Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Polecane posty

Gość KaWuHa

Gierka się jeszcze nie ukazała, ale to co widać na screenach to sama rozkosz! :) Znowu szykują się walki na miecze świetlne! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

Fajnie byloby sobie znowu wymachiwac mieczem swietlnym ;) Zreszta teraz zauwazylem, ze jest straszny natlok gier o tematyce Star Wars - mozna przebierac do woli i wybierac te lepsze produkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paladyn

Mam nadzieję, że uda się stworzyć naprawdę dobrą gierkę w świecie Gwiezdnych Wojen. Zapowiada się prawdziwa uczta dla gracza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Besis

He he he, dajcie mi napięcie około 100000000000000000000000000000000000000000000000000000 a mój kolega skonstruuje wam stacjonarny miecz świetly:) Niech moc (i cierpliwość) będzie z wami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość secha
He he he, dajcie mi napięcie około 100000000000000000000000000000000000000000000000000000 a mój kolega skonstruuje wam stacjonarny miecz świetly:) Niech moc (i cierpliwość) będzie z wami.

100000000000000000000000000000000000000000000000000000 czego bo ja mogę dać tyle miligramów kurzu :wink: , a jeśli chodzi o grę to może być całkiem extra, zwłaszcza te dwa mecze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ertai_D

Dla mnie wystarczy, że Akademia będzię tylko rozwinięciem Outcasta a już będę w siódmym niebie. Tylko zamiast Kyle Darth Maula proszę:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Battery
Dla mnie wystarczy, że Akademia będzię tylko rozwinięciem Outcasta a już będę w siódmym niebie. Tylko zamiast Kyle Darth Maula proszę

Akademia nie będzie rozwinięciem oucasta.... to nie jest kolejny mod tylko nowa gra....

A co do Maula..... bez przesady :P ta postać jest tak strasznie oklepana, że już wszystkim się powoli nudzi jak widzą prawie wszędzie gdzie jest o JO Maula (teraz naszczęście coraz mniej)

Co najwyżej będziesz mógł sobie zrobić postać Maula trochę przypominającą... jeśli oczywiście pośród ras do wyboru będą Zabrakowie, tyle, że będzie bez tatuaży, ale.... jak tylko wejdzie JA to zaraz zaczną powstawać nowe skiny i modele więc nic straconego :)

Mnie ciekawi czy JA będzie podobnie jak JO mało obciążał łącze, bo biorąc pod uwagę niektórych dostawców netu może się to okazać istotną zaporą dla MP.

Drugie co mnie ciekawi to rozwiązanie walki.... nie mogę się doczekać nowych kombosów i specjali :) , ciekawe czy kombosy będzie można robić na 3 jak w JO czy coś się zmieni (np. kombosy na 5 :D byłaby niezła sieka).

Co do dwóch mieczy.... podchodzę do tego sceptycznie... do JO są mody, które umożliwiają granie dwoma mieczami w MP.... ale naszczęście nie przyjęły się na serwach.... zbytni chaos się robi podczas walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hmhm

Fakt gra dwoma mieczami i mieczami z podwojnym ostrzem wygladala na necie lekko chaotycznie, ale ja mowie o grze na singlu. Battery czy ty przypadkiem nie grasz w DS ??:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paya

Jedi Academy-już mam odłożoną kasę, codziuennie odwiedzam valhallę w poszukiwaniu choćby cienia informacji, a kiedy pojawi się pierwsza pogłoska co do daty premiery-zaznaczam ją w kalendarzu na czerwono :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Battery
Fakt gra dwoma mieczami i mieczami z podwojnym ostrzem wygladala na necie lekko chaotycznie, ale ja mowie o grze na singlu. Battery czy ty przypadkiem nie grasz w DS ??:D

Tak to ja :D

Na singlu to może i fakt, ale wolałbym lightstaffem machać jeśli już niż 2x zwykły :) , mam nadzieję, że na serwach będą raczej panować pojedyncze miecze.

Ja prawdę mówiąc podchodzę dość sceptycznie do daty wypuszczenia JA... czemu? bo średnio chce mi się wierzyć, że Lucas wyda 3 duże gry w tak krótkim czasie, czyli K.O.T.O.R, Galaxies i JA.

No i na koniec jeszcze sprawa ceny, to też jest dość ciekawe ile będzie wynosić, coś mi się wydaje, że portfel trochę schudnie... wystarczy rzucić okiem na cenę JO - nadal utrzymuje się w cenach trzycyfrowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Baraug

To co, kiedy w końcu będzie ta giera :?: I niech ktoś mi powie czym ona będzie się w zasadzie różnić od Jedi Outcast, bo ze wszystkich gier Star Wars tylko tę przeszedłem (i mi się za****** podobała) choć czasami to trudna ona była...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Battery

Heh, Archi pcham się gdzie mogę :mrgreen:

A co do

I niech ktoś mi powie czym ona będzie się w zasadzie różnić od Jedi Outcast

to wrzuciłem tu jakiś czas temu posta, który co nieco opisywał, ale był tak długi, że zaraz poleciał (jak odpaliłem stronę cda i się tam wyświetlił jako ostatni post z forum to aż się przestraszyłem).

A co do informacji o które było pytanie... to radzę samemu poszukać w necie np. na stronkach klanowych tam jest multum informacji co i jak o Academy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Crazy Barber

Normalnie gites!!! Jak bedzie się giercowało w JA? TO pytanie nurtuje całą ludzkość. TO bedzie hicior!!! :twisted: Myślałem czy nie wypożyczyć takiej kobiety, co siedzi przy głośniku i mówi: 18702 hours 28 minuts 32 seconds remaining. Normalnie nie mogę się doczekać :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DeXteR

JK2:JO było boooooooooooooskieeeeee!!!!! Z niecierpliwością czekam na Jedi Academy. Obawiam się tylko, że nie będzie mi chciało chodzić na moim celeronku 533 MHz =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzyb®

JK2:Jedi Outcast byl super, a szczegolnie rozgrywka na multi. Mam nadzieje, ze Jedi Academy bedzie jego godnym nastepcom ... moze dodadza jakies bronie, lub ciosy. Juz nie moge sie doczekac

Niech moz bedzie z wami ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...