Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA #16: "Brama chaosu jest tuż, tuż... "

Polecane posty

Brama Chaosu, jak znalazł!

iskier.th.jpg

Brama Chaosu:

Od samego zarania dziejów kobieta wszelkiego zła jest siedliskiem! Narzędziem Chaosu, wspólniczką spisku przeciw światu i rodzajowi ludzkiemu! Kobietą rządzi jeno cielesna lubieżność! Dlatego tak chętnie demonom służy, by mogła chuć swą nienasyconą zaspokoić i swe naturze przeciwne żądze!

Puszka Pandory:

I oto ona - najbardziej przerażająca, najbardziej niszczycielska, wkraczająca w dziedzinę abstrakcji umysłowej. Co mówi o niej wiedza starożytnych? Wg jednej wersji, bogowie zamknęli w niej wszystkie nieszczęścia, które po otworzeniu rozpełzły się po ziemi. Wszystkie! Wliczając w to nawet Terminatora 4 i herbatę z mlekiem. Inna wersja mówi, że zamknięto w niej wszystkie dobra, a te, po otworzeniu, uleciały z powrotem do bogów. Ludziom pozostała jedynie nadzieja, schowana na dnie. Ale czy o to na pewno chodzi?

Czas na oświecenie: to bujda, nadziei nie ma. A jeśli ktoś myśli, że chodzi w tym wszystkim o puszkę, to wyjaśniam, że puszka jest tylko dodatkiem, odwracającym uwagę od istoty rzeczy. Moi drodzy, przed wami... kobieta.

Teraz wiecie skąd się biorą wasze najgorsze koszmary...

PS Dziękuję tej ślicznej pani ze zdjęcia :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ spoy, genialne! :D

Padłem :D

Tylko ja bym zrobił na twoim miejscu jeszcze raz i zamiast Brama do Chaosu, zrobił Brama Chaosu, a pod spodem małymi literkami dał w proszku... Ale to tylko taka drobna sugestia ;)

Masz mój głos! :) No chyba, że Cię ktoś przebije... Ale wątpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...