Skocz do zawartości

Polecane posty

3 lub 4 podejście do Bioschocka. Może teraz się dua. Muszę ponadrabiać zaległości , bo wiele ciekwawych gier ostatnio wyszło , a ja w kompletnie nic nie grąłem bo niestety piec nie pozwala na zbyt wiele , a gry na konsole są strasznie drogie :(

BTW. Witam ponownie , po przerwie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, wpadło i ostatnio Journey. Mielu w Neo Plus jako jedną z wad tej produkcji wymienił czas potrzebny na jej ukończenie - a że powinna być dłuższa. Nie mogę zrobić nic więcej, jak tylko złapać się za głowę. Ta gra po prostu nie może być dłuższa i to ani o jotę! Sam bym kiedyś nie uwierzył, że coś, za co płaci się prawie pięć dych a kończy w jakieś 2 godziny będzie zaliczać się do świetnego stosunku jakości/ceny do czasu trwania, ale Journey nie pozostawia po sobie żadnych innych wrażeń. Zresztą, trudno jest również traktować ten tytuł jako "grę na raz", bo do tej konkretnej podróży chce się wracać i wracać - właśnie między innymi dzięki jej długości. No i temu, co w jej obrębie może ci zaoferować - czyli o wiele więcej, niż pierwszy lepszy film tej samej długości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ukończyłem na PC:

- Heroes V: Dzikie Hordy dzięki CDA

- Mass Effect 3 = nioch nioch to już koniec :(

- Requitala z CDA, który był dodany jakieś 2 lata temu - grafika troszkę naftaliną i budżetowością cuchnie, ale grało mi się naprawdę przyjemnie

na X360:

- AW: American Nightmare - krótka piłka na ok. 5 godzin, ale było warto

- Dead Rising - cholernie wkurzająca gra i te patałachy, których należy (albo i nie) ratować

- FIFA 2010 World Cup - 100% wyzwań Coca Coli Zero, Mistrzostwo drużyną z każdego kontynentu - tym Polską :) i MŚ stoperem reprezentacji Italii :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu wziąłem się za dokańczanie gier. I w efekcie przeszedłem ostatni etap w Meat Boy'u, w dodatku mieszcząc się w wyznaczonym czasie, później zaliczyłem 'na poziomie' bardzo trudną misję "The Gas Man" w L.A. Noire; następnie: Nail'd, który bardzo mnie urzekł i tydzień temu zacząłem przechodzić Fifę Street, której tak szybko nie skończę, bo żeby to wszystko 'na złocie' przejść trzeba się trochę natrudzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram w :

HoMM 5 Dzikie Hordy (gra znakomita tak samo jak ten dodatek - nie dość że dodaje nową rasę orków to jeszcze dodaje rasy alternatywne tzn. "trzecie ulepszenie danej rasy"

Timeshifta - gdyby nie Crysis to ten tytuł byłby sławny a tak wyszło jak wyszło (gra bardzo dobra , zabawa czasem - this is it !)

TF2 - bardzo dobry multiFPS - masa broni,masa itemów. Poważnie zastanawiam się na premium czyt. "zakupienie dowolnej czapki dla dowolnego bohatera" (wypadałoby - w końcu gram w to łącznie ponad 130h)

W planach mam: Nail'd - świetna ścigałka, zrobiłem sobie przerwę aby przejść TimeShift (nie mogę się skupić na więcej niż dwóch grach bo to zazwyczaj kończy się źle dla pozostałych)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie gram w:

- Mass Effect 3 - multipalyer + troche mniej singleplayer

- Just Casue 2

- Counter Strike Source

- Star Wars Jedi Knight Jedi Academy (Mod Movie Battles II)

Hmmm... Co ja ostatnio przeszedlem ? Ostatnio to Mass Effect 2, jakies miesiac temu, ponad nawet. Troche dawniej Crysis 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu (będzie już z pół roku :P) pogrywam w Killing floor. Bardzo fajna i trudna gra. w międzyczasie przeszedłem Penumbre, a całkiem niedawno ukończyłem główny wątek w Falloucie 3. Zostało jeszcze duuużo zwiedzania ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem ostatnio Mass effect 2, bardzo fajna gra ale nie do końca w moim guście więc w Mass effect 3 zainwestuje dopiero w tańszej edycji.

Obecnie gram w Dragon age II, gra również bardzo przyjemna, ale powtarzalność lokacji w pewnym momenice zaczyna irytować.

W między czasie pogrywam również w COD MW3 i BF3 (obie w multi).

Jak skończe DaII to mam jeszcze do przejścia Barman arkham city a później Diablo3 czyli apokalipsa.

Zapomniałem jeszcze muszę znaleźć czas na Risen 2.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ostatnio to przeszedłem Skyrim naprawdę bardzo dobra gra a po tym gram trochę w World of Warcraft ale głównie ze względu na wspólne wypady na Battle Groundy z przyjaciółmi zabawa świetna :tongue: do tego zapoznaje się z Runes of Magic kurcze naprawdę ta gra jest podobna do Wowa i przyjemnie się w nią gra. i przymierzam się do Mass Effect 3 ale po tej całej aferze itd po prostu boje się nią tykać =(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę pomału Portal 2 i czyszczę Dirt 2- właśnie wygrałem X- Games America i mam 27 poziom kierowcy, zostało mi jeszcze sporo pojedynczych zawodów do wygrania i różne inne zawody typu memoriał Colina itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie skończyłem maksa payne'a 2, wspaniały <3 o ile w jedynkę grałem tylko trochę, bo ciężka i siermiężna, do 2 od dzisiejszych produkcji odstaje tylko graficznie. a pięknie łączy nieprzeciętnego shootera z etapami skupiającymi się tylko na genialnej historii. teraz czekamy na trójkę <3

have no FEAR, vlad is HERE!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zdecydowałem, że przejdę wreszcie Mirror's Edga i dziś się za niego zabrałem. Przeszedłem już ponad połowę gry, ale wciąż chcę więcej. :) Ta gra wymiata, bywa frustrująca ale gdy już się przejdzie etap ma się satysfakcję. :) Niedługo przejdę ją całą, świetna gra.

Edytowano przez fergiX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przeszedłem pierwszego strzelaka w moim życiu: Call of Juarez. Poza tym przeszedłem obie Syberie(dwójka była pierwszą grą w jaką siostrą graliśmy po nocach),Tajne Akta: Tunguska,Gothic 1 i 2, Najdłuższą Podróż, Divine Divinity(musiałem pobrać z tego muzykę, była świetna[bez obaw można ją dostać za darmo na stronie kompozytora]), Rise&Fall: Civilization at war, Jagged Alliance 2. Obecnie gram po sieci w Age of Empires 2. A i przymierzam się do zakupu KotOR'a(nie ma to jak Gwiezdne Wojny :starwars: ) i Planspace'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...