Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozart

Warcraft 2

Polecane posty

Jak chcesz grać i nie masz mapy TO MUSI SIĘ ŚCIĄGNOĆ, a jak chcesz pogadać to możesz sobie kanał zrobić zaprosić znajomych i gadać albo na tym głównym kanale gadać ale to pewnie będzie wkórzać niektórych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aiden Cora
Ja z kolei mam taki problem, że po wejściu na bnet gra wymaga uaktualnienia. Ok ściągam je, jednak przy instalacji występuje błąd:

war.jpg

Mam dokladnie ten sam problem. Przeinstalowanie gry nic nie pomaga:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś jeszcze raz włączać gre, miałem to samo i po drugim wejściu na BN instalacja patcha poszła bez błędów, a poza tym TO BYŁ JUŻ TAKI POST więc mógłbyś się troche przynajmniej porozglądać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem przy wchodzeniu na BattleNet . Pojawia mi się komunikat że mam za wolne łącze i że nogę tylko pogadać na czacie . Mam stałe łącze GPRS , a Warcraft 3 Frozen Trone łączy się z BattleNetem bez problemów . Mam najnowszą wersję Warcrafta 2 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: kiedy chcę grać w W2 przez internet, wchodzę na Battle.net-a, umawiam się z kimś:

a) kiedy ON ( ta osoba) stawia grę to nie mogę się dołączyć (pisze coś, że "too high), nawet kiedy ta osoba jest również nowa

B) kiedy ja stawiam grę to ta osoba, z którą się umówiłem nie może się do mnie dołączyć

I co mam począć ??

Chciałbym zauważyć, że jestem posiadaczczem orginalnej gry z własnym numerem seryjnym z CDA nr. 100

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: kiedy chcę grać w W2 przez internet, wchodzę na Battle.net-a, umawiam się z kimś:

a) kiedy ON ( ta osoba) stawia grę to nie mogę się dołączyć (pisze coś, że "too high), nawet kiedy ta osoba jest również nowa

B) kiedy ja stawiam grę to ta osoba, z którą się umówiłem nie może się do mnie dołączyć

I co mam począć ??

Chciałbym zauważyć, że jestem posiadaczczem orginalnej gry z własnym numerem seryjnym z CDA nr. 100

Miałem to samo . Pisało mi , że miałem za wysoki ping , czy coś takiego . To chyba wina łącza , u mnie po reinstalce gry problem zniknął . Spróbujcie zreinstalować grę .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Moze to smieszne ale mi Warcraft 2 dziala owiele mniej problematycznie [wogole bez bledow] emulowane pod Linuxem niz pod xp ;-). Pod Linuxem wszystko ladnie sie updatuje, sciaga, instaluje. Dzwiek i grafika w normie... pod xp - nie zawsze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za odświeżenie tematu i w ogóle ale mam problem. Nie będę sie rozpisywał, po prostu ukradli mi cd-key'a. Mam wersje która była w numerze 100, jakby coś moge dać zdjęcia, że mam grę oryginalną. Po prostu byłem głupi i złapałem się na sztuczką złodzieja i nie mam d-key'a. To znaczy niby Bnet działa, ale czasem mam, że na cd-key'u gra inny gracz. Co mam zrobić w tej sytuacji ? ;( :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wysłałem maila do supportu...czekam na odpowiedz, ale chyba kupie antologie blizzard. Będe miał W2 + Diablo+ SC z dodatkiem i nowego cd-keya.

Ale chciałbym odzyskać stary

BlizzaRD musi miec fote twojego opakowani, plyty. Najlepiej jak jest jeszcze kod paskowy - to dziala na Steam he he.

musisz poczekac bo Zamiec ma huk roboty od Wowa i SC 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial znajdziesz na opakowaniu/instrukcji do gry. Zaraz będziesz mógł znaleźć swój wpis w BiO za piractwo.-mateusz(stefan)

Widzę, że mnie nie zrozumiałeś. Ta gra była w pełnej wersji na krążku z CDA, dlatego tu piszę, a pamiętam, że na starej wersji stronki był dział z serialami do gier z CDA (do grania po sieci). I proszę nie pisz o piraceniu, jak nie wiesz o co dokładnie chodzi :/

ewentualnie, czy ktoś pamięta numer cda w którym był ten warcraft?

pomogła by jeszcze inna rzecz :) kiedyś był też taki programik ze spisem zawartości CDA ze wszystkich lat, czy może ktoś to ma? jakiekolwiek info będzie pomocne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie problem w tym, że ten serial który mam w tym cda już nie działa, prawdopodobnie kiedyś założyłem konto używając go, a teraz nawet nie wiem co i jak ;) Dlatego ponawiam pytanie o plik txt z numerami seryjnymi, który kiedyś był do sciagniecia ze stronki. Z gory dzieki.

Co nie zwalnia Cię z obowiązku poszukania tematu, zanim założysz nowy - Pzkw

sorki, nie znalazłem tego tematu, mój błąd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliku z serialami nie było (i nie ma), a to z tego prostego powodu, że do każdego egzemplarza CDA dołączony był inny CD-Key (IMO to było najlepsze rozwiązanie). Jeśli zaś BN w przypadku WII wygląda podobnie, jak w przypadku jego następcy, to na jednym kluczu można mieć dowolną liczbę kont. Krótko mówiąc "I smell a rat" :admin_twisted:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...