Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Counter Strike (seria)

Polecane posty

Professor00179

Aha :D to muszę wybytać kolegę o płytkę.

Chce dodać ze popularna mapką :D jeszcze jest CS_Assault

Nie dosć że po raz pierszy na niej w CSa grałem, to bardzo łatwo się ogarnąć

:D najbardziej lubię wchodzić na dach następnie przez wentylację do zakładników, przeważnie tutaj się pojawiają kamperzy więc tych łatwo załatfić.

Trochę się zgadzam, może nie znaczy że map jest mało, tyle że gracze wolą grać na standardowych mapach niż stworzonych np FY_Starwars nie wiem jak mam przejsć na drugą stronę skoro mi blokują jakieś lasery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem raczej bywalcem serwerów FFA, jak praktycznie żadnych publiców. Wyjątki to Vitriolic Aim i STER DM - na rozgrzewkę tudzież trochę potrenować - i moje pojęcie podstawowych map jest trochę inne, mianowicie:

-dust2

-nuke

-train

-inferno

-tuscan

czasem do tego cpl_mill, ale tą mapę się już okazyjnie gra. Problem w tym, no niech bedzie zawodowym cs'ie polega na tym, że spośród map jest ich tylko garstka, na których można grac normalnie 5 na 5. Mapa musi być odpowiednio duża i odpowiednio zrównoważona jesli chodzi o strony (ct, tt). Praktycznie żaden z twórców map nie stworzył takiej mapy, na której można by grać. Ostatnio taką próbę podjęła ESEA, zaangażowała w to nawet paru znanych graczy, stworzyli 2 mapy, które i tak się nie przyjęły. Z drugiej strony gracze też nie pragną nowości. Kiedy masz już oklepany schemat nie musisz się dużo uczyć, nie trzeba kombinować z taktykami itp. Dlatego dlatego dość ciekawe jest to, ze w jakiś sposób wdrożyły się takie mapy jak tuscan czy cpl_mill na przykład.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież teraz właściwie na każdym serwerze jest zakaz nominacji mapek granych do 8 wcześniej czy 10, różnie bywa, bez tego się cały czas powtarzają. A do tych wymienionych przez ciebie, Prof, dodam jeszcze de_aztec, de_assault (by CobraCommander ;]) i napewno coś jeszcze by się znalazło tylko nie chce mi się teraz nad tym myśleć. :P A de_kabul to nie jest mapa podstawowa, jakby coś, to że jest grana bardzo często nie oznacza odrazu że jest podstawówką, tak samo jest z de_westwood.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle to mam pytanko. Czy wy też po formacie i reinstallce Steama macie problem z CS-em typu: wyższy ping i mało fps? WG format powinien poprawic wydajnośc gry. Choc moze to problem z Windows7 którego wgrałem, słyszałem ze przysparza kłopotów grajacym w CS-a. Wie ktoś coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie, ludzie. Mało map? Pierwszy raz się spotykam z takim stwierdzeniem... Na Steamie przeglądając tysiące serwerów, często spotykam się z mapami o których pierwszy raz słyszę, a w Cs gram parę lat... I tak jak napisał jMS, na serwerach pojawiają się najbardziej popularne mapy, na których grają zawodowcy, a i sami gracze nie mają ochoty uczenia się nowych map... Są serwery bardziej klasyczne, ale są i takie, gdzie gra się mapy bardzo niestandardowe, więc nie rozumiem, jak można powiedzieć, że w Counter Striku jest mało map...

JasonBourne, mam Win7 i nie mam żadnych problemów. Ustaw może wszystkie rejty... Jeszcze a propos tego Twojego "ć". Nie wiem czy o to chodzi, bo może zupełnie nie, ale jeśli nie możesz napisać "ć" to wejdź w ustawienia karty graficznej (Catalyst Control Center lub Nvida Panel) i tam ustaw w klawiszach dostępu inną kombinację dla otworzeniu owego panelu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że na dust2 gra się przyjemnie ale ile można dawać tą mapkę mnie się ona już dawno znudziła, a co do fy i aim lubię czasem pograć bo można poćwiczyć celność a i lubie DM Headshot only jak po 30min treningu wbiłem na FFa to zastanawiałem się czy mam dobry interp. Ale teraz nie mam żadnego tego typu serwa może ktoś jakiś wymieni? FFA teraz najczęściej kiedyś byłem maniakiem ZM później DR na tych serwerach spędziłem chyba najwięcej czasu, potrafiłem przesiedzieć 6h bez wyjścia z serwa na ZM.Teraz tak maniacznie nie gram jak kiedyś bo mam nowego kompa i mogę mieć najnowsze produkcje więc mój skill też się pogorszył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram Counter Strike jakies 4lata lecz mialem rok przerwy i powiem wam ani razu mi sie ta gra nie znudziala i po 2 latach gry mozna sie nazwac "pr0" i tedy jest wieksza zabawa bo mozna pokarac "botow" :D :D ale nie o to chodzi zeby pokazywac kto jest najlepszy itd tylko chodzi o dobra zabawe wiec chyba lepiej zmiezyc sie z kims rownym sobie lub kims lepszym niz my

