Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hellraiser

WWWekendowe konkursy w CDA- Parodia, żart, przeoczenie?

Polecane posty

[PS. Olszes i Alexkaktus - wy z kolei "uważajcie". ...] - daje do myslenia :/

Z czym dają do myślenia? Po pierwsze ten fragment raczej był humorystyczny(patrz buźkę na końcu) a jeśli chodzi Ci o poważne zdanie to okej. I jest w nim racja, Alex i Olszes niedługo mogą zostać znienawidzeni za to że ciągle wygrywają, potocznie to się nazywa zazdrość. W sytuacji jeśli jest się najlepszym w czymś zostajesz albo uwielbiony(Jaki on jest pomysłowy!), albo znienawidzony(Znowy wygrał... Pewnie robi jakieś przekręty...). Lajf is brutal, tak już jest, taka jest mentalność(niektórych) polaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak wygrać kilka razy :/ co nie jest proste

hm... to można by się wkręcić do CDA.

Najpierw jako JURY ....

Ale coś takiego jak jury nie istnieje! Jury to wszyscy forumowicze!

No chyba, że miałbym głos przy wyborze redakcji, ale to gdybania :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ opti

Mogłeś. Nie zrobiłeś. On zrobił. Ty nie. Nie wygrałeś. On tak. Koniec. Kropka.

Ja bym chrzanił taką wygraną, nie dość, że sam bym sobie pluł w brodę to jeszcze by po mnie jechali na forum. 

Ja też bym chrzanił. I doceniam grających uczciwie. Ale jak ktoś jedzie, że on też by mógł......trochę kiepski argument.

Bo naprzykład ktoś też mógłby zrobić zdjęcie na tronie na placu w Manufaktórze łódzkiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś. Nie zrobiłeś. On zrobił. Ty nie. Nie wygrałeś. On tak. Koniec. Kropka.

Ty wiesz w ogóle co napisałeś? Wiesz w ogóle o czym jest mowa? O tym, że koleś bezczelnie wziął pierwszą lepszą fotkę z google grafika, i jeszcze to zdjęcie bierze udział w konkursie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chrzanił. I doceniam grających uczciwie. Ale jak ktoś jedzie, że on też by mógł......trochę kiepski argument.

Bo naprzykład ktoś też mógłby zrobić zdjęcie na tronie na placu w Manufaktórze łódzkiej.

Chodziło mi o to, że nie zrobiłbym tego, bo:

a) sam bym się z tym źle czuł

b) straciłbym szacunek w oczach uczciwych forumowiczów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu redakcja nie może ocenić zaangażowania w pracę? Gdy ja oceniam prace, najwyższe oceny dostają nie tylko te, które mi się podobają, ale także te, w które ktoś musiał włożyć dużo pracy. To po prostu chamskie, że ktoś wali pierwszy lepszy obrazek z Google Grafika. System oceniania byłby skuteczniejszy, gdyby były plusy i minusy ( w razie ew. remisu dogrywka, ale to redakcja CDA głosuje).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System "Jest okejka" - 4, "Dobre" - 3, "Pół okejki" - 2, "Słabe" - 1, byłby IMO lepszy niż system 1 - 10. W sumie wziąłem udział w trzech konkursach, dwóch nie wygrałem (w jednym byłem kawałek od zwycięstwa), ale nie dziwię się bo pierwsze prace były bardzo dobre, lepsze od moich. Co do trzeciego zobaczymy. Ale zmiana systemu głosowania byłaby mile widziana. Dobrze że teraz mogą głosować tylko zarejestrowani, bo wtedy niektórzy kumple "tych co są nisko ale chcą być wysoko" oleją ich dlatego że nie będzie im się chciało zarejestrować :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do głosowania w postaci dodawania punkcików... Mogłoby się zdarzyć że byłoby dużo remisów - co wtedy?

No, ale przecież kolejnym usprawnieniem byłoby to, że prace byłyby ułożone alfabetycznie, a wyniki zakryte. Wątpię aby w takim wypadku sypały się remisy. Lepsi w końcu by odstanęli :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się co do tego że tryb głosowania w konkursach jest dziwny ale lepsze to niż nic zwłaszcza że ostatnimi czasami poprawia się średnia i wręcz przeciwnie pnie się w górę. Najbardziej nie lubię tak jak mówiliście zdjęc na których zazwyczaj dziewczyna w staniku dostaje 10. To jest trochę nieuczciwe. Dla przypomnienia podam że działo się tak w "Odkryj w sobie skrytobójcę" No naprawdę, nie przesadzajcie, musicie czasami docenic pracę użytkowników, którzy mają ciekawy pomysł, albo tych którzy się musieli ostro napracowac żeby takie coś zrobic ( tu przypomnę silverboya z konkursu "Oh mój książę).

O pracach dodanych tylko żeby były ( może wygram ) albo pracach zmienianych totalnie w PS nie ma nic do gadania, nie wiem jak inni ja daję max 4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu spora część osób, uploadujących tera foty, ma na liczniku po 2-4 posty?

I czemy niektórzy zarejestrowali się dość niedawno?

Pytanie Retoryczne.

mimo wszystko Ci odpowiem :P

WWWeekendowe konkursy przyciągają nowych użytkowników, (ale zaniżanie szybko odstrasza).

Tak jest ze mną - od dawna czytam CD-Action, ale na forum zarejestrowałem się jakieś 2 tyg. temu z powodu konkursu Brama Chaosu czy jakoś tak.

Możnaby zawsze ustawić, że każdy może dać tylko 10 ocen - jedną dziesiątkę, jedną dziewiątke... I nikt by nie zaniżał ocen. Nie wiem czy to się może sprawdzić, ale to taka luźna propozycja. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...