Skocz do zawartości

Szkoła


Gość Qn`ik

Polecane posty

A.L. --> Poczekaj Ty na studia, poczekaj :twisted: Ostatnie dwa tygodnie zajęć, tiaaaaa. Ale swoją drogą ciekawe jaką średnią uda mi się wyalczyć z egzaminów. Od 3.8 jest stypendium, więc jest o co się starać :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
A.L. --> Poczekaj Ty na studia, poczekaj :twisted: Ostatnie dwa tygodnie zajęć, tiaaaaa. Ale swoją drogą ciekawe jaką średnią uda mi się wyalczyć z egzaminów. Od 3.8 jest stypendium, więc jest o co się starać :!:

Trudno wyrżnąć te 3,8? Jak Ci się uda, to pewnie jakąś przygodówkę se strzelisz, lub przepijesz wsio, co? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno wyrżnąć te 3,8? Jak Ci się uda, to pewnie jakąś przygodówkę se strzelisz, lub przepijesz wsio, co? :P

Ech, żeby to tak prosto było. Będę raczej miał czym za mieszkanie i jedzenie zapłacić. Z kaską w rodzinie nie zawsze wesoło, więc trzeba odciążyć jak się da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Phoenix929

Nienawidzę swojego gimnazjum a najgorsze jest to że moja wychowawczyni ma soczystą wymowe!! :x A dyrca karze zostawać po lekcjach, i najgorze że drektorka zabroniła mi przynosić CDA do szkoły!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :( :evil: :evil: :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

picie... napojów gazowanych

Taaaaaaaaa jaaaaaaaaasne.... Bo ci uwierze :P..... Nam w ostatnie dwa tygodnie nie jest tak lekko.... Założe sie ze conajmniej raz mnie jeszcze spytają :evil: Takich ja mam juz nauczycieli....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i najgorze że drektorka zabroniła mi przynosić CDA do szkoły!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :( :evil: :evil: :x

No to rzeczywiście :shock: Tylko Tobie zabroniła czy cała szkoła jest objęta blokadą na CDA? Poza tym w szkole i tak masz się uczyć, a dyra widać zapobiegawsza :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu
Wakacje wakacje wakacje wakacje wakacje ^____^

I'm lovin it :D

Też lubię 2 ostatnie tygodnie, takie luzy że aż miło :)

Co prawda to prawda. Ostatnie tygodnie to totalny looz. I święty spokój. Kilku nauczycieli wyjechało na wycieczki ze swoimi klasami, więc parę lekcii przepadnie. :D Po za tym nawet nauczycielom nie chce się za bardzo prowadzić lekcji. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, żeby to tak prosto było. Będę raczej miał czym za mieszkanie i jedzenie zapłacić. Z kaską w rodzinie nie zawsze wesoło, więc trzeba odciążyć jak się da.

Powodzenia kolego! A co w ogóle studiujesz, bo chyba nie doczytałem :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę swojego gimnazjum a najgorsze jest to że moja wychowawczyni ma soczystą wymowe!! :x

Hehe u mnie w podstawówce była taka jedna nauczycielka ze soczystą wymową. Baida tym, którzy siedzieli w pierwszych ławkach...

A czemu gimnazjum nienawidzisz? w sumie ja też miałam cholerną niechęć do swojej szkoły, ale dopiero jak się od niej odchodzi to wracają te pozytywne wspomnienia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu
Nienawidzę swojego gimnazjum a najgorsze jest to że moja wychowawczyni ma soczystą wymowe!! :x

Hehe u mnie w podstawówce była taka jedna nauczycielka ze soczystą wymową. Baida tym, którzy siedzieli w pierwszych ławkach...

