poprawię...

---

Człowiek z rana kwadratowy jest przed wypiciem kawy. Chciał napisać jedno, wyszło co innego...

A... I nie mówię, że jest zabroniona. Bo nie mi ustalać zasady ;) Stwierdzam tylko, że dorysowanie pęknięć może być szopką :)

---

@ DOWN :

gazebo : Dobra fota :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae

Z pamiętnika Geenja (Geek Ninja)...

Dzień pierwszy: Ćwiczenia w rzutach "Śmiercionośnymi Dyskami Zagłady" - FAIL

Chyba mamusia miała rację... D**a lamy ze mnie a nie Geenja...

OUPS... Zapomniałem... Zdjęcie dodane rekreacyjnie :) Nie bierze udziału w konkursie :)

---

Mckov Zaraz po Twoim... A jako, że moje nie jest konkursowe, tylko inspiracyjnie, rekreacyjne :) Twoje jest No. 1

BTW

Pytanie do Huta: Czy to zdjęcie byłoby wystarczająco NINJOWE ? :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...