Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Polecane posty

Odniosłem wrażenie, że JA jest krótsze od JO, ale do wielokrotnego użytku (ale nie tak wielokrotnego jak Diablo). Akademię przeszedłem w 3 dni i gram po raz kolejny.

Niestety po 3 misjach możesz mieć 3 poziom heala, więc gra się staje prosta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem wrażenie, że JA jest krótsze od JO, ale do wielokrotnego użytku (ale nie tak wielokrotnego jak Diablo). Akademię przeszedłem w 3 dni i gram po raz kolejny.

Niestety po 3 misjach możesz mieć 3 poziom heala, więc gra się staje prosta.

To graj na wyższym poziomie trudności. Walki stają się tam poważnym wyzwaniem, nie możesz sobie pozwolic na błędy(otwarty atak na Hazard Trooperów na Jedi Master boli^^), leczenie jest niezbędne do przeżycia, a w walce z Rebornami wystarczy chwila nieuwagi aby stracić te 50/50 zdrówka. Zaś 3 poziom umiejętności - świetna rzecz, pamiętam jak wściekałem sie w JO gdy musiałem używać 1 poziomowego leczenia po oberwaniu ze snajperki... Można było usnąć.

Poza tym - konsolka i "cheaty" generujące NPC;) To jest jazda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wpadło mi w łapska piękne pudełko z napisem Star Wars Jedi Knight Jedi Academy. Za taką cenę jaką zabuliłem nawet pudełko od żumy do gucia wydawało by się ładne. Ale do żeczy :)

Grafika trochę się poprawiła. Gra w końcu wie co to jest EAX i prawidłowo z niego kożysta. Jednak nie to jest najważniejsze.....Najważniejsza jest walka. Jest ona taka jak lubię czyli dynamiczna, szybka i wogóle extra, szczególnie walka dwoma mieczami na raz robi duże wrażenie. Nowe ciosy są bardzo efektowne i efektywne zarazem :lol: . Jednym słowem gra jest warta każdego grosza.......Nie ważne czy kosztuje 70 czy 170.......Po prostu warto ją kupić i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak uwazam ze jedyna zmiana od czasu JO jest ciut lepsza grafika i wiecej pojedynkow na miecze;-) W JO bylo ich jak na lekarstwo a w JA jest ich od groma;-) Szczegolnie pozniej! Na kazdym kroku gostek z mieczem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Jedi Academy jest lepsza grafika i większe plansze. Ale najlepsze są nowe style walki na miecze (light staff wymiata!) i jeszcze efektowniejsze walki. Gra jest lepsza od Jedi Outcast.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

JEDI ACADEMY! RANY! Jedi Outcast byl wprost doskonaly. Jedi Academy jest JESZCZE LEPSZE! Elementy RPG, misje, lightstaff, wybor miedzy strona ciemna/jasna...

Ehh o tej grze moglbym pisac godzinami. To jak Blood recenzowal Tribes 2. Po prostu brak slow, a moge pisac w nieskonczonosc. Teraz czekam az pojawi sie wersja na PC, kit w oko nowemu procesorowi... JA ważniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja demko przeszedłem na padawanie za pierwszym razem, a na Jedi Master za 5-6

Delikatna uwaga, niektóre twoje posty są krótkie i nic nie wnoszą do tematu. Mam nadzieję, że jak dostaniesz grę na urodziny to podzielisz się z nami swoim (dłuuugim) zdaniem. - Ama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dual saber to jest gra chaotyczna totalnie ,nie podoba mi sie granie (w MP) prawie samymi kombosami ,bo normalne ciosy,co jak co ale sa nieco za slabe.Co sadzicie o graniu przez MP z Kickami i Moca ?Jak dla mnie kicki moga byc (w koncu lighstaff przez zbyt dobre blokidual sabera ma male szanse bez kickow) ,ale jak dla mnie granie z moca odpada.Byloby milo gdyby powrocil duel mod (taki gdzie mozna przed duelem wybrac czy bedziesz grac zz moca czy bez).Siege...tu niestety w mapkach duzo jest kamperskich miejsc,ale da sie przezyc ,w koncu niedlugo wyjda nowe,a pomysl jest bardzo dobry.Koncze ,bo mi sie nie chce dalej pisac :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię to Dual Sabres... W demko grałem, i jak dla mnie jest naprawdę dobre! Tworzysz swojego gościa, ustalasz rodzaje i kolory mieczów świetlnych. Kolejny plus. Rundy fajne, grałem tylko w demo więc nie będę się wypowiadał o wszystkich rundach. Ja sobie kupię chyyba tę grę! Kosztuje wprawdzie 160 zł (czy jakoś tak), ale według mnie warto!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim cudem ci wyszlo, ze z dwoma mieczami nie mozna uzywac mocy :) ja tam nei mam z tym problemow, wlasnie dochodze do polowki gry (po raz drugi) i znowu poraz drugi wezme do boju kij swietlny bo szansa na nie przerwanie ataku przy nim jest lepsza, dla przykladu tavion na koncu gry rozwalilem tak ze baba mi ani kropli krwi nie zabrala :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Nie obraźcie się, ale jak czytam wasze posty to mnie krew zalewa...

Gusta gustami. Owszem. Ale fszyscy mówią "Akademi? A tak, fajna gierka, najbardziej lubie dwoma laserami zabijać". Sorry, ale po prostu nie moge się powstrzymać... JAK WY MOŻECIE TAK TĘ GRĘ TRAKTOWAĆ!!! TO JEST ARCYDZIELO!!! FSPANIALA GRAFA, OLBRZYMIA GRYWALNOSC, NIEWIARYGODNE EFEKTY ŚWIETLNE, ANIMACJA RUCHU, WISOWISKOWOSC... ECH!!! JAK WY MOZECIE GADAC O TYM JAK O "GIERCE"!!!!!!!!

