Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Counter Strike (seria)

Polecane posty

Ja nie gram w Source więc nie wiem jak to tam jest, ale w 1.6 serwerów z moda przeróżnymi, chociażby takimi, jakie wymienił Fanat1c, jest od groma. Takiej różnorodności z trudem szukać w CoD, bo tam liczy się głównie normalna rozgrywka, bo tak jest najlepiej. Oczywiście jakieś tam mody są, ale nie tak ciekawe jak w Counterze. Natomiast CS jakby został stworzony specjalnie z myślą o moderach i tworzeniu modów do tej gry. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uroczo."EJ CHŁOPAKI LEGI JEST ANTYFANEM CSA ZMIESZAJMY GO Z [beeep]!!!!".Przez takich jak wy cs nawet nie ma prawa istnieć w mojej liście najgorszych z najgorszych...bo jest jeszcze gorszy.Poziom inteligencji ludzi grających w to...coś...jest zdecydowanie mniejszy od poziomu inteligencji przeciętnego gracza...No,ale plusy cs są takie,że właśnie tam idą wszystkie debile,zostawiając większość NORMALNYCH gier w spokoju :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram w Source więc nie wiem jak to tam jest, ale w 1.6 serwerów z moda przeróżnymi, chociażby takimi, jakie wymienił Fanat1c, jest od groma. Takiej różnorodności z trudem szukać w CoD, bo tam liczy się głównie normalna rozgrywka, bo tak jest najlepiej.

Z CoD'em się zgodzę bo faktycznie tam nacisk jest postawiony na grę standardową, ale w CS:S jeżeli chodzi o mody dominuje RPG , ZOMBIE MOD , JAIL , DM , SURF (jeśli surfa uznawac za moda) i czasami jeszcze mieszanka rpg+jail (bo rpg+surf to normalka :happy: )

A jeśli chodzi o mody które wymieniał Fanat1c to w CS:S na próżno ich szukac są co prawda takowe serwery ale jest ich naprawdę mała garstka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę już offtopował jak Legend, tylko dodam, że faktycznie widać po jego wypowiedzi różnice między fanami CS i anty-fanami. Zresztą zazwyczaj wszyscy antyfani niezależnie o jaką gre chodzi mówią w podobny sposób. A ktoś zraportował już jego post, i dobrze. :)

Grałem sobie dzisiaj na GunGame i naprawdę nie mogę pojąć skali cziterstwa w CS... pod tym względem w innych grach jest niemal wszędzie lepiej. Gość z aimbotem biegał po serwerze przez 2 mapy, na szczęście potem przyszedł admin i poleciał banik. VAC naprawdę NIE działa dobrze. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAC nie działał dobrze od momentu jego premiery, pragnę zauważyć :-] Już w hucznie zapowiadanym wprowadzeniu tego systemu, który Valve rozgłaszał cziterzy radośnie biegali sobie po serwerach. Akurat dobrze trafiłeś, że był admin... jednakże jeśli serek stoi samopas a "chroni" go jedynie VAC - trzeba albo zacisnąć zęby albo iść gdzie indziej. BTW. popiera to tezę, że zadne wymyślne systemy pokroju IWNet nie zastąpią starego, dobrego admina :tongue:

A co do ilości mapek - temat był wałkowany. Wystarczy pięć minut na FPSBanana, żeby zostać przygniecionym przez customowe mapki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są serwery, na których czasem jest powiedzmy 15, 20 adminów. Mówie oczywiście o takich bardzo popularnych. Na serwerach średniej klasy, który powiedzmy jest zapełniony w połowie, nie ma specjalnej reklamy i po prostu jest, często zdarza się, że jest powiedzmy jeden admin, który nie wchodzi wogóle/wchodzi raz na tydzień i tak się gra z czitami. Ale niestety dotyczy to też serwerów z dużą ilością admów niekiedy, bo akurat żadnego nie ma, bo ogólnie wszyscy rzadko wchodza, różnie to bywa. Prawdą jest, że żaden anty-cheat nie zastąpi administratora, bo program to nie człowiek i nie widzi wszystkiego, a czasem widzi nawet za dużo i banuje zanic. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się specjalnie wyzłośliwiać, ale może ten admin ma swoje powody :P Na przykład w postaci cheaterstwa czyli stosowania wall hacków, aim botów i tym podobnych... Albo najzwyczajniej w świecie lagujesz serwer. Albo zwyczajnie PunkBuster cię nie lubi. Możliwości jest całkiem sporo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Counter Strike to shit za przeproszeniem jakich mało. Kosztuje około 50zł, a lepiej dopłacić te dwie dychy i cieszyć się świetnym multi w Codzie 4 i singlem nie gorszym. Chyba każdy się zgodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zgodzę. Rozumiem, że to Twoje zdanie. Ale jest dość kategoryczne, więc powinieneś je zachować dla siebie, albo ująć je w innych słowach.

CS i CoD to FPSy innego typu. CoD stawia na dynamikę rozgrywki, CS na taktykę. Poza tym, wydaje mi się, że do CSa trzeba mieć dużo większego tzw. "skilla".

Śmieszne jest to co napisałeś o singlu, gdyż w CSie takowego nie ma. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... przed jeszcze nie dawno pisałeś w innym temacie że zastanawiasz się nad kupnem CoDa4. Wnioskuje więc że nie grałeś w MW i takie porównywanie jest dosyć dziwne. Osobiście uważam że po chaotycznym multi w CoDzie fajnie jest pograć w taktycznego CSSa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że w Codzie nie ma taktyki?A grałeś w tego CoD? Ja grałem.Krótko, bo krótko ale grałem. I w CSA tez grałem. Podczas poruszania sie wydaje mi sie że unosze sie w powietrzu.I ehhh taktyka w CS? Widze bardzo słaba taktyka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że po chaotycznym multi w CoDzie fajnie jest pograć w taktycznego CSSa.