A czemu gimnazjum nienawidzisz? w sumie ja też miałam cholerną niechęć do swojej szkoły, ale dopiero jak się od niej odchodzi to wracają te pozytywne wspomnienia :)

A mnie uznacie być może za dziwnego ale ja lubię swoje gimnazjum. Lubię je mimo to, że codziennie (oprócz sobót i niedziel oraz świąt, wakacji itp.) tam przebywam. Atmosfera fajna, bardzo zgrana klasa, wypróbowani koledzy i niezwykle fajni nauczyciele. No to czemu mam nienawidzieć gimnazjum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia kolego! A co w ogóle studiujesz, bo chyba nie doczytałem :roll:

Nieładnie, nieładnie. Cóż za zaniedbanie. W dyby Cię zakuć :twisted: A tak serio to studiuję filologię angielską na UAM'ie. Jest całkiem przyjemnie - polecam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie, nieładnie. Cóż za zaniedbanie. W dyby Cię zakuć :twisted: A tak serio to studiuję filologię angielską na UAM'ie. Jest całkiem przyjemnie - polecam :)

Tylko nie dyby! Wolę już być wbitym na pal z plasteliny! :P Ale raczej nie skorzystam... Prędzej jakiś AWF - toć żeglarstwo trenuję... Albo dziennikarstwo... Dzień Dobry, Marcin Mickewicz, minęła 19:30, zapraszam na Wiadomości... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie, nieładnie. Cóż za zaniedbanie. W dyby Cię zakuć :twisted: A tak serio to studiuję filologię angielską na UAM'ie. Jest całkiem przyjemnie - polecam :)

Tylko nie dyby! Wolę już być wbitym na pal z plasteliny! :P Ale raczej nie skorzystam... Prędzej jakiś AWF - toć żeglarstwo trenuję... Albo dziennikarstwo... Dzień Dobry, Marcin Mickewicz, minęła 19:30, zapraszam na Wiadomości... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie, nieładnie. Cóż za zaniedbanie. W dyby Cię zakuć :twisted: A tak serio to studiuję filologię angielską na UAM'ie. Jest całkiem przyjemnie - polecam :)

Tylko nie dyby! Wolę już być wbitym na pal z plasteliny! :P Ale raczej nie skorzystam... Prędzej jakiś AWF - toć żeglarstwo trenuję... Albo dziennikarstwo... Dzień Dobry, Marcin Mickewicz, minęła 19:30, zapraszam na Wiadomości... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie, nieładnie. Cóż za zaniedbanie. W dyby Cię zakuć :twisted: A tak serio to studiuję filologię angielską na UAM'ie. Jest całkiem przyjemnie - polecam :)

Tylko nie dyby! Wolę już być wbitym na pal z plasteliny! :P Ale raczej nie skorzystam... Prędzej jakiś AWF - toć żeglarstwo trenuję... Albo dziennikarstwo... Dzień Dobry, Marcin Mickewicz, minęła 19:30, zapraszam na Wiadomości... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie, nieładnie. Cóż za zaniedbanie. W dyby Cię zakuć :twisted: A tak serio to studiuję filologię angielską na UAM'ie. Jest całkiem przyjemnie - polecam :)

Tylko nie dyby! Wolę już być wbitym na pal z plasteliny! :P Ale raczej nie skorzystam... Prędzej jakiś AWF - toć żeglarstwo trenuję... Albo dziennikarstwo... Dzień Dobry, Marcin Mickewicz, minęła 19:30, zapraszam na Wiadomości... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie, nieładnie. Cóż za zaniedbanie. W dyby Cię zakuć :twisted: A tak serio to studiuję filologię angielską na UAM'ie. Jest całkiem przyjemnie - polecam :)

Tylko nie dyby! Wolę już być wbitym na pal z plasteliny! :P Ale raczej nie skorzystam... Prędzej jakiś AWF - toć żeglarstwo trenuję... Albo dziennikarstwo... Dzień Dobry, Marcin Mickewicz, minęła 19:30, zapraszam na Wiadomości... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja będę miał minimum 5,42, maximum 5,64 :D. Oto moje oceny:

LICZĄCE SIĘ DO ŚREDNIEJ

POLSKI: 5/6

MATEMATYKA: 6

HISTORIA: 6

BIOLOGIA: 6

GEOGRAFIA: 6

CHEMIA: 5/6 <-- tylko się ze mną droczy pani :). Chemię kocham najbardziej

FIZYKA: 5

INFORMATYKA: 4/5 (o, nie nie nie. Mamy głupiego nauczyciela, mam i tak jedne z najlepszych ocen w klasie. Ale wyciągnie się, na pewno!)

