Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Polecane posty

Gość Popiel

W tej chwili abonament to bedzie raczej zachodni stardard , "tylko" 10 dolarów na miech ;). Dobra JA ;) zamykam gadanie tu o multiplayerowym SW, chcecie o nim gadać to zróbcie nowy topic ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również z niecierpliwością oczekuję na Jedi Academy. Myślę, że będzie lepsze od JO z conajmniej dwóch powodów:

-będzie można użuwać lightsaberów od poczatku - jednym z minusów JO były właśnie nie-mocne etapy

-grasz własną postacią - co pozwala dużo lepiej się wczuć w grę...

KIEDY DEMKO!!!!!!!!?????????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również z niecierpliwością oczekuję na Jedi Academy. Myślę, że będzie lepsze od JO z conajmniej dwóch powodów:

-będzie można użuwać lightsaberów od poczatku - jednym z minusów JO były właśnie nie-mocne etapy

-grasz własną postacią - co pozwala dużo lepiej się wczuć w grę...

KIEDY DEMKO!!!!!!!!?????????

Oj, nie wiem czy wytrzymam....Nie moge siedziec caly czas tak o... musze przynajmniej popatrzec na screen'y lub cos... Wiem,ze ta gra bedzie wspaniala...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popiel

Mam dobrą wiadomość: jeżeli trailery z E3 nie kłamią to bardzo możliwe, że mając 2 miecze będziemy mogli kierować każdym z osobna :D. Takie przypuszczenie nasuwa się mi po tym jak zobaczyłem na trailerze jak Jedi wymachuję 2 mieczami o r-ó-ż-n-y-c-h kolorach ;) i wątpie by to był TYLKO bajer wizualny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą wiadomość: jeżeli trailery z E3 nie kłamią to bardzo możliwe, że mając 2 miecze będziemy mogli kierować każdym z osobna :D. Takie przypuszczenie nasuwa się mi po tym jak zobaczyłem na trailerze jak Jedi wymachuję 2 mieczami o r-ó-ż-n-y-c-h kolorach ;) i wątpie by to był TYLKO bajer wizualny...

Oj... Nie ma to jak podsycanie atmosfery....Ach... Nie wiem, czy dozyje dnia premiery tej IDEALNEJ gry.... Juz mnie korci, aby machac mieczem.. Ale nie wiem w jakiej grze... Moze Yoda Stories?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą wiadomość: jeżeli trailery z E3 nie kłamią to bardzo możliwe, że mając 2 miecze będziemy mogli kierować każdym z osobna :D. Takie przypuszczenie nasuwa się mi po tym jak zobaczyłem na trailerze jak Jedi wymachuję 2 mieczami o r-ó-ż-n-y-c-h kolorach ;) i wątpie by to był TYLKO bajer wizualny...

nie bardzo rozumiem... uważasz, że można kierować nimi osobno dlatego, że mają różne kolory???

A propos mego ostatniego postu:

Gra akcji w której można kierowac własna postacią przyciągnie zapewne więcej graczy, niż taki KotOR - jest po prostu mniej złożona, a mimo to, można identyfikowac się z bohaterem... 9co nie znaczy, że KotOR ma być grą slabą czy nawet gorszą od JK:JA)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Matthew

To będzie naprawdę genialna giera! Premiera już 16-go września! Nie mogę się doczekać! Wymagania to prawdopodobnie: PIII 450/500 Mhz, 128 MB RAM, karta graficzna 16 MB RAM (32 MB zalecane). Ja mam AMD Athlon XP 1800+, więc się nie martwie. Szkoda tylko, że cena to 169 zł. Ale cóż - za jakość się płaci :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wyczekujący z niecierpliwością Jedi Academy zapewne baaardzo łakomie rzucą się na nowe CDA - JK:JA jest TEMATEM NUMERU!!!!!!

mowilem, ze bedzie na okladce, ale nie wiedzialem,ze bedzie temat numeru... :) Juz sie nie moge doczekac... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe my się cieszymy , ale ekipa CDA nie bez powodu robi numer specjalny (min) o JA. Powód jest następujący - producentowi WYCIEKŁA BETA na internet i bystrzy obserwatorzy zdołali się w nią zaopatrzyć. Tak więc CDA ma (miało) już materiały na zrobienie reportażu ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe my się cieszymy , ale ekipa CDA nie bez powodu robi numer specjalny (min) o JA. Powód jest następujący - producentowi WYCIEKŁA BETA na internet i bystrzy obserwatorzy zdołali się w nią zaopatrzyć. Tak więc CDA ma (miało) już materiały na zrobienie reportażu ;>

Ale dali gafe... Ja o tym nie wiedzialem, ale teraz wim... A info dla wszystkich, ktorzy bete maja: bez problemu mozecie mi to przeslac :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe , ale najbardziej bystrzy obserwatorzy (czytaj Ci którzy czytają ten topic : 8) ) nie dadzą sobie wcisnąc kitu z jakim to bólem CDA wyciagało informacje od twórców (i na wyłącznosć). A jeżeli tak to dużo ludzi będzie miało to wyłączność :D

PS. Ja też prosiłbym o betę ( podobno słaba jest :x no ale SW)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe.... powiem tylko tyle... była mowa o osobnym kierowaniu mieczami.... pomysł dziwny.... niemniej jednak i tak możecie o tym zapomnieć :P

I jeszcze.... eeee... nie ważne.... czekam na wersję finałową :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce JK JA żeby kosic :twisted: (sith) kiedy to wyjdzie wreszczie

Tez sie nie moge doczekac... Chetnie utne kilka niepotrzebnych konczyn sithom ;) ... Ale niestety trzeba czekac, a jak dlugo - nie wiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko niestety zbyt krótki SP.... a na dodatek coraz więcej ludków uważa, że jest to zwykłe naciągnięcie na kasę.... bo wszystko to co nowego jest w JA równie dobrze mogłby dodawać patch 1,05 do JO.

Za mało nowatorstwa.... za dużo starych pomysłów....

Trochę polepszona grafika nie wystarcza już, aby sequel był hiciorem jak to mogło mieć miejsce kilka lat temu....

Podgrzewane kluchy krótko mówiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...