Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kivi

Matrix Online

Polecane posty

Gość +Trigger+
Swięte słowa mówisz- 14$ to za dużo w polsce powinno kosztować około 15-20zł

Wiesz zważywszy na to ze to tylko gra, to na Polskie standardy to i tak dużo za dużo. Gra powinna być za friko bo raz, musimy ją kupić, a dwa że proporcja niskich zarobków do jednych najwyższych opłat za internet w Europie powoduje że gra zdecydowanie nie jest na Polskie standardy :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mam nadzieję, że to nie będzie jakieśmega necro topicowanie, ale wg. pewnych (i niepewnych) źródeł, gra ma obfitować w zaskakujące wydarzenia i ostatnio, podczas jakichśtam alpha, beta, czy gamma testów, umarł Morfeusz :/ Oj tak, się biedak wymęczył :/ Btw na grę czekam z niecierpliwością, ale abonament to imo chory pomysl niestety :/ Guild Wars bodaj będzie bez, przez co przyciągnie luda do kompów :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż abonament będzie i to spory. Sama gra mnie - fana Matrix jakoś nie przyciąga. Nawet trailery jakoś tak odpychają, naprawdę :| No i jeszcze wzięli się za grę o Neo... na Boga dajcie już Macierzy spokój, niech umiera po koszmarnych Rewolucjach w spokoju, a niech Matrix kojarzy nam się z pierwszymi częściami, a nie robionymi na siłę gierkami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

No wiesz mi się tam Enter the Masmix yyyy... Matrix podobał. Była to dobra giera na single player i dzięki temu możliwa była zabawa z spowolnionym czasem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam zainteresowanych na jedyne polskie forum o MxO:

<ciach>

Nie na temat, w dodatku reklama, normalnie by wpadlo ostrzezonko, ale naiwnie wierze ze jako poczatkujacy lookniesz na regulamin - slee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...