Skocz do zawartości

Dla prawdziwków - black/death/speed/thrash


Cardinal

Polecane posty

no i co to ma do rzeczy ze BM ma coraz mniej zwolennikow bo rzadzi komercyjny death?? wlasnie dlatego MY czujemy sie elita, naprawde nie ma prawdziwszej muzy od BM w ktore wklada sie cale serce a nie lepkie chetne pieniedzy lapy:D takie moje zdanie

Ehh... jak zaczynałem słuchać Death Metalu (ok. 1991r.), tez myślałem, że taki niekomercyjny i bezkompromisowy... w przeciwieństwie do Thrash'u. Potem było tak z Black (vide: Dark Throne , Mayhem, Burzum,Profanatica etc..). Dlatego śmiem twierdzić, że do zespołow należy podchodzić z ostrożnością..... a także do ogólnych sądów na temat muzyki...w ogóle...

Przecież chodzi tylko o dobrą muzę n'est-ce pas?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Tiger #M

Panowie, co wy tutaj :P

Jak death to deat. Kto gra komerchę, ten niech gra. Ja tam słucham tego co lubię (God Among Insects na przykład) co jest porządnym death metalem. Czy grane tylko dla kasy - to już nie moja sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Już za pare dni za dni pare będe cieszył się całą dyskografia katatoni, genialnego połączenie blac/death/doom metalu :) Oł Yeah :) będzie sie przy czydołować i ciąć żyły w poprzek !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO gra Slipknot, za dużó jest ich tam i grają zmasowany atak chautury, chociaż niektóre kawałki są fajne i mają urok :).. ogólnie nieprzepadam.

WOjtex katatonia niegra teraz NU i nei ubierajką się jak ziomki :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, Slipki przypominają mi nieco orkiestrę złożoną z małp - każda gra sobie, a jeżeli razem wyjdzie coś dobrego, to tylko przez ogromny zbieg okoliczności :) Krótko mówiąc dwa kciuki w dół.

Katatonia... oni nie grali country przypadkiem? 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sluchaj tych ignorantow i bluzniercow - Slipknot to swietny zespol, co udowadnia na kazdej plycie :P

Pamietaj ze na tym forum w dobrym tonie jest najezdzanie na Slip, wiec jesli nie chcesz sie niepotrzebnie irytowac to omijaj ich posty :twisted:

Chimek miałby 100% racji, gdyby nie to, że jej nie ma :P - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sluchaj tych ignorantow i bluzniercow - Slipknot to swietny zespol, co udowadnia na kazdej plycie :P

Pamietaj ze na tym forum w dobrym tonie jest najezdzanie na Slip, wiec jesli nie chcesz sie niepotrzebnie irytowac to omijaj ich posty :twisted:

Chimek miałby 100% racji, gdyby nie to, że jej nie ma :P - CRD

On jest gotem wieć ma z założenia zrypany gust muzyczny :) Jego posty możesz czytać i uśmiechać się sardonicznie do monitora :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tiger #M

Co gra Slipknot to jest chyba sprawą podrzędną? Bo jakby nie patrzeć, na każdej płycie zmieniają brzmienie, aranżacje, prędkość... Nawet wokalista (Corey Taylor #8 :D:D:D Ależ można się wiedzą popisać :P) w wielu utowrach nie stara się powtarzać wokalnie. Po prostu jak się komuś podoba, to jest OK. Jak nie, to przecież nic z tym się nie zrobi. Trzeba jednak dodać, że Slipknot NIGDY nie mówili, że grają Black Metal. Gościu, albo usłyszałeś to od jakiegoś patafiana, który nie rozróżnia czarnego, od białego (koloru, żeby nie było, że metalu), albo gdzieś przeczytałeś na stronce gościa o takiej samej wadzie, jak powyższy patafian. Słowem - klasyfikacja Slipknot'a mija się całkowicie z celem, bo nigdy nie wiesz, co ci zaserwują na następnej płycie.

Ale IOWA to rzeczywiście taka zdeathowana była, co samej płyci wysło na dobre. Takie jest przynajmniej moje skromne zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...