Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czytelNICK

Wiedźmin - 2 pytania

Polecane posty

W "Kudłatym misiu" najczęściej wieczorami tuż przed karczmarzem stoi gość z podpisem Posłaniec. Jak chcę mu dać 100 orenów, albo grożę, to mnie spławia. Jak chcę od niego kupić broszę, mówi jakąś tam sumę i jedyny dialog jaki z mojej strony ma miejsce to "przyjdę później". Jak zaliczyć tą misję?

Druidzi wywołali burzę na bagnach, wykonałem zadanie z Golemem, ale teraz tam ciągle jest burza i leje, o różnych porach dnia, nieważne kiedy wejdę. Da się to jakoś skończyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "Kudłatym misiu" najczęściej wieczorami tuż przed karczmarzem stoi gość z podpisem Posłaniec. Jak chcę mu dać 100 orenów, albo grożę, to mnie spławia. Jak chcę od niego kupić broszę, mówi jakąś tam sumę i jedyny dialog jaki z mojej strony ma miejsce to "przyjdę później". Jak zaliczyć tą misję?

Posłańca należy spić winem, a następnie spytać go o pracę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druidzi wywołali burzę na bagnach, wykonałem zadanie z Golemem, ale teraz tam ciągle jest burza i leje, o różnych porach dnia, nieważne kiedy wejdę. Da się to jakoś skończyć?

Burz powinna sama przejść. Spróbuj przespać się parę razy lub wrócić do miasta, może pomoże. Mi burza minęła zaraz po pokonaniu Golema.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...