Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA #15: "Skrytobójca poszukiwany!"

Polecane posty

Dla mnie póki co Slipknot 20 najlepszy... jakby jeszcze zdjęcie od przodu - pochylona głowa, dwa skrzyzowane na piersiach pistolety...HITMAN jak się patrzy;] masz ode mnie 10 jak nic!:)

postaram sie jutro dodać zdjęcie,ale próbuje zebrac ludzi do pomocy i sprzety do zdjecia;P na szczescie "az" 3 gry do zgarniecia bo widze duza konkurencje...a tak poza tym to SUPER temat na KONKURS!;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie póki co Slipknot 20 najlepszy... jakby jeszcze zdjęcie od przodu - pochylona głowa, dwa skrzyzowane na piersiach pistolety...HITMAN jak się patrzy;] masz ode mnie 10 jak nic!:)

postaram sie jutro dodać zdjęcie,ale próbuje zebrac ludzi do pomocy i sprzety do zdjecia;P na szczescie "az" 3 gry do zgarniecia bo widze duza konkurencje...a tak poza tym to SUPER temat na KONKURS!;]

dzięki za wsparcie:0 a jeśli chodzi o zdjęcie od przodu z pochyloną głową to takie było w planie. ale po pierwsze nie miałem drugiego pistoletu, a po drugie ciężko było by wybrać zdjęcie do konkursu. a według mnie to z widokiem z tyłu mówi wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Widzę, że wielu airsoftowców więc też się pochwalę. Najpierw mały opis zdjęcia. Ma już swoje lata, a było to tak, że robiliśmy sobie już po zabawie zdjęcia do albumu sezonowego i ten z przodu naprawdę nie wiedział o tym z tyłu, choć może na zdjęciu tego nie widać. Ale już po fakcie było to całkiem zabawne :).

Zdjęcie

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Widzę, że wielu airsoftowców więc też się pochwalę. Najpierw mały opis zdjęcia. Ma już swoje lata, a było to tak, że robiliśmy sobie już po zabawie zdjęcia do albumu sezonowego i ten z przodu naprawdę nie wiedział o tym z tyłu, choć może na zdjęciu tego nie widać. Ale już po fakcie było to całkiem zabawne :).

Zdjęcie

Pozdrawiam!

Gimli, ty cholero!

A poprosić kolegów o zgodę na wykorzystanie paszczy to nie łaska? Niełaaaadnie. ;)

A jak już się wtranżalam, to dodam coś i od siebie, żeby za bardzo offtopa nie robić - wprawdzie pomysł z szafą już był, ale póki czegoś bardziej konstruktywnego nie wymyślę....

post-76870-1249157716_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie jestem przekonany jak wygląda sprawa z startowaniem w tych konkursach przez niepełnoletnich (tak... jestem jednym z nich :( ) ale nawet jeżeli nie można to prosiłbym aby moje zdjęcie zostało pokazane w konkursie. Dlaczego? Otóż chciałbym się dowiedzieć czy według innych ta godzina robienia zdjęć samowyzwalaczem, męczenia się ze światłem w nocy nie poszła na marne... a jeżeli niepełnoletni mogą brać udział to jeszcze lepiej ;) .

EDIT: RafalxD, bardzo fajnie ci wyszło tylko te kapcie psują efekt zawodowca ;)

EDIT2: Nie zrażajcie się tym, że mam tak mało postów- jestem na forum prawie 3 miesiące ale się nie udzielam- jeśli już to w komentarzach pod newsami ;)

post-66953-1249203732_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...