Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mTz

Kac Vegas (2009), Todd Phillips

Polecane posty

Ten film jest MEGA :D Najlepsza komedia jaką w życiu widziałem, idealna na wieczorny seans ze znajomymi, widziałem już ten film ze 4 razy a on nadal przynosi mi wiele frajdy :cool:

"To jest Vegas!" :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedziec, ze dlugo sie do tego filmu zabieralem, bo jakos specjalnie nie przepadam za komediami, ale w koncu obejrzalem i nie zaluje przeznaczonego na to czasu. Komedia bardzo dobra, mozna sie przy niej nawet posmiac. Na pewno jest o niebo lepsza od tych wszystkich komedii pokroju nowych American Pie'ow i innych takich pseudo "mlodziezowych". Wieczor kawalerski naprawde niezapomiany :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełne przeciwieństwo tego, co rozumiemy ostatnio przez związek "amerykańska komedia". Przemyślana fabuła - początkowe, wydawałoby się idiotyczne, zdarzenia są dokładnie tłumaczone przez pozostałą część filmu. Świetny, już czekam na sequel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżo po filmie. Super! Wreszcie coś śmiesznego o Las Vegas ;]. Jak dla mnie najlepszy ten gruby z brodą ;].

Oczywiście najlepsza scena to ta z tygrysem i Tysonem xD, a konkretniej jak wyprowadzali psa z jego posiadłości, a ten nauczyciel zaszedł kocura... od tyłu...

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem film dwa razy i szczerze do nie bardzo mi się spodobał, chociaż jestem bardzo pobłażlify w stosunku do komedii, może dlatego że tak bardzo je lubię?:P

Ale niestety ten film mis się nie podobał i na szczęście nie byłem na nim w kinie tylko zobaczyłem go na DVD, ponieważ raczej ciężko byłoby mi wysiedzieć na sali do końca filmu. Na pewno wiele osób sie ze mną nie zgodzi, ale to moja opinia:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabuła prosta i siermiężna.

Gra aktorska 3,5 / 6

Gagi 4/6

Film ratują zabawne sytuacje i postacie .

Zarys bohaterów trochę nie równy , grubcio i dentysta wydają się troszeczkę bardziej dopieszczeni. Jeden drobny zgrzyt to nabijanie się z gwałcenia kobiet pod koniec filmu.

Ogólna ocena słabe 4 , nie jest to film wybitny ale można spokojnie obejrzeć .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film obejrzałem za poradą kumpla...i uważam, że ~2 godzinki, które nań poświęciłem nie były w żadnej mierze czasem straconym. Świetna komedia w naprawdę dobrej obsadzie z naprawdę dobrą fabułą i naprawdę git "żarcikami". Gdybym miał oceniać, jedna z najlepszych komedii, które dane mi było oglądać.

Swoją drogą...Alan i tak był najlepszy :D

- Alan jesteś zbyt głupi by Cię urazić !

-Dziękuję :D

Ocena: 8/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem raz... a potem zaraz jeszcze raz. Nie wiem czy drugi raz nie był jeszcze bardziej zabawny. Wymienianie co konkretnie rozbawiło mnie najbardziej nie ma sensu bo całościowo film jest po prostu ponadprzecietnie śmieszny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem. Bardzo fajny, dobrze się na tym filmie bawiłem. Jest to idealna kontynuacja dla fanów pierwszej części, bo jest dosłownie identyczna z jedynką. Do tego stopnia, że

ja tam od razu wiedziałem, gdzie jest zaginiony

;) Oczywiście z wiadomych względów drugi Kac Vegas nie jest już tak świeży jak część pierwsza, ale ja tam właśnie tego oczekiwałem - więcej kompletnie zwariowanych przygód trójki przyjaciół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na drugiej części w kinie i muszę przyznać że film bardzo mi się spodobał ;) Widać że użyto tu sprawdzonych pomysłów z pierwszej części :P Ogólnie film nie powalił, nie zaskoczył niczym ale i tak ubawiłem się przy nim bardzo :)

Najlepsza i tak była

małpa dilerka

:D

Ogólnie ode mnie tak 8/10 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialna komedia, do której lubię wracać. Pomysł na fabułę bardzo dobry i wyszedł świetny filmy. Bradley Coper zagrał świetnie swoją rolę. Co prawda sequel nie był już dobry tak jak pierwsza część, jednak było kilka świetnych momentów. Zdecydowanie polecam ten film bo naprawdę można się uśmiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudne! :laugh:

Znakomita komedia i obsada. Jedna z najlepszych komedii jakie widziałem (druga część też jest świetna). Podoba mi się również aktor grający Alana. (grał również m.in. w Zanim Odejdą Wody, które serdecznie polecam). Muszę znaleźć filmy, w których gra. A granie idioty przychodzi mu świetnie. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...