Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fatal1tyxX

Twój obecny komputer - Konfigurator a la CDA :D

Polecane posty

A ja dam wyniki z benczmarka w GTA IV (Turbo OFF więc 3.8GHz).

(nie mogłem zrobić screena bo wychodził sam czarny ekran)

Statistics
Average FPS: 61.89
Duration: 37.07 sec
CPU Usage: 70%
System memory usage: 69%
Video memory usage: 99%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (75 Hz)
Texture Quality: High
Texture Filter Quality: Highest
View Distance: 26
Detail Distance: 100

Hardware
Microsoft Windows 7 Ultimate
Microsoft Windows 7 Ultimate
Video Adapter: NVIDIA GeForce GTX 260
Video Driver version: 191.07
Audio Adapter: Głośniki (Realtek High Definition Audio)
Intel? Core i5 CPU 750 @ 2.67GHz

File ID: Benchmark.cli

View Distance więcej niż 26 nie chce się ustawić (nie chce kombinować w commandline). Po remoncie podłącze do TV Full EJCZ DI i zobaczymy jak sobie poradzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, temat już stoi. Znajdziecie go tutaj - http://forum.cdaction.pl/Konfigurator-a-la...-II-t61053.html

Jakieś sugestie i propozycje zmian? A może znaleźliście błędy? Może trzeba dodać jakiś program dodatkowy? Pomyślcie o tym. Temat otworzę, jak tylko będę miał czas wrzucić pierwszy post ze swoim sprzętem. Chociaż przez chwilę będę miał najlepszy sprzęt =D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gofer wszystko OK

1. Gdzie będziemy zapisywać wyniki ?? czy w tym poście czy w tym nowym ??

2 Ja bym dodał jeszcze program "Into The Pink" link http://plastic-demo.nazwa.pl/wordpress/?cat=5

po zrobieniu testu na standardowych testach program prosi o wpisanie Nicku i od razu zapisuje na stronie i pokazuje które miejsce zajmujemy w klasyfikacji światowej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to ja już mam praktycznie wszystkie testy zrobione. Tylko gdzieś podziałem Furmarka i nie mogę go znaleźć. Jeszcze nie działa mi Crysis Benchmark Tool. Muszę ściągnąć inny :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to zjem obiad, sprawdze tego nowego smarka, otwieram temat i zaczynamy zabawę. Z rankingami* poczekam na orga, żeby wyniki były w jego postach [obaj będziemy mieli możliwość ich edycji].

* - tak, uważam zieloną część słowa ranking za dość zabawny żart.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A koniecznie test musi być w Furmarku? Bo nie mogę tego dziadostwa znaleźć. Można ten jeden smark sobie darować czy nie bardzo? Bo z Crysis Benchmark Tool poradzę sobie jakoś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane, że testy nie są obowiązkowe. Musi być PRZYNAJMNIEJ jeden, a nie koniecznie wszystkie :)

Zresztą czego Ty nie możesz znaleźć? Wszystkie programy są w temacie podlinkowane, masz tutaj jeszcze raz link do Furmarka - http://www.programosy.pl/program,furmark.html

Waży tylko 1,83MB, więc nawet wolne łącznie nie jest specjalną przeszkodą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...