Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Filmy i seriale animowane ogólnie

Polecane posty

To były czasy... Do "Pinky'ego i Mózga" mam ogromny sentyment. Najbardziej w pamięci utkwił mi odcinek, w którym brali udział w teleturnieju pokroju Vabanque, cała ta ich podróż samochodem i możliwość wygrania mnóstwa pieniędzy przedstawiona została wspaniale... Oj, to se ne wrati...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie przypomniał się hit zamierzchłej (dla mnie :wink: ) przeszłości i czasów kiedy to spieszyłem się do domu na Dobranockę: Muminki. Chyba mam gdzieś ciągle kasety, na które je sobie nagrywałem. Nie było innej takiej bajki (no, może Smufy jeszcze). Szkoda, że tvp1 nie "puszcza" już Muminków, bo chyba znów zacząłbym oglądać Dobranoki :wink: ...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tvp1 nie "puszcza" już Muminków, bo chyba znów zacząłbym oglądać Dobranoki :wink: ...

mam takie same myśli (bynajmniej nie kosmate :P) dotyczące Muminów, Smerfów i mieszkańców stumilowego lasu (Kubush puchatkoss), a co myślicie o tym co obecnie uchodzi za takowego KP na TVP1 ? parę razy przy szukaniu czegoś w TV zauważyłem że leci ale nie byłem w stanie wytrzymać przy tych pluszakach więcej niż pięć sekund -> KP musi być rysunkowy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -=HAWK=-

HEJ

Pisałem że nie przepadam za kreskówkami, ale zapomniałem powiedzieć że ubustwiam KRÓLIKA BUGSA i to jak mówi "AAAAAAAA....Co jest doktorku", dla mnie najbardziej chorą kreskówką chyba jest "ponure przygody Billego i Mandy".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tvp1 nie "puszcza" już Muminków, bo chyba znów zacząłbym oglądać Dobranoki :wink: ...

mam takie same myśli (bynajmniej nie kosmate :P) dotyczące Muminów, Smerfów i mieszkańców stumilowego lasu (Kubush puchatkoss), a co myślicie o tym co obecnie uchodzi za takowego KP na TVP1 ? parę razy przy szukaniu czegoś w TV zauważyłem że leci ale nie byłem w stanie wytrzymać przy tych pluszakach więcej niż pięć sekund -> KP musi być rysunkowy :D

Dokładnie. I jeszcze ten dodany na silę wróbel, czy jakieś inne disneyowskie badziewie. Mimo najszczerszych chęci nie byłem w stanie tego obejżeć. Ja już wolę "Fakty"- o tej samej porze a pośmiać się mozna o wiele wiecej :wink: .

A pamiętacie może taką kreskówkę serwowaną daaawno temu, w niedzielę wieczoram na tvp2 "Kaczulla". Kaczor- wampir, jego służacy i "niania" (ona się chyba nawet tak nazywała). Łooo.... jakie to było fajne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo "Hrabia Kaczulla" to był Hit czasów mojego przedszkola. Ale żeśmy wszyscy wtedy te przygody przeżywali w trakcie drugiego śniadania...

Najśmieszniejsze jest to, że gdy obejrzałem tę bajkę po latach uświadomiłem sobie, że kilka lat temu nie rozumiałem jaj tak, jak było w zamysłach autorów i odbierałem ją jako zupełnie coś innego (ale i tak jest git). Często mi się to zdarza, tzw. Syndrom Drugiego Dna.

Wiecie, że polskiej niani podkładał głos mężczyzna? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo "Hrabia Kaczulla" to był Hit czasów mojego przedszkola. Ale żeśmy wszyscy wtedy te przygody przeżywali w trakcie drugiego śniadania...

To była bajka. Oglądałem to z ogromnym zaciekawieniem. Bardzo zabawna kreskwówka, a przy tym (jak byłem mały to tak sądziłem) straszna, ale nie za bardzo. Ja chętnie nawet dzisiaj bym to obejrzał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Heh... to ja pamiętam, jak u nas w podst. (pierwsza-druga kl.) były na topie Pałer rangersyy... może to nie kreskówka ale kicz, jakich mało 9 i pomyśleć, że kiedyś byłem tym zachwycony.,... :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczulli!!!! Chrabiego! ...Kaczulli... :wink: (tak to szło jakoś).

Teraz sobie przypomniałem, żę służący nazywał się Igor, i całkiem fajny był z niego typek :wink: . Ta kreskówka była świetna.

