Skocz do zawartości

Polecane posty

Na razie palę wszystkich pyrem w TF2, rozbijam oddziały niemieckie oraz podkładam fugasy działkom przeciwpancernym w Brothers in Arms: Hells Highway a w najbliższej przyszłości mam zamiar uwolnić się z tajemniczego domu w Pile (Saw), pograć elitarnym oddziałem Ghostów (Ghost Recon Advanced Warfighter 2) i pograć w kilka bardzo dobrych indyków (The Ball,Xotic,Sideway New York itd.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ostatnio wziąłem się za pożyczone na Xboxa L.A. Noire i przyznam, że to coś niespotykanego. Nigdy wcześniej nie grałem w tak specyficzną grę. Ni to przygodówka, ani gra akcji. A może przygodówka z elementami akcji...? W każdym razie gra genialna, choć grafika miała być czymś wyróżniającym się w Noire, a jest ona poniżej normy. Tekstury prezentują się kiepskawo, lecz dialogi można by było wyłapywać z samego ruchu warg przesłuchiwanych. Coś pięknego, absolutna nowość, która rekompensuje wszystko w kwestii słabych tekstur.

Poza tym po raz kolejny podchodzę do jednej z trudniejszych gier, w jakie dane mi było zagrać: Super Meat Boy. Tym razem utknąłem na przedostatnim etapie - za nic nie mogę zaliczyć wymaganych poziomów - brakuje mi tylko dwóch i aż dwóch :/ To chora gra, ale dla graczy lubiących wyzwania pasuje jak żadna inna. Polecam tym, którzy lubią sobie trochę poprzeklinać przed ekranem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem obie części MASS EFFECT gry naprawdę świetne i trochę się nakombinowałem w 2 części żeby wszyscy przeżyli :wink: ale mój idealny save do MASS EFFECT 3 jest gotowy i będzie czekać :ok: . A tak to zaczynam poznawać pana ALAN WAKE gra naprawdę fajna ale śmierdzi mi na kilometr klonem SILLENT HILL :ohmy: do tego troszkę gram w WORLD OF WARCRAFT ale juz obecnie pojawiam tylko jak ma się odbyć rajd ale już ten dragon soul zrobił się strasznie nudny :down: Coś mnie teraz zaczęło ciągnąć do strzelanek TPP/FPP i myślę nad zapoznaniem się z Darkness 2 to tyle :icon_smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnie 2 tygodnie zajęło masterowanie save'a do ME3 ^_^ Obecnie gram w Act of War Direct Action który skadś wygrzebałem :D Oczywiście ten z CDA nr 06\2010.

Edytowano przez Nhilus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jako około miesiąc temu liczy się jako "ostatnio", to ostatnio ukończyłem wątek główny Skyrima. Pamiętając MQ Obliviona, jego płytkość i beznadziejne zakończenie, w Skyrimie postanowiłem zostawić go sobie na koniec, wykonując przedtem questline'y wszystkich pozostałych frakcji i masę sidequestów. Po ukończeniu tychże byłem bardzo pozytywnie nastawiony na MQ... I zawiodłem się. Poza byciem nieco bardziej przemyślanym, to po prostu bardziej nadęta, pompatyczna "epicka" (Ze smokami!!!!!11) przeróbka oblivionowego wątku głównego, z gorszym zakończeniem. Poważnie, dawno nie stoczyłem tak niesatysfakcjonującej i nudnej walki jak podczas ostatecznej rozprawy z Alduinem. Gdyby nie to, Skyrima już przechodziłbym od nowa. A tak, cytując Shreka, "No to se jeszcze poczeka, hy".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również gram w AC: Revelations. Feeling skakania po dachach i walki jest jeszcze lepszy niż w poprzednich częściach. A to drugie jeszcze bardziej wymagające wbrew pozorom (na pewno bardziej niż w AC: Brotherhood). Zwiedzam miasto już prawie 4 godziny, główny wątek zostawiam sobie na deser.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem w Carrefourze pakiet gra z best of activision + druga z tej samej serii za grosz. Wybór padł na OF: Red River i Singularity. Obie gry genialne. Red River realistyczny, nieoskryptowany FPS, a Singularity mieszanka horroru z akcją. Mniam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem L.A. Noire, jutro podzielę się wrażeniami z gry w temacie o tej grze. Teraz gram ekspresowo w ME, a potem muszę zaliczyć równie szybko ME 2 + DLC, ponieważ być może jutro będę miał ME 3, a potrzebuję idealnego save`a ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...