Skocz do zawartości

Polecane posty

@Up

Wydaje Ci się, DMC 3 to chyba jedna z trudniejszych gier slasherowych w jakie grałem. Na pececie jeszcze da się jakoś grać, ale jak odpaliłem DMC 3 na PS2 to pierwszej misji nawet przejść nie mogłem, a grałem na tym samym poziomie trudności.

Podjarany zakupem nowego numeru CDA zacząłem znowu przygodę ze S.T.A.L.K.E.R. - czyli przechodzę wszystkie trzy części (w Zew Prypeci jeszcze w ogóle nie grałem), więc trochę czasu mi to zajmie. W między czasie pogram sobie trochę w Dawn of War II na Steamie albo Civilization V.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na PC jadę z Dead Island oraz od wczoraj Damnation. Za to na Xboksie tytulow porozpoczybanych i w trakcie przechodzenia mam sporo m.in.: zaczalem ponowna zabawe z Gearsami od drugiego ukonczenia Judgment, 4. raz wcielam sie w Adama Jensena w Deus Ex HR, jestem mniej wiecej w polowie The Amazing Spiderman oraz SW TFU 2, pod koniec pierwszego Dragon Age'a oraz nadal na poczatku GTA V. O takim TDU czy NBA 2K13 do ktorego siadam od tak juz nie wspominam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem The Walking Dead. Przynam, że jak na 'interaktywny serial' to gra bardzo wciąga. Ciągłe zagrożenie ze strony 'szwendaczy', pozostali przy życiu, którym nie wiemy czy mozna ufać, zwroty akcji, decyzje wpływajace na dalsze losy rozgrywki i żywe emocje jakie mozna odczuć utożsamiajac się z głównym bohaterem/bohaterami, co bardzo łatwo przychodzi.. genialne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2,5h męki przeszedłem wątek fabularny (Light world) Super Meat Boy'a.Światy 1-6 to pikuś w porównaniu z bawełnianą aleją (Bandage girl w roli głównej ;]).Polecam,szczególnie że można ją wyrwać za dyszkę.Oceniam na 8+/10.Także Overlorda,którego oceniam na 6+/10,za monotonność i mało zróżnicowane bitwy (jedynie finałowa mi przypasowała,ale w małym stopniu).I Starcraft (który lata ma,a grywalność ogromna.) na 9+/dycha,przeszedłem McPixel 6+/10

Polecam.Teraz biorę się za Isaaca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem Mafię II i uważam, że zakończenie jest gorsze niż to z To the Moon (wg mnie/to nie oznacza, że smutniejsze). Aktualnie pogrywam sobię w Dote2 i podoba mi się. Chwila refleksji, czasem To the Moon nadal mnie dołuję jak sobie je przypomne, a od jego przejścia przeszedłem już 3 gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszłęm FIFE 13 trollface.giftrollface.gif, gram z kolegami w Civke V ,pykam w Mirror's edge (genialny system parkouru) ,Fahrenheit w którym sterownie moim padem jest koszmarne ,moduję Skyrima of course w wersji legendarnej (Skyrim bez modów to nie Skyrim diabelek.gif).

Nie wiem czemu rozluźniam się przy DayZ oczko2.GIF.Czasami wracam do starszych gier.Oczywiście wisienka na torcie ,czyli BF3 Multiplayer

z ratio 5 zabójstw na 20 śmierci krecka_dostal.gifkrecka_dostal.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Singlowe GTA V wciąż nie daje mi spokoju i nabija godziny na mojej konsoli, mimo, że już ukończyłem grę. Zakończenie (jedyne słuszne) nie było jakieś mega-dramatyczne ani wzruszające, ale miłe.

Poza tym na konsoli cisnę Remember Me, które (przeszedłem 1 epizod) mega mi się póki co podoba oraz Assassin's Creed III - podobno najnudniejsza cześć, zobaczymy.

Na pececie to niedawno zacząłem The Walking Dead i przy okazji kupiłem dodatek w jakiejś promocji na Uplay. Muszę wrócić do Dragon Age'a...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie przerwę w Path of Exile, bo boję się, że znowu przegram w to kilkanaście godzin dziennie. Hearthstone na razie sobie odpuszczam (tak się podnieciłem kluczem, a gram może jeden mecz dziennie). Zainstalowałem sobie przedwczoraj Darksiders na Steamie, ale slashery to jednak nie jest typ gier dla mnie, zbyt monotonne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam do Kairo. Przeszłam całą grę powtórnie i nadal jestem zachwycona. Klimat trochę jak ze starego Mysta, choc nie do końca. Jest dziwnie, nieco niepokojąco, soundtrack wspaniale podkreśla atmosferę. Wygląda na to, że twórcy załatali wszystkie dziury i naprawili achivementy. Kiedy grałam pierwszy raz, gra zaliczyła kilka crashy (zawieszka, na którą tylko Wielka Trójca mogła pomóc) i żaden achik nie działał. Teraz wszystko poszło gładko. Polecam gorąco, tym bardziej, że gra jest tania - bez promocji kosztuje bodajże 4 euro.

Zaczęłam ponadto budować miasto w SimCity4.

W chwilach wolnych i krótkich wpadam na małą radosną rozwałkę do Alien Shootera. Czy ktoś wie, czy Zombie Shooter to "to samo", czy tylko występuje podobieństwo w tytule?

Chcę się zabrać za Skyrima, ale jeszcze nie wiem kiedy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek przypomniał mi, jak wiele gier mam "rozgrzebanych" i nie zanosi się na to, żebym je miał szybko ukończyć..

ale to samo mam z książkami, to chyba moje niezdiagnozowane ADHD się odzywa chytry.gif

ostatnio wymaksowałem McPixela, co pod koniec zmieniło się w niemiły obowiązek. Poza tym gram w rogaliki, które w zasadzie można przy odpowiednim zaparciu i skillu wygrać, ale ciężko nazwać skończonymi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ukończyłem McPixel - dla mnie niestety słaba gra. Grywam również w Fifę 12, i ostatnio coś ruszyłem z Need for Speed: Hot Pursuit. A całą dziurę zapełniam daniem głównym - Assassin's Creed 2. To w co gram na PC.

Na konsoli PS2 grywałem w GTA: San Andreas oraz NFS:Most Wanted. Ostatnio powróciłem do NBA2k12. Na PSP (które mam nadzieje że niebawem sprzedam) grywam w Splinter Cell: Essential. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w trakcie Mass Effect 2 jestem, bo kupiłem całą trylogię na gram.pl za 26 zeta. Bardzo, ale to bardzo żałuję, że zainteresowałem się serią dopiero teraz :D Ogólnie nigdy nie zajawiałem się żadnym science fiction, nawet Star Wars mnie odrzuca, ale odkąd usiadłem do ME nie mam życia. Uwielbiam uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam, szczególnie zwiedzanie galaktyki, rozmowy z załogą i czytanie leksykonu. Jeśli chodzi o walki i sceny akcji to jakoś bez większego entuzjazmu do nich podchodzę, po prostu są, w ogóle cała mechanika gry jakaś sztywna, ale klimat i świat to rekompensują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...