Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Command & Conquer (seria)

Polecane posty

Gość oviraptor

Jak dla mnie najlepsza gra z serii C&C - cechuje ja znakomita grafika, w miare dobra muzyka, fajne dzwieki (szczegolnie w czasie akcji) oraz fakt, ze nie nudzi sie po 1 godz. grania ;) Zdecydowanie najwieksza wada gry sa tragiczne wymagania sprzetowe - sadze, ze jezeli bylyby mniejsze gra nabila by sobie wiecej fanow niz ma w chwili obecnej - ale kosztem gorszej grafiki oczywiscie ;) Takze do spolszczenia nie mam zadnych zastrzezen - jednym slowem dobra robota!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziobak

Gierka fajna, ale moim zdaniem przez spolszczenie traci dużo ze swojego klimatu - wolałbym, aby tak jak inne gry z tej serii była po angielsku. Co do wymagań - myślę, że to przesada - spokojnie da się grać na rocznym komputerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venom

według mnie też Generals jest najlepszą grą z serii C&C. Podobają mi się także poziomy trudności. Na pierwszym przeszłem całą grę, a na drugim jestem dokładnie w połowie. Podsumowując gra jest świetna, choć spolszczenie odbiera jej troche klimatu. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paya

Osobiście, choć nie pałam wielką miłością do RTS-ów, to C&C:Generals PL przykuło mnie do monitora(pomijając to, że tylko na moment :mrgreen: , ale o tym za chwilę). Gra ma baaardzo dobrą grafikę, niezgorsze AI wroga. Nie podoba mi sie tylko (nie)równowaga sił pomiędzy różnymi nacjami i to właśnie jest IMHO największa wada wyżej wspomnianej gry.

Mój kolega, który jest fanatykiem RTS-ów nie odrywa gałek ocznych od monitora, ale to gra nie dla mnie-szarego wyjadacza pizzy przyklawiaturowej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna gierka :!: Kiedy zacząłem grać wyrwała mi z życia spory kawałek czasu, nadal w nią pogrywam chociaż już rzadziej. Co do spolszczenia to rzeczywiście mogłoby być lepiej zrobione ale nie uważam, żeby psuło to jej klimat. Główne zalety to na pewno grywalność i grafika. Moim zdaniem obowiązkowa pozycja dla fanów RTSów a i pozostali też nie będą zawiedzeni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dragon

dla mnie taka sobie wolalem c&c: red alert 2 .

grafika nawet fajna i ciekawe rozwazania z kasa ale po 7 misji w kazdej kampani to malo. gierka byla prosta w kilka dni ja mozna przejsc a ile mozna grac w skirmisz i tylko ze by zdobyc medale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gra jest taka prosta? Dla mnie nie, utknąłem w misji Amerykanami, w której terroryści rozwalają tamę i zostajesz oddzielony od swojej bazy (średni poziom trudości). No ale nie mam talentu do RTSów. Niemniej jednak grafika, muza i dźwięki stoją na niewątpliwie wysokim poziomie, grywalność też całkiem całkiem więc chyba (na pewno) gra jest dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalsi dżwięk mają super.

Gra się bardzo przyjemnie

Jest jednak trochę krótka a wymagania sprzętowe żeby pograć na max troszkę wyśrubowane.Mimo to stawiam tej grze 4 z duzym plusem( w 5-io stopniowej skali ocen)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Oberleutnant (h)EROS

mam tylko hmmm hmmmm... pir...znaczy tą no wschodnią wersje iteż jest spoko :?

Ty chyba chcesz stad odejsc, ja Ci dam piracka wersje! *aghr*- Amadrienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Khan34

C@C Generals jest spoko ale mnie się bardziej podoba nasza rodzima produkcja EARTH 2150 ma mniejsze wymagania sprzętowe i ma więcej misji i jak dla mnie lepszą grafike. EARTH 2160 będzie miała małą liczbe misji ale grafika może być bardzo ładna spujżcie chociaż na screeny z POLAN 2. EARTH 2160 będzie budowane na tym silniku co Polanie 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla mnie seria C&C stacza się... syndrom serii FIFA/NHL/Tom Raider

C&C - no, to był przebój. Zrobił szał na RTS, choć Dune 2 już istniało.

