Skocz do zawartości

Command & Conquer (seria)


Gość kabura

Polecane posty

  • Odpowiedzi 484
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Dla mnie bomba. Z Japonią napieprzanki o Kuryle ;-) Ciekawe czemu ta Japonia a nie Chiny albo Yuri. I jaka to Japonia?

Grafa poprawiona od C&C 3, a ta była wspaniała. No dobra. trzeba czekać na więcej.

Rakiety V4- kontynuacja w każdej serii... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że EA bierze się za odgrzewanie starych serii (najpierw C&C, teraz RA), zawsze to lepsze, niż taśmowo produkowane dodatki do simsów i kolejne edycje serii FIFA, NHL, NBA, ITD. ;). No i może doczekamy się wreszcie DK3 :D.

BTW, orientuje się może ktoś, gdzie można jeszcze kupić C&C:TFD za cenę poniżej stówki (licząc z wysyłką), bo wszędzie, gdzie trafię, to albo jest cena w okolicach premierowej (130-140 PLN) albo "nakład wyczerpany" :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko ta Japonia nie okazała się "dodatkiem upchniętym na siłę", jak to było w przypadku Scrin w C&C 3. Chociaż przyznaję się bez bicia, że lubię sobie pograć obcymi :D . Fajnie, że znowu będzie można toczyć walki na wodzie, a nawet budować bazy. Bitwy morskie, czy sprowadzanie posiłków drogą morska na pole bitwy zapadły mi w pamięci kiedy pierwszy raz zetknąłem się z Red Alertem.

:arrow: Blackhand Jakiś czas temu w Saturnie sprzedawali First Decade za 79.90. Niestety cena wróciła do premierowej, ale kto wie może jeszcze kiedyś obniżą. Sam jak zobaczyłem tę cenę do żałowałem, że nie poczekałem z kupnem jakiś czas, ale chęć zagrania była silniejsza :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do najbliższego Saturna mam 100km (w linii prostej), co jest równowartością ponad 30 zł (bilet w obie strony), a w "moim" MM TFD cały czas trzymał cenę premierową, aż w końcu niespodziewanie zniknął z półek xD. Innych "normalnych" sklepów w moim mieście nie ma (jest jeszcze Empik, ale nie zaliczam go z różnych powodów do "normalnych"). A w sklepach internetowych zima - w Wirtusie nie mają TFD już nawet w ofercie, w następnym z kolei Play'u (75,80 z wysyłką za pobraniem) pustka (nie wiedzą nawet, kiedy się mogą spodziewać dostawy :(), pozostałe oferty to już cena bliska tej premierowej :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że Japonia będzie osobnym mocarstwem, coś jak obcy w C&C 3 albo Yuri. Na razie jeszcze nic nie wiadomo na ten temat. Ostatnio przeczytałem, że będzie Tanya, i że obie strony konfliktu będą posiadały lotniska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Alert 3 :)

Grałem chyba we wszystkie części C&C a ta po screenach wydaje mi się trochę bajkowa, nie wiem dlaczego. Możliwość budowy większości budynków na wodzie ? Więc koszary też ? To żołnierze będą z nich wychodzić i co ? Pływać będą ? Troszkę nielogiczne to. Obawiam się, że twórcy mogą trochę przesadzić, choć jak na razie wszystkie strategie z tego cyklu mi się podobały. Zobaczymy jak to będzie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafa jest bardzo kunsztowna, widać głębię zbiorników wodnych. Wreszcie jednostki będą takie w rzeczywistości misternie wykonane jak na tych planach z Red Alerta 2 (który oferował pikselozę i nie oddawał szczegółowości jednostek tak jak też dwuwymiarowy stary Blitzkrieg np.). Piechota była nieproporcjonalna do pojazdów wielkością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafa jest bardzo kunsztowna, widać głębię zbiorników wodnych. Wreszcie jednostki będą takie w rzeczywistości misternie wykonane jak na tych planach z Red Alerta 2 (który oferował pikselozę i nie oddawał szczegółowości jednostek tak jak też dwuwymiarowy stary Blitzkrieg np.). Piechota była nieproporcjonalna do pojazdów wielkością.

Grafika na pewno lepsza od poprzednich części, ale może być trochę niekonsekwentna mechanika rozgrywki w stosunku do poprzednich części. ( chodzi mi o to, że to co podobało się w RA2 albo w 1 niekoniecznie jest możliwe do przeniesienia w 3D. Do tego te budynki na wodzie. Choć w sumie to się dzieje w przyszłości. Co jednak co, ale trochę przesadzili z wersjami budynków ( większości ) na wodzie. Ale żeby to ocenić, trzeba czekać na więcej informacji. Ja tam muszę się jeszcze w C&C 3 zaopatrzyć, bo tylko w demo grałem ( nota bene gra wymiata!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to, że to co podobało się w RA2 albo w 1 niekoniecznie jest możliwe do przeniesienia w 3D

Poprzednie części uniwersum Tiberium opierały się na tych samych enginach co Red Alert, a do tego każda część obu serii była zawsze inna od poprzedniej i jakoś C&C 3 się udało.

