Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Polecane posty

Jak by nie było, gierka świetna... Może nie to co KOTOR, ale grywalność rzeczywiście wysoka...na i na Xboxa ofkorz;)

Czy mozesz przestac juz z tym xboxem?? tu sie gada o JA na PC!!! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozesz przestac juz z tym xboxem?? tu sie gada o JA na PC!!! ;)

A wiesz jakie są różnice między tymi wersjami? Chyba tylko sterownie...no i wymagania :P

Niestety, dzial o konsolach nie powstal, wiec radze Ci nie wypowiadac nigdzie nazwy jakiejkolwiek konsoli... :) Przeczytalem o JA w temacie numer w CDA... kiedy bedzie premiera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, dzial o konsolach nie powstal, wiec radze Ci nie wypowiadac nigdzie nazwy jakiejkolwiek konsoli... :)
O konsolach nie, ale o grach na nie można się wypowiadać - w końcu jest mnóstwo konwersji :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, tylko zeby nie spartolili tych wspanialych walk na miecze swietlne

[-o<

Ciekawe jak bedzie wygladaly walki na "kijki" :D ? Albo 2 mieczyki? :-s

Mam nadzieje,ze jakos to fajnie bedzie wygladac i bedzie sie dobrze dwoma mieczami cielo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szurubumcykplask i po Darthcie VATerze! :D

No... :) .. Ciekawe, jacy beda przeciwnicy.. Z tego co widzialema na jednym screenie bylo 4 sithow, z czego kazdy wygladal tak samo :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie morzna walczyć dwiema laterkami naraz i jedną podwójną!! :D

nowe moce!! :P Własny Jedi!!(nie mylić z Mr.Jedi) :P:D

i morzna wybrać własną stronę mocy! :D:P:P

świetne lece do sklepu i kupuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już kupisz to mi powiedz to do ciebie przyjdę i pożyczę :D
Figa z makiem z pasternakiem, tu się zgina dziób pingwina(bez podtekstów) i stary amerykański znak pokoju. :wink:

PS:możesz przyjść

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie morzna walczyć dwiema laterkami naraz i jedną podwójną!! :D

nowe moce!! :P Własny Jedi!!(nie mylić z Mr.Jedi) :P:D

i morzna wybrać własną stronę mocy! :D:P:P

świetne lece do sklepu i kupuje

Chyba na razie to pod stadion X-lecia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie morzna walczyć dwiema laterkami naraz i jedną podwójną!! :D

nowe moce!! :P Własny Jedi!!(nie mylić z Mr.Jedi) :P:D

i morzna wybrać własną stronę mocy! :D:P:P

świetne lece do sklepu i kupuje

Chyba na razie to pod stadion X-lecia :D

Ja sie nie moge gry doczekac.. Nie wiem, czy zalatwic sobie pirata, czy czekac na oryginal.. Wiem,wiem - piractwo jest zle.. Ale co ja mam zrobic, skoro gra taka dobra, a do premiery miesiac? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno trzeba niestety wyrzyc... Trzeba zbierac kase i na nowego kompa i na nowe gry... Gry to nie jest towar pierwszej potrzeby jak kiedys napisal Smuggler. Trzeba wybierac miedzy jasna a ciemna strona mocy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno trzeba niestety wyrzyc... Trzeba zbierac kase i na nowego kompa i na nowe gry... Gry to nie jest towar pierwszej potrzeby jak kiedys napisal Smuggler. Trzeba wybierac miedzy jasna a ciemna strona mocy :D

Nowego kompa mam, troszke kasy tez, wiec moze na gre starczy, ale ciezko bedzie wydac cale oszczednosci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie www.gry.wp.pl jest nowa zapowiedź. Warto też zajżeć na oficjalną stronę JA http://www.lucasarts.com/products/jediacademy/

Widziałem trailery i muszę przyznać że walka wygląda zaje***** :twisted:

Są tam też pokazane nowe ruchy i style walki. Po prostu miodzio :)

A ha no i jeszcze filmiki pokazujące jak się twoży własnego Jedi i miecz

Do moderatora: Można prosić o usunięcie tego posta? Wywaliło mi jakiś błąd przy wysyłaniu, myślałem że mi się nie wysłało. Nie chcę zawalać forum przez wysyłanie 2 razy tego samego posta..... :wink:

Usunąłem poprzedni, bo tam nie było ostatniego zdania. Mam prośbę - gwiazdkuj większą część przekleństw, ok? - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz pozostaje nam tylko czekać na premiere i stać pod sklepem w dniu premiery :wink:

Błąd. Nie urywaj tak dyskusji. Jeżeli powiedziałeś wszystko co masz do powiedzenia to daj porozmawiać innym - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobal mi sie jedi outcast, wiec to jasne ze z niecierpiwoscia czekam na jedi academy. Bardzo sie ciesze ze bedzie mozna uzywac lightstaffa i mam nadzieje ze gierka bedzie nieliniowa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...