TECHNIKA: 5 (niestety, w tym roku nie mieliśmy, przechodzi ocena z 2 gim. Jakbym wiedział, to bym porobił wtedy trochę referatów, a tak...)

MUZYKA: 5/6 (muszę w poniedziałem moim pięknym głosem coś zaśpiewać...)

PLASTYKA: 5

WOS: 6

WF: 5

ANGIELSKI: 6

NIE LICZĄCE SIĘ DO ŚREDNIEJ

NIEMIECKI :x : 5 (mam 8 piątek, a temu babsztylowi chce się jeszcze robić klasówki. Ale olewam, dostanę kołka z najbliższej, a ocena mi się przecież nie zmieni. Nawet tata poparł mnie w tej kwestii :))

RELIGIA: 6

Cóż, średnia będzie wszystkim, co mogę wyciągnąć. Zsumowane sukcesy z całego gimnazjum... Cóż, może będę miał najwyższą z trzecich klas?

I Pytanko: Czy dająstypendium gdy się przechodzi ze szkoły do szkoły? Chyba nie, prawda? Co za chamstwo... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie, nieładnie. Cóż za zaniedbanie. W dyby Cię zakuć :twisted: A tak serio to studiuję filologię angielską na UAM'ie. Jest całkiem przyjemnie - polecam :)

Tylko nie dyby! Wolę już być wbitym na pal z plasteliny! :P Ale raczej nie skorzystam... Prędzej jakiś AWF - toć żeglarstwo trenuję... Albo dziennikarstwo... Dzień Dobry, Marcin Mickewicz, minęła 19:30, zapraszam na Wiadomości... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kończe teraz gimnazjum i wcale sie z tego nie ciesze. Klase mam fajną, szkołe w miare też, a w liceum tylko więcej nauki będzie :roll: Tym bardziej że to gimnazjum tylko mnie ogłupiło niż dodało więcej wiedzy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli osiągnięcia są to na AWF łatwiej się dostać. Za złoto na MP dostaje się 50p na 100 w rekrutacji :) A to już poważnie ułatwia sprawę. Dziennikarstwo... Też mnie trochę ciągnie, ale w Poznaniu nie ma :? Także raczej kiepsko, ale na trzecim/czwartym roku można jakiś drugi kierunek ruszyć.

Aha... Przy debug mode posty się najczęściej wysyłają :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja będę miał minimum 5,42, maximum 5,64 . Oto moje oceny:

I Pytanko: Czy dająstypendium gdy się przechodzi ze szkoły do szkoły? Chyba nie, prawda? Co za chamstwo...

Mam do ciebie pytanko, czy ty tak kujesz, czy poziom taki nieski macie w szkole, bo inaczej sobie nie potrafie tego wytłumaczyć. I jeszcze: po co ci to? Jeżeli tyle się uczysz to chyba nie masz wolnego czasu. Ja tam robie tyle, żeby mieć 4.5 albo wyżej i starzy będą zadowoleni, a ja bede mial spokoj. :D

A co do stypendium to raczej nic nie dają. Znałem kolesia co skończył gim z 5.86(totalny schizol :? ) i nic nie dostał, więc raczej nic z tego.

BTW: WaFeL, jeszcze kilka, dawaj, nie wstydź się :D:) :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówimy o ciekawych średnich. W moim kochanym LO była dziewczyna, która z matury miała średnią 6.0, a na świadectwie też strasznie wysoko. Nie znałem jej za dobrze, więc nic o niej powiedzieć nie mogę - jedynie, że śmiesznie się ubierała :wink: Ale nie o tym miałem... 6.0 na maturze, a na studia się nie dostała... Z jednej strony to wina poziomu LO, ale z drugiej jakaś paranoja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...