Chaotycznie to jest na publikach gdzie nawet na S&D wszyscy graja TDMa

Sugerujesz, że w Codzie nie ma taktyki?A grałeś w tego CoD? Ja grałem.Krótko, bo krótko ale grałem. I w CSA tez grałem. Podczas poruszania sie wydaje mi sie że unosze sie w powietrzu.I ehhh taktyka w CS? Widze bardzo słaba taktyka

No to jak grales krotko to za przeproszeniem : $&$!# wiesz. I co masz do taktyki z CSa? Szukasz taktyki na publiku? A moze taka znalazles na publku cod4? Czyli : znalazles taktyke na pub cod4? A skoro grasz krotko klanu pewnie nie masz (ew. jakis "pro") wiec co wiesz o taktyce?

I czym sie rozni unoszenie sie w powietrzu w cod a w cs? Nog nie widac tu i tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ehhh taktyka w CS? Widze bardzo słaba taktyka

Jak wlaczasz przypadkowy serwer to pewnie, taktyki zadnej w grze nie ma. Zabawa zaczyna sie dopiero, gdy znajdzie sie jakis porzadny serwer i odpowiednich ludzi albo gra sie mecze klanami. Wtedy bez taktyki nie zrobisz nic, zupelnie.

klanu pewnie nie masz (ew. jakis "pro") wiec co wiesz o taktyce?

To ze ktos nalezy do klanu nie oznacza, ze automatycznie wie cos na temat taktyki. Ja tam na przyklad obecnie nie mam zadnego klanu(gram strasznie rzadko), a jak gram na jakims serwie z odpowiednim towarszystwem to zawsze stosujemy jakas taktyke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o taktyke na publikach to nie jest tak zle o ile sie trafi na serwer 'dla doroslych'. Wiele z takich serwerow wyglada - dla nowych graczy - na mocno zdziecinniale i takie ktore probuja zachecic graczy do wulgarnego jezyka itp. Ale kiedy zaczniemy na takim serwie to zazwyczaj wcale tak zle nie jest. A welasnie na takich serwerach (jesli chodzi o publiki) latwo znalesc starszych graczy, ktorzy stosuja rozne taktyki - kogos powyzej 20lat nie podnieca bieg przed siebie. Poza tym admini sa 'wszechobecni' i kickuja tych ktorzy - jak to niejednokrotnie pisze w uzasadnieniu - "sa zbyt wielkimi nubami" lub "graja jak debile". To dosc niezle podnosi poziom taktyki.

PS: Powyzszy wywod dotyczy zarowno serwerow z CS jak i CoD i opiera sie wylacznie na moich osobistych doswiadczeniach.

EDIT: Wlasnie zauwazylem, ze w postach wyzej ktos poruszal temat juz dosc dlugiej walki CoD vs. CS. Nie bede sie wyklocac co lepsze bo to zaleszy od osobistych preferencji, ale gralem duuuzo w obie gry/serie (CS 1.6, CSCZ, CSS, CoD2, MW) i smiem twierdzic, ze ogolny skill i pojetnosc wymagana do sukcesywnej gry sa znacznie trudniejsze do nabycia w CS. Nie sugeruje tutaj, ze CoD jest bardzo latwy, prosty w rozgrywce lub bez zadnej glebi. Chodzi mi raczej o ogolny fakt, ze na chyba kazdym serwie w CS (nie wazne, ktorej edycji) jest co najmniej kilku graczy majacych wieloletnie doswiadczenie a reszta serwerowych bywalcow juz dawno na tym skorzystala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publiczne serwery to mozna w d&^%* wepchać. To jest temat o CS i osobach ktore w to graja.Macie za słabe blaszaki do lepszych gier ze tak bronicie CS? Z horda napalonych graczy, grajacych w klocki lego(bo jak mozna nazwac durnego conter strike) nie wygram wiec zegnam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha wiec widze, ze nie doczekam sensownej odpowiedzi. Lepiej nazwac ludzi ktorzy graja w CSa "horda napalonych graczy, grajacych w klocki lego". A poza tym ciekawe, ktos sie juz wypowiadal ze gra w CoD4 wiec moze grac w inne gry, a moze nie chciec bo cs mu sie podoba. Swoja droga w CS'a gram tylko jak nie mam swojego kompa (czyli rzadko) i nie jestem ani pr0 ani wielkim fanem tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie za słabe blaszaki do lepszych gier ze tak bronicie CS?

Dużo osób mówiło że grało w CS'a i CoDa 4, więc trochę bez sensu argument. Tobie się strasznie podoba CoD, a innym CS. Moim zdaniem lepszy od CoD 4 jest CS:S, ale czy od MW2? Ciężko powiedzieć.

Z horda napalonych graczy, grajacych w klocki lego(bo jak mozna nazwac durnego conter strike) nie wygram wiec zegnam

Dlaczego nas żegnasz? Czyżby Ci zabrakło argumentów przekonujących nas, że CoD4 jest lepszy od CS'a? Wiesz, o CS'ie powstało kilka fajnych filmików w wersji lego, ale żeby nazywać tak od razu całą grę? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...