C&C: Red Alert - FENOMENALNA GRA. PRzeszedłem ją chyba za 10 razy, wspak i po mongolsku. Znakomite cut-scenki, porywające misje, ogromne obszary misji. Wciąż najlepsza z serii.

C&C: Tiberian Sun - Jest dobrze, ale nie tragicznie. Miodna gierka, ale za mało innowacji.

C&C: Red Alert 2: Niepotrzebnie przyśpieszono rozgrywkę, przez co od strategii schozi w stronę zręcznościówki.

C&C: Generals - widać, że grę zrobiło EA. Nie ma klimatu poprzednich części, może po części przez przeniesienie akcji w 3 wymiar i wiele innowacji. Naprawdę średnio podchodzi pod serię C&C. Ale gdyby gierkę nazwać czysto "Generals", to by się tytuł zmarnował... Nie można pozwolić :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardinal,

przeczysz sam sobie - to jak w końcu chcesz te innowacje czy nie chcesz :?: :D:D

C&C: Tiberian Sun - Jest dobrze, ale nie tragicznie. Miodna gierka, ale za mało innowacji.
C&C: Generals - Nie ma klimatu poprzednich części, może po części przez przeniesienie akcji w 3 wymiar i wiele innowacji. Naprawdę średnio podchodzi pod serię C&C.

Zrozum, że wszystko idzie do przodu. Najnowsza część jakiejkolwiek gry nigdy nie będzie wyglądała tak samo jak jej pierwsza część. Chyba trochę przemawia przez Ciebie tęsknota za tymi czasami kiedy przechodziłeś takie Red Alert 10 razy i utyskujesz, że to już się nie wróci.

Moim zdanie Generals są świetni, wyglądają dużo, dużo lepiej niż poprzednie C&C (nie krytykuję poprzednich części, w końcu są dużo starsze), grywalność jest ogromna.

Ja również zagrywałem się po nocach w poprzednie C&C i darzę je ogromnym sentymentem ale nie zmienia to faktu, że Generałowie to znakomita gra i kawał solidnej roboty programistów.

Gdybym miał ponarzekać to jedyną rzeczą, której brakuje mi w porównaniu do poprzednich C&C to filmiki pomiędzy misjami znakomicie budujące klimat - przydałyby się. Cała reszta przemawia na korzyść Generałów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna grafa, dobra muza, wspaniale efekty dziwekowe... Jak dla mnie najlepsza z dotychczasowych czesci....Bardzo ciekawa rzecz z pilotami.. Jak rozwala samolot, moze sie katapultowac.... I doswiadczonego dasz do nowego samolotu :D ... Misje tez fajne i nawet troszke zroznicowane.... Jak dla mnie bomba 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ta gra musi mieć tak duże wymagania :( :?: :?:

To zalezy jak na to patrzec.. Ja majac pentium III 866 Mhz, 384 RAM, Grforce 2 Mx 440 32 mb nacieszylem oko.. Ale nie wygladala tak jak u mojego kumpla, a szkoda :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietna giera(kampania USA najlepsza) gralem we wszystki c&c i sądze ze jest to najlepsza cześc moze nie ma duzo jednostek czy maskry(taa 100 mamutow wjezdzajacych ci do bazy czy te pieski palone przez tesle taa) ale grafa(9/10), muza(11/10) czulem sie jak bym ogladal czerwony pazdziernik taa, troche dzuze wymagania alee gra sie swietnie.. widac ze ta gra evoulowala od pierszego c&c a kolejne zmiany sa coraz lepsze i zwiekszaja zabawe no i gra na czasie(pierwsza misja bagdad taa) fajnie by bylo by spotakali sie w necie bush usa i bin(smietnik?) laden terrorysci i tam se wojne rozstrzygneli....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba (napewno) najlepsz czesc z serii C&C (renegade tez byl spoko).

Ogolnie to fajnie ze 3d ale na zblizeniu nie wyglada to ciekawie (np, w Higlander Warriors byla sliczna grafika, takiej jeszce w RTSach nie widzialem).

Moja ocena : 810

Zazalenia na p8ter@op.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...