Skocz do zawartości

Polecane posty

Pierwszy Half-life. Kupiłem cyfrowo na wyprzedaży na Steam`ie, i gra jest rewelacyjna, ma świetny klimat. Przeszedłem HL2(tak jakoś wyszło że najpierw część druga, potem pierwsza, nie czepiajcie się :D) i nie bawiłem się aż tak dobrze jak przy już pierwszych misjach w "jedynce".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio skończyłem Heavy Rain, znakomita gra jeśli można ją nazwać jeszcze grą wink_prosty.gif To taki film w którym my jesteśmy aktorami, natomiast teraz przechodzę GTA V wink_prosty.gif Potem prawdopodobnie biorę się za Killzone 2.

Z tego, co piszesz to poleciłbyś mi Heavy Rain. Możesz mit napisać coś więcej na jej temat?

Właśnie gram w Gears of War 4. Cały czas rąbanka z niewielką fabułą. Jestem fanem GOW, ale cokolwiek twórcy chcieli uzyskać oprócz definitywnego zamknięcia serii, to im się to nie udało. To się nazywa nie mieć pomysłu na grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ukończyłem Rayman Legends.Zaraz po Castlevanii : SotN najlepsza platformówka 2D w jaką grałem.Wbrew opiniom wcale taki łatwy nie jest i żeby uratować wszystkie stworki trzeba się trochę pomęczyć ,czególnie w świecie "Impreza żywych umarlaków" i etapach "najazdowych" gdy goni nas zły Rayman i czas.

A przed snem jeszcze kilka walk w Tekkena 6 i meczyk w StarCrafta 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dzisiaj Medal of Honor'a i powiem wam, że bardzo mi się spodobał. Grę przeszedłem w 5h i to jest jej największy minus i gdyby nie była w origin bundlu to bym jej nie kupił. Fabuła trzyma się kupy i jest po prostu ciekawa ( przynajmniej ja mam takie odczucia). Multiplayer'a nawet nie odpalałem, bo jak mam czas to pogrywam w Battlefield'a 3. Dzisiaj zainstalowałem jeszcze Mafię 2 i też mogę ją pochwalić. Grałem tylko godzinkę, a i tak już czuć ten gangsterski klimat czarnych interesów icon_wink.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem Overlorda 1 ,wczoraj 2.Grając kiedyś w demo części pierwszej wydawała mi się trudna ale wcale tak nie jest.Trudne jest niekiedy sterowanie minionami a ogólnie jest zjadliwie.Oryginalny i bardzo zabawny tytuł (1,2).Teraz zabieram się za Deadlight.

@Marekl39 - GRID w miarę spoko?Ja w lepszą ścigałkę nie grałem a Ty z takim tekstem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...