a co do mapek hmm teraz mapy bardzo sie szybko rozwijaja najbardziej te:

De_Dust2

De_Dust

De_Train

De_Inferno

De_Kabul

De_Lidl

De_Nuke

Cs_Office

Cs albo De nie pamietam doklandnie _School

Awp_India

I jeszcze wiele innych

teraz popularnych oraz fajnych mapek Jest Nie zliczana ilosc wystarczy poszukac najlepiej na fpsbanana lub wiaderko :D

ja tam najbardziej lubie Train moze dlatego ze to moja mapa klanowa ale nuke nie gorsza jak w ct jestem kabul to samo co nuke

Wystarczy Zgrana Paczka Sprawne Micro Sluchawki Dobre I Jedziemy Karac :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o dobra zabawe

Swiete slowa. Wiekszosci osob chodzi tylko o to, zeby pokazac kolegom "jakim to sie nie jest pr0"(to zero pokazuje ile potrafia) albo by byc jak najwyzej w ranku.

Co do mojego romansu z CS`em, to zaliczal wzloty i upadki. Pierwszy raz zagralem w CS`a jakies 2 lata temu(wtedy jeszcze pirackiego), gralem przez rok(w miedzyczasie kupujac oryginalnego), potem byla miesieczna przerwa, znowu gralem, w sierpniu zdecydowalem, ze CS zabiera za duzo czasu i przestalem grac zupelnie. Ale oczywiscie nie moglo byc tak, ze gra poszla w odstawke... Dzisiaj znowu ja zainstalowalem i pogralem pol godzinki :smile:

Counter-strike ma w sobie ta magie, ktorej brakuje bardzo duzej wiekszosci dzisiejszych gier(glownie w multi). Gdy sie go uruchomi, bardzo ciezko jest skonczyc grac, szczegolnie jezeli gra sie na dobrym serwerze, ze spoko adminami i graczami.(albo samemu sie jest adminem :smile: ). Nie czulem tego w Battlefieldzie 2, CoD: WaW tez nie przyciaga w multi na dlugo, jedynie stare CoD: UO potrafi sprawic, ze wlacze je na pol godzinki zamiast CS`a. Condition Zero chociaz fajne, tez nie ma w sobie tego czegos. W Source`a poki co nie gralem i nie zamierzam, poniewaz slyszalem, ze jest latwiejszy, zreszta sama mysl o tym, ze moglbym pokochac kolejnego CS`a wystarczajaco zniecheca mnie do zagrania w niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie słyszę Counter Strike... Counter Strike. Mnie to nie wciąga, mapek dla mnie jak za mało, gra nudna.. Wiem że na mnie zaraz nasiądą fani CS'a ale dla mnie tak jest. Nie specjalnie lubię bezsensowne strzelanie, a CS taki jest. Niekiedy jeszcze nooby na serwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem na początku stycznia w Countre Strike w szpitalu na laptopie mojego sąsiada. Nie wiem, czemu tyle ludzi traci an to ścierwo czas. Poziomy sa beznadziejne, frajdy z grania zero (nie chodzi tu o to, że czesto ginę, bo nei ginę, tylko o to, że w innych grach zabicie sprawia frajdę, a tutaj nic), wszystko jest po prostu beznadziejne.

