Skocz do zawartości
SerwusX

Głośniki 2.1 do ok. 1000

Polecane posty

Obecnie używam głośników Genius 5050 5.1. Zastanawiam się tym razem nad zestawem 2.1 ewentualnie znowu 5.1 (chociaż po dekadzie użytkowania zestawu 5.1 muszę powiedzieć, że zalety takiej przestrzenności są małe).

Przyznaję, że chciałbym coś odrobinę mocniejszego od obecnych głośników, ale moc nie jest priorytetem (nie mieszkam sam, więc wiadomo). Zależy mi na jakości dźwięku.

  • Nie mogą to też być nie wiadomo jakie kolubryny, mogą być wysokie, ale raczej nie za szerokie i głębokie (licząc od tyłu biurka, bez jakichś karkołomnych rewolucji, zmierzyłem jakieś 22-23 cm). Teoretycznie mógłbym coś podziałać z półkami nad biurkiem, o ile głośniki będą tego warte.
  • Za to subwoofer może być większy i najlepiej stabilny, żebym mógł na nim trzymać nogi. ;D
  • Nie interesują mnie soundbary. 
  • Zastosowanie to głównie gry, mniej muzyka i filmy.
  • Powinien być bezprzewodowy pilot, ale nie na podczerwień, skoro bas będzie pod biurkiem.
  • W sumie najlepiej, żeby dało się zasilić głośniki kablem z subwoofera, nie musi być żadnej bezprzewodowej komunikacji między głośnikami.
  • Cena może być do ok. 1000, jeżeli naprawdę warto dopłacić, chociaż dobrze, żeby było mniej.
Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, właśnie czegoś takiego szukam. Nie mogę znaleźć informacji o pilocie, gdzie znalazłeś informację, że jest na podczerwień? Na pewno nie na jakąś technologię radiową? Znalazłem tylko, że jest "bezprzewodowy", a to można rozumieć dwojako. 

EDIT:

OK, widzę, że to jest podczerwień. Prawy głośnik ma odbiornik. Cóż, wolałbym BT, ale przynajmniej odbiornik nie znajduje się na subie, bo obecnie muszę pilotem wskazywać pod biurko. :D

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...