Ufff... już mi lepiej. Dla mnie, osobę zauroczoną Mocą, Mieczami Świetlnymi, Outcastem, Academy jest po prostu BOSKIE. Dlugo mi przyjdzie poczekac na lepszom gierke z mieczykami. Niestety nie mam czasu napisac alternatywnej ercenzji do CDA (5 sprawdzianow w ciagu 2 tygodni...)... bo na Veto to by sie zdecydowanie nie zmiescilo. Dla mnie nizaprzeczalny 10/10. I to NIE jest chwilowa fascynacja- Jestem "zafascynowany" zakonem Sith i Mocą przez grubo ponad pol roku, nazwiecie to "fascynacją"?!

Sorry, ale mianem "gierki" określiłbym... np. froggera, pac mana, sheep... Ale NIGDY, pRFZENIGDY coś tak ambitnego, wpsnialego, dopracowanego jak Academy! Wskoczylo w pieknym stylu na drugie miesce w moim rankingu najlepszych gier, pozostawiajac Outcasta (i glupiego Kyla Katarna) daleko w tyle.

PS. Jeszcze raz sorka jak kogos urazilem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym co napisal The Stranger czyje sie dziwnie, bo nei mam zielonego pojecia jak te gre ocenic na 10/10. Jest w niej pare ciekawych bug'ów miedzy innymi, mozna przelozyc przez kolege mieczi nic mu sie nie stanie, albo inny bug mozna caly meicz schowac w scianie, albo kiedy wrog upada na ziemie po zabiciu go przez nas to jego miecz przechodzi przez nas jak przez maslo, a my nadal mamy tyke samo health'a. Co jescze w JA jest bardzo malo nowej muzyczki, ta stoi w prawdzie na wysokim poziomie, ale jest malo nowosci, zaledwie kilka utworow. CO jeszcze grafa nie wyglada rewelacyjnie, dobrze, moze i nawet bardzo dobrze, ale nie rewelacyjnie, a w dodatku w trybie FFA jest malo map, co statnowi utrudnienei dla ludzi bez netu. sam gre ocenilbym na 7+, ale ocenie ja na 9 bo ma niesamowita grywalnosc trybu SP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

^.^

Co do burakow ktore wymieniles: miecze artwych postaci- hmm ja jakos przez calom gre tego nie zauwazylem wiec to nie jest zadne straszliwe przewinienie, z zadawania damage'u gdy miecz jest w bezruchu Raven ostatecznie zrezygnowało, "topienie" miecza w scianie- zauwaz, ze za to pozostaje wall mark (co prawda tylko jak sie wsadzi czubek miecza i mark zostaje bardzo krotko... :? ). A poza tym miecz sie nie "topi"- zauwazyles ze gdy go wyjmujesz ze sciany jego ostrze jest znacznie krotsze, i powoli wraca do pierwotnych rozmiarow? Gdyby to byl bug, takie cos by sie nie dzialo... a ze przebijac (jak Qui-Gon) scian nie mozna w ten sposob, to jet to wina engine'u. Grafa? Jak na TAK żałosne (jeżeli u mnie na full detalach chaczy tylko na duuuuzych poziomach to sa naprawde zalosne) wymagania grafa porostu wymiata (brawa dla panow od kodu ze pozwolili mi sie rozkoszowac tom gierkom w miare plynnie ^^) A muzyka... jest z filmów, i o ile mi wiadomo Williams nie dorabiał żadnych dodatkowcyh na potrzeby gry. Ale nie jestem na 100% pewien.

Z grywalnoscia SP dasz 9/10? To podciagnij do 11/10 za fspanialom grywalnosc multi :D A najfajniej jest po LANie, z pingiem 5 ;D (niestety, ja mam takiej wspaniales jakosci lacze, ze po sieci lokalnej sredni ping wynosi.... 120... krew mnie zalewa... ale od czego kawiarenki z dobrym laczem :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za ta forme,ale za przeproszeniem ,co ty Stranger [beeep] ?Jak dla mnie granie po multi itd. to ok ale spojrz np. na ET,oczywiscie gra mi sie bardzo podoba,ale niestety ma malo stycznosci z "prawdziwym" swiatem SW [tak jak JO :/ ].Jak dla mnie 10/10 jest gra idealna,dalbym JK:JA 9 moze 9+ ,ale zauwaz ze inni redaktorzy TEZ musza sie zgodzic na 10/10.A takie pytanie,czy bedzie w CDA recenzja SW:Galaxies ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demo, ale muszę szczerze powiedzieć, że nie podob mi się prwaie wogóle. Wkurzają mnie trochę takie dziwne stwory wydające z siebie jakieś tam dźwięki... Wogóle ten klimat to nie dlamnie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym chowaniem miecz w scianie chodzilo mi o to ze jesli staniesz przy scianie rownolegle do niej to mozesz schowac w niej caly miecz w raz z rekojescia, co do grywalnosci trybu MP, wolalem JK2:JO duze lepsza, wiecej map rownie ciekawe (chodzi mi o wersje bez sciagnietych map), a tu zaledwie kilka map FFA i CTF, tryb siege jest jedynie ciekawostka przyrodnicza, co do grywalnosci trybu mp. 8/10 (ew. 8+/10) to jest maks z podstawoej wersji trybu MP :? :? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...