Współczuję fanom tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym szpitalu nie leżałeś czasem na ekhem.... głowę? Drogi kolego troche kultury, to że tobie gra się nie podoba to nie znaczy, że musisz odrazu nazywać ją "ścierwem"... . Dla mnie zabicie daje ogromna frajdę, a nie jak w innych grach i poziomy są zajedwabiste :tongue: Nie ma to jak dobre uzasadnienie. Współczuję Tobie, że nie jestes fanem tej gry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LARRY-Z tym,że on ma świętą rację.W takim CoD4 strzelenie heada w środku pola walki,i to bez dokładnych przycelowań,daje wielką frajdę.W CS nie-bo nie ma tu centralnego pola walki,tylko gracze kampiący w każdym rogu mapki i czekający na n00bów,którzy są nieco "żywsi" i latają bez snajperki.Wskaż mi tu myślenie i/lub zabawę.

Fanat1c-polecam ci terapię odwykową."NIE PODOBA MU SIĘ GRA SPALMY GO NA STOSIE BO TO ISTNA HEREZJA!!!!!!!!".Gratulować ci świetnego myślenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Legendary

Opierasz się na stereotypach. Fakt, jestem fanem CoD, jak i CS'a i powiem, że nawet więcej kamperów jest w takim Codzie 4 (Edit: tu może przesadziłem, dobra, jest tyle samo co w csie :)) i mw 2. Wystarczy znać dobre serwery w cs'ie (np. taki, że jak kampisz to cię oślepie stopniowo - taki fajny bajer). Swoją drogą, jak wszyscy piszecie, że gracie na FFA to się nie dziwcie, że wszyscy fragują itp. Od team playa są serwery TP...

I nie porównujcie poziomu inteligencji graczy między dwoma grami, bo człowiek to człowiek...

Aaa i człowieku ogarnij się, nie mam nic do tego, że mu się nie podoba gra, tylko, że obraża ich graczy o_O Czytanie ze zrozumieniem FTW!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^Kiedy miałem (nie)przyjemność grać kiedyś,to główne mapy były dwie.Faktycznie,ogrrrromna ilość,nie wiem,czy zapamiętam o.O

LARRY-gdzie napisałem,że czepiam się tego,że czepiasz się tego,że on czepia się graczy?Czytanie ze zrozumieniem FTW!!

Poza tym-tak samo mogę powiedzieć,że ty opierasz się na stereotypach mówiąc,że CS jest wspaniały.Mogłeś nie widzieć wszystkiego i póki co tylko to,co "najsłitaśniejsze" ci w głowie siedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LARRY-gdzie napisałem,że czepiam się tego,że czepiasz się tego,że on czepia się graczy?Czytanie ze zrozumieniem FTW!!

Poza tym-tak samo mogę powiedzieć,że ty opierasz się na stereotypach mówiąc,że CS jest wspaniały.Mogłeś nie widzieć wszystkiego i póki co tylko to,co "najsłitaśniejsze" ci w głowie siedzi.

PO 1: Mylisz mnie z LARRYM.

PO 2: Zacytuj proszę, gdzie ja napisałem, że CS jest wspaniały

PO 3: Znajdź se własne teksty -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze są osoby mówiące, że w CS jest mało map. Wystarczy spojrzeć na FPSBanana - na tej jednej stronce jest do ściągnięcia ponad 13 tys. mapek do CS, a przecież jest też wiele innych, których na niej nie ma. W porównaniu do takich 15 z MW 2 ich liczba naprawdę robi wrażenie. Pozatym widzę że znowu ekspert od CS Legendary zaczął się udzielać w temacie, gratulacje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, na serwerach classic (TP, FFA itp.) jest może mała różnorodność. Lecz wystarczy znalezc serwer (ZombieMod, DiabloMod, Jail Brake, HNS, AIM, AWP, 4Fun, GunGame, DM, AS, BF2 - i mógłbym tu wymieniać i wymieniać, a do każdego z tych modów są setki map). ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, na serwerach classic (TP, FFA itp.) jest może mała różnorodność. Lecz wystarczy znalezc serwer (ZombieMod, DiabloMod, Jail Brake, HNS, AIM, AWP, 4Fun, GunGame, DM, AS, BF2 - i mógłbym tu wymieniać i wymieniać, a do każdego z tych modów są setki map). ;)

To fakt , ale jeżeli mowa o całej serii CS'a to DiabloMod&HNS&G'G&AS i BF2 są mało popularne i mało dostępne gdy gramy w CS:S :). Co rzeczywiście nie przeczy o masie map do takowych modów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...