Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kivi

Matrix Online

Polecane posty

Gość mayday

na szczęści to g*** nie zobaczy światła dziennego. I całe szczęście bo kto by w to grał no i jeszcze kase trzeba bulić . Nie dość że zapłacisz za grę w sklepie to jeszcze potem będę bulić money . TAK NIE MOŻE BYĆ :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest w większości MMORPG. Kupujesz gre i płacisz abonament, więc nie mów, że to wada Matrixa. Poza tym, jak ci się giera nie podoba to pisz w komentarzach, bo tam jest miejsce takich wypowiedzi. Jeżeli tematu tam nie ma to się wstrzymaj. Jak będzie to napiszesz, a jak nie to po co kopać leżącego (martwego w zasadzie :) ) :?:

Opłata u nas będzie wynosiła tyle samo ile na całym świecie. Wydawca gry nie zgodzi się przecież na obniżenie ceny dla Polaków, a polski wydawca przecież dokładał nam nie będzie :)

Tylko z MMORPG to jest tak, że kiedy już zaczynasz jakiegoś i chcesz w niego grać, to potem z reguły nie grasz w nic innego, nie kupujesz nowych gier, dodatki i mody masz za darmo w sieci (na to idą pieniądze z abonamentu). Więc jeżeli ktoś mówi otym, żeby sobie pograć raz w tygodniu w jakąś sieciówke, to gra w Matrix Online nie jest dla niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi

nie chcę was niepokoic , ale w którmś w CDA pisało ,że Matrix Online nie ujrzy świata dziennego. Po prostu projekt został już zamkniety. Ale nie wiem czy to pewne. jednak jeśli palnełem gafe to przepraszam!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)
nie chcę was niepokoic , ale w którmś w CDA pisało ,że Matrix Online nie ujrzy świata dziennego. Po prostu projekt został już zamkniety. Ale nie wiem czy to pewne. jednak jeśli palnełem gafe to przepraszam!!!!!

Z tego co wiem to byl chyba zart prima aprilisowy.Ale tez tego nie jestem pewien :D

Co do klanu to szczerze wątpie. Za uzytkowanie takiej gry placi sie grube $$$.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Neo jr.
nie chcę was niepokoic , ale w którmś w CDA pisało ,że Matrix Online nie ujrzy świata dziennego. Po prostu projekt został już zamkniety. Ale nie wiem czy to pewne. jednak jeśli palnełem gafe to przepraszam!!!!!

Z tego co wiem to byl chyba zart prima aprilisowy.Ale tez tego nie jestem pewien :D

Co do klanu to szczerze wątpie. Za uzytkowanie takiej gry placi sie grube $$$.

To wszystko było tak, że najpierw UBI SOFT się wycofł z tej gry, a później po pewnych pertraktacjach i prośbach od ludzi spowrotem prace nad grą ruszyły

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KillING-SpR33
Ale ja ci mówie, NIKT NORMALNY NIE ZAPŁACI 14$ ZA MIESIĄC GRANIA NA NECIE!

Ehhhh Polacy biedni są :/ tacy amerykanie np. 14$ to dlanich NIC!a unas....ehhh :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Programista

Ja nie chciał bym się powtarzać, ale wiem, że Matrix Online NIE UJŻRZY ŚWIATŁA DZIENNEGO. Jestem fanem Matrixa (szczególnie gry), ponieważ bardzo wciąga, a kiedy ujżałem zwiastune Matrix Online to tak mnie przyciągało, żeby zagrać w to. Słyszałem, że możnaby było robić własne postacie, ale mówi się trudno. :(:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja założe konkurencyjny klan - aż 10 000 członków :twisted: .

A tak poważnie - gra zapowiada się ciekawie i lubie bijatyki, ale gdybym już miał na cos wydawać kase jako opłata za abonament wybrałbym World of WarCraft. A tak propos ilości członków tego klanu to 1000 lub nawet 100 jest zbyt dużą ilością - przecież 100tka ludzi nie będzie chodziła razem bo to by wyglądało bez sensu. Najlepsze są duety, ew. qwartety. A tak na prawde to jestem ciekaw czy na całą Polske będzie grało chociaż 50 osób... :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zakalnik

Niestety muszę was rozczarować.:( Poza tym, że gra będzie kosztowała 14$ miesięcznie, to jeszcze(tak słyszałem) bijatyki mają wyglądać tak:

na początku wybierasz czy stawiasz na obronę czy atak, a następnie oglądasz filmik z walką.

Strasznie napaliłem się na tę grę, ale ta walka ostatecznie przekreśliła moją grę w matrixa.:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Programista

Nie no bez jaj! Ja w to niewieżę, że będzie trzeba płacić 14$ miesięcznie! Jedynie co ja uważaj to to, że gra będzie kosztować 14$, a nie granie. Ja nie znam takiego idjioty, który by zapłacił 14$ miseięcznie. A tak wogóle to czy jest już jakaś oficjalna zapowiedź premiery? Bo jeżeli tak to poweidz ktoś, kiedy bo jak ma wogóle wyjść to jakaś zapowiedź powinna być!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Programista

Ludzie. Mam ciekawie informacje. W grudniu wychodzi oficjalnie Matrix Online w USA, a u nas ma być w styczniu. Więc jedyne co nam pozowstaje, to tlko czekać :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość UTer

Hehehe Z tego co wiem to dziś mamy 2 luty 2005 roku, a Marix Online to projekt który nadal jest w trakcie tworzenia i wcale nie zanosi sie na szybką premiere. Więc sobie jeszcze poczekacie. Mówie poczekacie bo jak dla mnie około 50 zł miesięcznie to troche zbyt dużo, w każdym razie miłego czekania, a potem grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem Matrixa, ale do Matrix Online podchodzę nieufnie. Raz, że cena - 50zł miesięcznie to naprawdę sporo - szczególnie, że dolar ponownie się umacnia więc cena rośnie i rośnie :cry: Poza tym na trailerach gra wygląda po prostu jakoś szaro, nieciekawie i brzydko. Mimo mojej fascynacji Matrix'em sobie odpuszczę. To ja już wolę DARMOWE Et, które jest naprawdę znakomitą grą :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widsz gra na początku miała byc doskonała. Ludzie zastanawiali sie jak wymyslą to jak będzie bullet time. I niesety nie udało się tego wymyslec i zastąpili to zwykłami mini gierkami. Jednym słowe do d***!!!!!!!!!!

Najbardziej mnie dobiło to, że walki będą od nas ...niezależne. Komputer wszystko zrobi sam. BEZ SENSU! Nie po to bulę 14 dolców żeby komp walczył za mnie hehe :lol: Dlatego właśnie Matrix Online nie kupię :twisted: Trochę szkoda, bo fajnie byłoby dokopać w końcu Morfeuszowi i spółce hehe :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...