Skocz do zawartości

Dla prawdziwków - black/death/speed/thrash


Cardinal

Polecane posty

Stary Manhajm to jest Manhajm ! Teraz to jakieś potłuczone śmieci. Bez Euro i Deada to już nei to samo :).

A kcesz Doom Satanas ? moge ci odsprzedać kasete za 10 zł :) orgyginal :).

Defkrusz pienkny jest :)

Ewentualnei european legions, ale to kompilacja starych kawałków...

Taa za czasów prawdziwkowania byłem wielkim fanem mayhem :) prawie jak Sha :>

Feo :D Proszę cię, pisz poprawnie chociaż nazwy płyt xD Doom Satanas XD (wiem wiem, to akurat specjalnie napisałeś ;) )

Ale o tym cicho sha.

I po cóz Ty tu jeszcze baby w to mieszasz ?? xD - SCP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 weeks later...
Zamknij morde...mówisz, że jestes fanem Burzum a nie potrafisz poprawnie napisać imienia lidera zespołu. DAWAJ SKŁAD BURZUM !

Pozatym...juz nie sucham Systemu :P

O kurna! Jakiś ty się nagle trv zrobił! Teraz SOAD jest "gupi i nie trv", nie? :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknij morde...mówisz, że jestes fanem Burzum a nie potrafisz poprawnie napisać imienia lidera zespołu. DAWAJ SKŁAD BURZUM !

Pozatym...juz nie sucham Systemu :P

Nie bądź taki cwany, sam składu metallici nie potrafisz wymienić :/ Tak wogóle to spokój chłopcze ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem trv ^^ Mam nawet płytę Immortala... Swoją drogą straszny badziew, ale utwór Dammned in Black to jest coś.

A Linikn Park to żadna kaszana. To jest wspaniały zespół, dzięki któremu rozpocząłem swoją przygodę z metalem. Gdyby nie oni, to pewnie do dzisiaj słuchałbym Peji :/ Brrrr....Koszmar.

Zresztą od Slipknota też wara! Mają parę fajnych utworków. A poza tym są tacy słodziutcy w tych swoich maskach XD

P.S. Podajcie z pamięci skład Slipknota :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Linikn Park to żadna kaszana. To jest wspaniały zespół, dzięki któremu rozpocząłem swoją przygodę z metalem. Gdyby nie oni, to pewnie do dzisiaj słuchałbym Peji :/ Brrrr....Koszmar.

No tak, to przesądza sprawę!

Btw, ciekawe czy modkowie nadal są przeciwni zaostrzeniu rygoru, bo kompletna wiocha zaczyna się tu robić. Jeszcze tylko niech yennefer wróci do kompletu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za urazenie fanow Linkin Park Slipknota Korna System of A Down. Moja nie odpowiedzialna i nie przemyslana wypowiedz mogla faktycznie urazic kogos. Przepraszam.

Ja nie nie sluchalem Linkin Park z wielu powodow o ktorych lepiej nie mowic bo dostane bana :D

Ale w porownaniu z Behemothe-m lub Nokturnal MOrtum to Linkin Park i Slipknot wypadaja slabo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w porownaniu z Behemothe-m lub Nokturnal MOrtum to Linkin Park i Slipknot wypadaja slabo.

Z tym że te dwa pierwsze i dwa ostatnie zespoły prezentują zupełnie inny rodzaj metalu. A LP nawet do tego się nie zalicza. Zależy kto jaki rodzaj tej muzyki lubi. Wg Ciebie Slipknot jest do bani, a inna osoba ich ubóstwia.

A ja nie czuję się urażony :). Just relax ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za porównanie ? LP i Slipknot ŚPIEWA , a np. Behemoth "ŚPIEWA" ( drze się a nie śpiewa)

Jak kto lubi. Jednego niszczy LP ze Slipknotem powoduje dreszcz i porusza serca. Innego np MNIE (I coraz wiecej ludzikow) cos konktetnego :evil:

Nie kazdy zaczynal od Nirvany czy Linkin Park swoja przygode z metalem.

http://www.youtube.com/watch?v=3AIXh8I7K94&search=ARKONA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, lubicie Lux Occultę? Chyba polski zespół, super fajnie podoba, niezłe mocne granie ;p

Lubię też Machine Head, chyba na rwazie moja ulubioana kapelka a Burn My Eyes rządzi! Czasami tez poslucham Paradise Lost (Icon chyba najlepsze a na poczatku jak sluchalkem w ogole mi sie nie podobala :] ), poslucham tez Pantery(ulubione Far Beyond Driven), nie pogardzę Death albo Type O Negative, Soulflyem, Sepultura ale te stara z Maxem w skladzie no i ogolnie joł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, lubicie Lux Occultę? Chyba polski zespół, super fajnie podoba, niezłe mocne granie ;p

Lubię też Machine Head, chyba na rwazie moja ulubioana kapelka a Burn My Eyes rządzi! Czasami tez poslucham Paradise Lost (Icon chyba najlepsze a na poczatku jak sluchalkem w ogole mi sie nie podobala :] ), poslucham tez Pantery(ulubione Far Beyond Driven), nie pogardzę Death albo Type O Negative, Soulflyem, Sepultura ale te stara z Maxem w skladzie no i ogolnie joł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...