Do tego te budynki na wodzie

A czy wszystkie mapy będą miały kontakt z akwenami? Budynki można też stawiać normalnie, a to wariant wodny jest alternatywą za dodatkową opłatą.

Jakie to będą tak naprawdę rozwiązania to się okaże...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Kampania Imperium Wschodzącego Słońca będzie odblokowana po przejściu kampanii Aliantów i Sowietów.

-Imperium jest prawdopodobnie najsilniejszym państwem dominującym na wodzie.

-Wiele jednostek imperialnych może zmienić się w inne jednostki..

-Fakt, że Twoja baza może być budowana na morzu ma na celu namawianie graczy do używania lotnictwa.

-Na morzu będą ważne zasoby, więc budowanie jednostek morskich nie może być ignorowane.

-Każda jednostka ma dwie zdolności.

-W grze występuje broń o nazwie bomba czasowa która może zostać teleportowana za pomocą Chronosfery do bazy wroga.

-Lokacje w których będą rozgrywać się misje są następujące: San Diego, Cape Cod, Amsterdam, Heidelberg, Easter Island, Mount Fuji i Santa Monica.

-U Sowietów pojawią sie helikoptery HIND

Źródło

Lokacje są interesujące, ciekawe czy uda im się odwzorować Amsterdam wraz z kanałami jakoś sensownie czy będzie to jakaś wariacja na temat, jak było w przypadku Waszyngtonu czy Nowego Jorku w RA 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waszyngton miał ten Pentagon i te różne budynki pamiątkowe, chociaż Pentagony w obu kampaniach były w sumie inaczej rozlokowane... tak mi się wdaje...

A w Nowym Yorku były WTC obok "Psycho Device"...

A jak będzie to zależy od skali gry, wielkości mapy oraz kunsztu programistów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pentagon na pewno inaczej był rozlokowany w RA 2 i C&C 3. Niestety nie pamiętam jak było w kampanii aliantów w RA 2 (na razie gram Sowietami :D ). Co ciekawe, za zniszczenie WTC dostajemy bonusa w postaci dwóch skrzynek, przed obroną wynalazku Yuriego do kontroli umysłów. A jeśli chodzi o RA 3, fajnie by było rozegrać bitwę w Amsterdamie, wspomagając się jakimś statkiem atakującym z kanału :lol: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pamiętam jak było w kampanii aliantów w RA 2 (na razie gram Sowietami Very Happy ).

Grałem dawno, ale to były zupełnie inne lokacje, bo u Aliantów podczas obrony tego "wielokątu" :P doprowadzano posiłki przez wodę, a w pierwszej misji Sowietów tam nie było żadnej wody (?).

Co ciekawe, za zniszczenie WTC dostajemy bonusa w postaci dwóch skrzynek, przed obroną wynalazku Yuriego do kontroli umysłów.

A ja zawsze się zabarykadowywałem tam piechotą przez atakiem.

A jeśli chodzi o RA 3, fajnie by było rozegrać bitwę w Amsterdamie, wspomagając się jakimś statkiem atakującym z kanału

Crash the Allies dog!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej misji Sowietów nie ma wody. W takim razie mamy do czynienia albo z pomyłką projektantów leveli, albo celowym zabiegiem :D.

A ja zawsze się zabarykadowywałem tam piechotą przez atakiem.

A ja się nigdy nie mogłem powstrzymać przed rozwaleniem ich. Jak siać chaos i zniszczenie to do końca :lol: .

Poza tym mam nadzieję, że polscy gracze będą mieli możliwość wzięcia udziału w beta testach RA 3 i EA nie zapomni umieścić kodów w pudełkach z Kane's Wrath.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na CnC Reactor (link parę postów wyżej) pojawiły sie nowe informacje na temat RA 3. Spodobała mi się jedna rzecz:

-Kampania Aliantów będzie o maniakalnym prezydencie USA, który rozpaczliwie chce zniszczyć Sowietów

Czyżby taki hamerykański Romanow? Samo słowo maniakalny sugeruje, że to alianci będą tymi złymi:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej twórcy odchodzą od pewnych aspektów gry, które były w poprzednich częściach. Nie będę tutaj wymieniać, bo widać to gołym okiem, ale czy rzeczywiście wpłynie to pozytywnie czy negatywnie na poziom grywalności RA3, przekonamy się po zagraniu. Chciałbym zobaczyć też więcej screenów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy, że Westwood już nie tworzy Red Alerta, więc siłą rzeczy będzie to troszkę inna gra niż poprzednie części. Ja mam nadzieję załapać się na beta testy :D . Grę mają wydać jeszcze w tym roku, więc w najbliższym czasie można się spodziewać większej ilości screenów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...