Skocz do zawartości

Szkoła


Gość Qn`ik

Polecane posty

Gość Śledzias
Powiedz do którego to Cię odwiedzę A tak na serio to jakie liceum jest teraz najlepsze w Wa-wie(ponoć Czadzki ,ale nie jestem pewien).

O ile mi wiadomo to LO im. Stanisława Staszica. Panuje tam podobno typowy reżym. Mogłem tam zdawać (były szanse), ale po pierwsze:

-nie mam zamiaru zakuwać dzień i noc

-byłoby mi kompletnie nie na rękę dojeżdżać tam (i tak mieszkam w okolicach W-wy, więc dojazd to ok. 1.5 godziny)

-nie miałbym na nic czasu

-i ogólnie towarzystwo to same kujony

Na wakacje jadę do babci :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Dokładnie jadę do Dźwirzyna koło Kołobrzegu

Koleżanka rok temu wysłała mi kartę właśnie z Dźwirzyna - fajna miejscowośc :)

A w Kołobrzegu byłem i było zarąbiście :)

(może ktoś chce wpaść?

Ja bym se chętne wpadł :P

i na zjazd

Powiesz co zrobiłaś że cię starzy pościli na zjazd??

Jak ich przekonałaś?? (będe miał na następny rok - może pojade na zjazd jak mnie zaproszą :) )

Nie licze oczywiście wypadów na działkę

Wnerwiony działkowicz :P

A co do wakacji to u mnie będzie last minute (minete :D:D :twisted: :twisted: ) może Grecja, Chorwacja, a zresztą niewiem zobaczy się 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ w tej chwili sie dowiedziałem -> od dnia 1 Września jestem uczniem 9 LO w Łodzi klasy HUMANISTYCZNEJ, czyli stało się :D jestem przyjęty do LO i to bez żadnych kolejek - od razu przy pierwszym podejściu do wybierania przez system informatyczny :D YEAH i to mam już na 100% w klasie 3 osoby z gimnazjum -> Michała Justyne i Kaśke (wiem że nic wam to nie mówi ale co z tego ?)

I AM THE HAPPY BOY :D i kto mówił że 117 pkt to mało ? (zabrakło mi 3 pktów aby sie dostać do 21 LO (mam jeszcze szanse ale wole iść do słabszej 9 do której mam 3 minuty spaceru a nie półgodziny tramwajem do jednej z lepszych szkół)

I VE GOT THE POWER !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluje mojemu przedmówcy. Ja mam podobnie też się dostałem do LO, tyle tylko, że do LO w Sieradzu. A poza tym również dostałem się do klasy humanistycznej. Niezłą ilość punktów miałem - 149. Sam się zdziwiłem. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też jakimś cudem udało się dostać do tego LO, które sobie wybrałem, czyli LO4 im.kogośtam w Zielonej Górze 8) . Mam do niego 5 minut piechotą, a liceum jest na2-3 miejscu w Zielonej. Na profil jeszcze nie wiem jaki idę, bo wybieramy je dopiero w 2 klasie[ 8-[ ]. Pierwszy rok mamy wszystkie przedmioty tak jak trzeba, a później wybieramy "specjalizację" i na niektórych masz np w tygodniu 14 matematy, ileśtam polskich, 14 informatyk i koniec [to zdaje się klasa mat-inf]!! To ma być forma przygotowania do studiów i całkiem mi się podoba, bo nie planuję się fizyki specjalnie uczyć. A i jeszcze nie mamy ocen tylko punkty - spoko :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wszytskim którzy dostali się do wybranych szkół !!

Ja sam ledwo ledwo dostałem się do LO... ale za to prawie najlepszego w Krk (I LO - "Nowodworek")...

BTW, swoimi ocenami mnie zniszczyliście, ale za to mogę się pochwalić punktami - 165 :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dostałem do LO :) Klasa humanistyczna... . A w niej jest 3 chłopaków i 27 dziewczyn :D LOL LOL LOL, w bio-chem kolegi jest 5 cvhłopaków, 26 dziewczyn, a w humanistycznej b jest4 chłopaków... jais niż demograficzny facetów czy co ????

Pisze o tym bo dzisiajh miałem spotkanie z wychowawcą ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam trochę odwrotnie, u mnie w matfizie jest tylko 7 dziewczyn i 26 chłopa... Wolałbym odwrotnie :)

Ja też gratuluję tym co się dostali, współczuję zaś tym, którzy się nie dostali. Chociaż sami są sobie winni. Bo albo za wysoko ustawili sobie poprzeczkę, albo się nie przyłożyli. Tak więc nie żalić mi się tutaj jak się komuś nie powiodło :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, do mojej klasy w liceum (im. Jana (lub jak my wolimy Józefa:))Kasprowicza) idą dwie osoby z mojej klasy. Są to moi najlepsi kumple. Stało się to jakoś całkowicie fuksem, bo mieli iść do zupełnie innej szkoły. Ale ja nie narzekam...^^ A liceum do którego idę jest na pierwszym miejscu w moim mieście, i chyba na 16 w kraju. Więc jest nieźle :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borysso
Ja się dostałem do LO :) Klasa humanistyczna... . A w niej jest 3 chłopaków i 27 dziewczyn :D LOL LOL LOL' date=' w bio-chem kolegi jest 5 cvhłopaków, 26 dziewczyn, a w humanistycznej b jest4 chłopaków... jais niż demograficzny facetów czy co ????[/quote']

Może i niż, ale jak fajnie. Doceń to ;)

To ja mam trochę odwrotnie' date=' u mnie w matfizie jest tylko 7 dziewczyn i 26 chłopa... Wolałbym odwrotnie :)[/quote']

Heh, chłopie nie załamuj się, nie masz tak źle :) Ja swego czasu miałem jedną kobitkę na trzydziestu chłopa :) Całkiem krótko zresztą. Dopiero potem została mi wynagrodzona cierpliwość i wytrzymałość w tym gronie i to ja byłem mniejszością. Zdecydowaną :) Szkoda, że "byłem"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość >=:GROMEL:=<

Ja dostałem się do XIV Liceum im. Stanisława Staszica; profil: mat-inf.

do staszica chodzą najlepsi fizycy i matematycy w Polsce.

