Skocz do zawartości

Zasiłka czy chłodzenie? ^^


xandi

Polecane posty

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@Bronex94 Jak już napisałem, Chieftec-i z serii GPS miewają problemy z tą linią. Nie oznacza to, że wszystkie zasilacze je mają, ale jednak trzeba uważać. Część zasilaczy ma owe problemy, a część nie, jednak odsetek zasilaczy z tymi problemami w przypadku tych szefów jest większy niż w przypadku innych markowych zasilaczy i z tego powodu moim zdaniem lepszym wyborem jest Tagan.

@UP Biorąc pod uwagę ofertę tego sklepu, to raczej bym na niego uważał (w tym sklepie obok porządnych zasilaczy można znaleźć produkty, które trudno jest zasilaczami nazwać). Co do samego podejścia do klienta, to się nie wypowiadam, bo nie miałem styczności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Fortron. Tanio i dobrze. Naprawdę przyzwoity zasilacz który jest w stanie sporo wytrzymać a przy tym cena jest jednak dosyć przystępna. Może nie ma wypasionego wyglądu czy okablowania ale zasilacz to przede wszystkim bebech. A w tym Fortronie ten aspekt to już jest niezła robota. Zasiłki z przeceny raczej bym sobie odpuścił, jak już inni wspominali nie wiadomo co ich tak naprawdę spotkało. Jakiś powód przeceny musi być, nikt altruistą nie jest w tej bajce. Z kolei Szefa to już bym brał z serii CFT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.5 GHz na powietrzu to będzie bardzo trudne zadanie co więcej powiedziałbym nawet, że nie ma szans na taki wynik. Masz procka na rdzeniu Windsor? Jeśli tak to dobrze rokuje całej sprawie. Paradoksalnie są lepsze w o/c od Brisbane. Jak zrobisz 3.3Ghz na dobrym chłodzeniu i przyzwoitym zasilaczu to zle nie będzie. Jest to bowiem raczej górna granica dla tych procków przy "konwencjonalnych systemach chłodzących". W przypadku mocniejszych prób przetaktowania trzeba mieć już jakiś Apogee od Swiftech'a na CPU itd. Wiadomo nie jest to C2D. Także tak to wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proca na rdzeniu Brisbane mam w rewizji BH-G1. A gdzieś czytałem jeszcze, że te procki w rewizji BH-G2 lepiej się podkręcają.

I na razie wygląda to tak: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=678248

Ale dziwi mnie to, że na mnożniku x11 do 3.0 nie można dociągnąć a na x9,5 prawie bez problemu.

A czy na moją płytę wejdzie jakiś 2-3 rdzeniowy Phenom? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...