A pamiętacie może "Kacze opowieści"? Kaczor Donald wyjechał z tą grubą gęsią (Gęgul czy coś takiego...) na wakacje a siostrzeńcami opiekował się Sknerus. Podróżowali z nim po całym świecie, a ich pilotem był gość który zawszy przy lądowaniu rozwalał samolot :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... to ja pamiętam, jak u nas w podst. (pierwsza-druga kl.) były na topie Pałer rangersyy... może to nie kreskówka ale kicz, jakich mało 9 i pomyśleć, że kiedyś byłem tym zachwycony.,... :D )

Lol, nie zostalo Ci do dzis przez przypadek ? :twisted: </joke> Hehehe, Pałer Rendżers ;-) Dobre :lol:

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie może "Kacze opowieści"? Kaczor Donald wyjechał z tą grubą gęsią (Gęgul czy coś takiego...) na wakacje a siostrzeńcami opiekował się Sknerus. Podróżowali z nim po całym świecie, a ich pilotem był gość który zawszy przy lądowaniu rozwalał samolot :wink: .

Śmigacz!! Nazywał się Śmigacz, ignorancie :)

Kacze opowieści były niesamowite. Oglądliśmy je całą rodziną jak byłem mały (tak, tak, rodzice siedzieli z nami - mną i bratem - i niemal zmuszali nas do oglądania tych kreskówek... Chcieli pokazać nam, co dobre). Niestety, nie pamiętam ani jednego odcinka, świta mi tylko taki moment jak Granit Forsant i Sknerus wspinali się po jakiejś kolumnie i ścigali się do lampy Alladyna czy jakiejś takiej...

Głupia telewizja już tego nie puszcza... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hrabia Kwaczula !!! He he stare czasy ale jak człowiek za nimi tęskni...

]Starość nie radość....No ale jakie to były piękne czasy :!: (aż się łezka w oku kręci :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu
A pamiętacie może "Kacze opowieści"? Kaczor Donald wyjechał z tą grubą gęsią (Gęgul czy coś takiego...) na wakacje a siostrzeńcami opiekował się Sknerus. Podróżowali z nim po całym świecie, a ich pilotem był gość który zawszy przy lądowaniu rozwalał samolot :wink: .

Śmigacz!! Nazywał się Śmigacz, ignorancie :)

Kacze opowieści były niesamowite. Oglądliśmy je całą rodziną jak byłem mały (tak, tak, rodzice siedzieli z nami - mną i bratem - i niemal zmuszali nas do oglądania tych kreskówek... Chcieli pokazać nam, co dobre). Niestety, nie pamiętam ani jednego odcinka, świta mi tylko taki moment jak Granit Forsant i Sknerus wspinali się po jakiejś kolumnie i ścigali się do lampy Alladyna czy jakiejś takiej...

Głupia telewizja już tego nie puszcza... :(

Oj...jakie to stare, dobre czasy. Pamiętam to trochę. Wiele odcinków obejrzałem. W pamięci pozostał mi jednak tylko jeden: jak kosmiczne roboty podwędziły Sknerusowi skarbiec.

Na TVP już nie puszczają starych, dobrych kreskówek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP jest nastawiona tylko na najnowsze nowinki...a zapomniała o naszych starych i wypróbowanych weteranów animowanych :(

He, same nowości powiadasz... Krecik, Bolek i Lolek, Reksio i tym podobne. Nie ma co, same nowości! :wink: Po prostu mało dzieciaków ogląda teraz Dobranockę, więc tvp1 nie opłaca się kupować nowych kreskówek. Dzieci wolą "Pokemony", "Power Rangers" i inne "Agentki". Syf panie.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wsumie masz rację :) Gdyby puścili jednak od nowa Brygadę RR,KD to może więcej oosób by zasiadło przed jedynką.Ja też wolę obejrzeć Pokemona(Joke) niż jakiegoś Bolka i Lolka.....A Odlotowe Agentki,Lukcy Luke to jest strzał w dziesiatkę to na jedynce każdy by oglądał :D Razem zze mną na czele

Ale nie kazdy ma Fox Kids :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> DAFFY!!! Jezu, jak on pieknie gada! :) Ogolnie cala klasyka gatunku rodem z Cartoon Networks kopie po posladkach - od ptaszka Tweety po Strusia Pedziwiatra (IMHO - moja ulubiona postac). I gdybym mial przygotowywac sobie jakas liste odnosnie moich ulubionych swirow z kreskowek, to zapewne znalazlby sie tam niezdara ze strzelba - tak wlasnie, Elmer we wlasnej osobie! Bystrzak! :)

Elmer, ten stary pierdziel tez jest niczego sobie :) szkoda tylko, ze nigdy mu sie nie udaje zlapac Bugsa...

Pamietacie zapewne, jak Elmer sepleni... No to macie kawal:

Elmer schodzi po nocy do recepcji hotelowej:

Plosze pani, poslalem lozko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...