Jakby co to odsyłam na stronkę: www.staszic.waw.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to u mnie (po pierwszej klasie L.O.) pozostało 6 chłopaków + 24 dziewczyny. Na początku roku dziewczyn było 30 :D . Co do egzaminów, to rok temu (kiedy zdawałem) miałem 79 za testy, a w sumie miałem 139 (nie chce mi się odejmować - wakacje :) ) Dostałem się bez problemu do swojej szkoły, teraz mam (jak większość zresztą) wakacje. Taka mała rada: czasem warto czekać na drugą turę przyjmowania do szkół, jeżeli interesuje was tylko jedna (bądz ta wymarzona) szkoła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała rada: czasem warto czekać na drugą turę przyjmowania do szkół, jeżeli interesuje was tylko jedna (bądz ta wymarzona) szkoła

Racja! Ja za pierwszym razem nie zostałem przyjęty do żadnej (sic!) szkoły... ale poczekałem dwa dni, ludzie powyciągali papiery i przyjęli mnie do każdej... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadowcat - a ciekaw jestem co będziesz na maturze zdawała - śpiewanie piosenek na przestrzeni epok literackich :wink: ?? (i nie mów że to dopiero za 3 lata i nie ma się czym martwić, bo ja 2 lata temu mówiłem tak samo, a teraz mi niecały rok został :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadowcat - a ciekaw jestem co będziesz na maturze zdawała - śpiewanie piosenek na przestrzeni epok literackich :wink: ?? (i nie mów że to dopiero za 3 lata i nie ma się czym martwić, bo ja 2 lata temu mówiłem tak samo, a teraz mi niecały rok został :P)

Heh, z tego co słyszałam, będzie taka matura, jak testy gimnazjalne :? ALe jeśli nie, to zdaję napewno polski i biologię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi

Co do nowej matury...mój brat mówi ,że ma wuglądać tak:

- Jeden temat omawiamy przez około 20 min (Trzeba nawijać przez cały czas :| _

- Drugi temat pisemny już normalnie.

Nie wiem czy to jest prawda ,ale on tak mówi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega dostal sie do klasy ekonomicznej (czy cos w tym stylu) i w jego klasie jest 28 dziewczyn i on jeden chlopak :D:D.

W klasie matematyczno inforamtycznej (jest tak informatyczna jak to forum związane z tematyką hebli) jest 21 chłopaków i 7 dziewczyn. Jednak niektóre dziewczyny robią wokół siebie tyle szumu, jakby było kopletnie na odwrót.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo mnie nie było ale już jestem :) Jak już wcześniej pisałem byłem na egzaminach na Akademii Ekonomicznej w Krakowie i na SGH-u w Warszawie. Egzaminy ciężkie szczególnie w Warszawie.

Mam już wyniki z AE i już wiem, że sie nie dostałem, więc jak na razie nie mam czego świętować, a na SGH pewnie też sie nie dostane bo jak widziałem jakie tam mózgi zdawały, to wątpie żebym ja sie mógł znaleźć wśród nich.

Nie pamietam kto pisał na w tym topiku do mnie, że też zdaje na SGH (jakaś dziewczyna :) ), sorry, że zapomniałem, ale miałem ostatnimi czasy dużo na głowie, więc jak chciałabyś wiedzieć coś więcej na temat egzaminów w tej szkole to napisz tutaj albo zajrzyj do mnie na gg.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega dostal sie do klasy ekonomicznej (czy cos w tym stylu) i w jego klasie jest 28 dziewczyn i on jeden chlopak

Łoł... nie wiem czy mu współczuć, czy zazdrościć :) Z jednej strony zero innych chłopów - będzie mu ciężko na początku, bo wiadomo, że chłop z chłopem szybciej się dogada :). Z drugiej zaś strony - wszystkie laski "tylko dla niego" :D

Ale i tak jest nieźle... w przyszłości on zostanie dyrektorem, a one - sekretarkami (trochę nagięte realia polskiego rynku :])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na całe szczęście jeszcze się nie martwie testami po gimnazjum i przyjmowaniem do szkoły bo dopiero skończyłem podstawówke, ale stara chciała mnie zapisać do najlepszego gimnazjum w mieście (było 10 miejsc spoza rejonu) i dostałem się na pierwszym miejscu!!!:D Mama była taka zadowolona, że przedłuży mi prenumeratę CDA na następny rok:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluje dobrych wyników w nauce =D> Ja tam nie dostałem się do tego liceum, do którego chciałem, ale może jeszcze uda się coś wykombinować :wink: W każdym razie najgorzej nie jest, ale zawsze mogło być lepiej :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluje dobrych wyników w nauce =D> Ja tam nie dostałem się do tego liceum, do którego chciałem, ale może jeszcze uda się coś wykombinować :wink: W każdym razie najgorzej nie jest, ale zawsze mogło być lepiej :roll:

U mnie to się wogóle mało kto dostał :wink: .Rzeźnia było jak co 2 dziewczyna odchodziła od kartek z wynikami z płaczem :roll: . No, ale w sumie to powinienem się cieszyć bo dostałem się do LO, w którym na miejsce były 3-4 osoby[MEGALOL] - miejsc było 168, a chętnych ponad 600. :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...