Skocz do zawartości

Polecane posty

Mam problem z kończeniem gier. Znaczy zwykle nie kończę. Ale ostatnio przypadkiem skończyłem. Myślałem że to jakiś bonus a tu okazało się że to ostatni boss i poleciały litery i piosenka. Nawet fajna. A co to za gra?

Plants vs Zombies.

A jak bym wiedział (znaczy śledził co tam piszą w engliszu) to pewnie bym się zablokował i nie przeszedł. Zżarł by mnie stres przed ostatnim super hiper wyzwaniem. A tak to za pierwszym razem!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem męczyć całą serie Stalkera. Wszystkie z modem Complete. 20h na jedną część (btw 30zł z ostatnich promocji steama = 60h zabawy przy jednokrotnym przejściu, całkiem nieźle). Wrażenia niesamowite. Gdzie jest S.T.A.L.K.E.R. 2 ???!!! Ja chcę go JUŻ!!

Teraz czas na Borderlands, to chyba jedyny fps który mi podejdzie po tych stalkerach, otwrarty, nie "korytarzowy".

Edytowano przez Samaelvonhell
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj komputer wciaz nie otrzymal nowej grafiki, wiec w piatek kupilem TV i PS3. Obecnie jestem w polowie L.A. Noire, ktore bardzo mi sie podoba. W kolejce czekaja jeszcze Gran Turismo 5 i Red Dead Redemption. Jednak zanim wskocze za kolko czy na siodlo chce dokonczyc wszystkie sledztwa w Los Angeles, zeby nie zgubic klimatu tej gry. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pogrywam w (jak dla mnie najlepszą grę wszech czasów) Diablo 2 z dodatkiem. Gram zabójczynią. I akt ,bo wczoraj zacząłem. Pogrywam jeszcze przez sieć w modyfikację (całkiem niezła) Battlefield-a 2, Forgotten Hope 2. Naprawdę polecam ! Próbowałem swoich sił jeszcze w Far Cry 2 ,ale straszne nudy. Może kiedyś dokończę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bioschocka nie udało mi się ukończyć, ponieważ grałem u kumpla- przyszły wakacje, kumpel wyjechał z komputerem xD Doszedłem za to do słynnego "Would you kindly?". Świetne. Na pewno jak będę miał okazję to do niego wrócę.

Teraz grywam wTeam Fortress 2 oraz odświeżam sobie KOTORa II. Przygotowuje się na przybycie The Old Republic, a co? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa dni temu skończyłem NfS: Underground 2. Jedynkę zostawiłem rozgrzebaną i przeszedłem do dwójki, bo wszyscy ją zachwalają. Gra mnie nie urzekła, bardziej podobała mi się pierwsza część, mimo że nie miała otwartego świata. Teraz chyba dokończę "jedynkę".

Spodobały mi się także demówki drugiego sezonu Sama & Maxa, może uda mi się ich znaleźć na wyjeździe do Niemiec, jeśli nie, pozostaje Steam, ale chyba już za późno na promocje :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne Call of Duty ukończone, tym razem World at War. Fajnie było znowu postrzelać na frontach drugiej wojny światowej. Teraz zabiorę się za odświeżoną wersję jednej z moich ulubionych gier The Settlers II: 10-lecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio skończyłem Assassin's creed brotherhood Dead Space 2 oraz Wiedźmina 2 każdą z tych gier mogę z czystym sumieniem polecić a jakieś 2 miechy temu grałem w Bulletstorma i Crysisa 2 oraz Dragon Age 2 którego nie polecam a obecnie po raz kolejny doskonały Wiedźmin 2 i od czasu do czasu Risen, Arcania gothic 4 i Gears of War :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem ostatnio: Mafia I (chyba piąty raz), Wiedźmina 2, Fallout New Vegas z dodatkiem, GTA Episodes from Liberty City.

Teraz gram tylko w Mafie II+ dlc (przechodzę sobie po raz trzeci) i pyknę czasem w BFBC2 multi.

Ogólnie mam do przeczytania całą sagę G. R.R Martina, więc gram dużo mniej niż zwykle ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobie w Team Fortress 2 pograłem, ciężko nie z korzystać z okazji kiedy tak zacna gra jest za darmo, mimo że już powoli mnie nuży to myślę czasem jeszcze pogram. Całkiem przyjemna zabawa. Zaś teraz odkurzyłem stare śmieci i wypatrzyłem stareńką grę Grim Fandango, przejszłem po raz... a nawet nie wiem :P. Aktualnie, nie wiem w co zagrać, zamówiłem sobie Prey i czekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...