Skocz do zawartości

Dla prawdziwków - black/death/speed/thrash


Cardinal

Polecane posty

Uwaga, Uwaga ! Chcę Wam przedstawić bardzo ciekawy zespół!

OCTAGON, znalazłem ten zespół na mp3.wp.pl, przesłuchałem i uznałem, że to jest po prostu świetne !!! Oryginalny death metal podchodzący pod melodic i technic ! Szkoda, że o zespole wiele nie wiadomo i szkoda by było jakby taka perełka się zmarnowała ! Zachęcam was do ściągania i zarazem zapraszam do dyskusji :) ( oczywiście tu na forum :) )

http://mp3.wp.pl/p/strefa/artysta/19421.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Zyraff666
Uwaga, Uwaga ! Chcę Wam przedstawić bardzo ciekawy zespół!

OCTAGON, znalazłem ten zespół na mp3.wp.pl, przesłuchałem i uznałem, że to jest po prostu świetne !!! Oryginalny death metal podchodzący pod melodic i technic !l

Heh slyszalem ich.:roll: mialem kiedys cala demowke na mc, ale sie gdzies zapodziala. A jak dales linka to od razu sobie sciagnolem. Niezly band szczegolnie gitary sa bardzo wciagajace , a co najwaznijsze nie sa monotonne.Z kolei wokal zieje nienawiscia chyba do wszystkiego co sie rusza :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh slyszalem ich.:roll: mialem kiedys cala demowke na mc, ale sie gdzies zapodziala. A jak dales linka to od razu sobie sciagnolem. Niezly band szczegolnie gitary sa bardzo wciagajace , a co najwaznijsze nie sa monotonne.Z kolei wokal zieje nienawiscia chyba do wszystkiego co sie rusza :lol:

Wokal przypomina mi trochę ten z Traumy :) Czyli bardzo dobry jest :) mam wrażenie że w tle jakaś elektronika jest ( nie licząc wstępów )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kijasS
znalazłem ten zespół na mp3.wp.pl

A sluchales Gotham. Tez jest na mp3.wp.pl. Dalem kiedys linka, bo prosiles. Jak wrazenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem ten zespół na mp3.wp.pl

A sluchales Gotham. Tez jest na mp3.wp.pl. Dalem kiedys linka, bo prosiles. Jak wrazenia?

Kompletnie mi wyleciało z głowy ! Zaraz idę ściągnąc i podzielę się z wrażeniami ;)

Edit>> No muszę powiedzieć, że ten Gotham to całkiem niezły zespół :) Jak na darmowy album prezentują wysoki poziom :) Po pierszytm przesłuchaniu stwierdziłem że jakieś takie chaotyczne, bo drugim uznałem, że jest dobrze :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tiger #M

Ten Octagon to dobry zespół, słychać, że wiele mogą jeszcze zdziałać, jeżeli chodzi o muzykę. Nie podobają mi się natomiast solówki w "Deja Vu", ale ogólnie rzecz biorąc jest świetnie.

Wcześniej zarzuciłem nazwę zespołu SERPENTIA, a jakoś nikt nie powiedzial jednoznacznie, czy zna ten zespół czy nie. Ich "Dark Fields of Pain" ostatnio cały czas kręci się w mojej wieży (oryginał, proszę państwa....)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Octagon to dobry zespół, słychać, że wiele mogą jeszcze zdziałać, jeżeli chodzi o muzykę. Nie podobają mi się natomiast solówki w "Deja Vu", ale ogólnie rzecz biorąc jest świetnie.

Że co ? Deja Vu to ich jak narazie ( z tego co usłyszałem na własne uszy :D ) to najlepszy kawałek i solówki grają świetnie ! Gitarzysta jest bardzo dobry :)

pojawił się nowy kawałek zatytułowanyb]Live :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zrzynania to podobnie jest z najnowszym Lost Soul. Zajeżdża Morbidami, że ho ho :)

Lost Soul na Chaostream jest bardziej melodyjne niż Morbid Andżej© :) A pierwszy kawałek od drugiej minuty ma chwytliwy riff niczym In Flames :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zyraff666
Ten Octagon to dobry zespół, słychać, że wiele mogą jeszcze zdziałać, jeżeli chodzi o muzykę. Nie podobają mi się natomiast solówki w "Deja Vu", ale ogólnie rzecz biorąc jest świetnie.

Że co ? Deja Vu to ich jak narazie ( z tego co usłyszałem na własne uszy :D ) to najlepszy kawałek i solówki grają świetnie ! Gitarzysta jest bardzo dobry :)

Ze gitarysta jest swietny to sie zgodze, zreszta to juz chyba napisalem :D ale zeby nikomu to nie umknelo to jeszcze raz powiem, Jest SWIETNY reprezentuje swoim stylem naprawde wysoki poziom. Co do solowek, to raczej w tym kawalku Deju Vu nie ma ich za duzo, jedna moze 5sek trwa, a droga na zakonczenie numeru, i co najwazniejsze maja swoj klimat. Wpasowane w caly numer tworza jedna zgrana calosc. Takze, bez solowek ten kawalek bylby raczej kolejna nowa szmira probujaca wkroczyc na rynek ostrzejszego dethowego brzmienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tiger #M

Ja chciałem tylko powiedzieć, że tego typu solówki - kiedy takie dźwięki z siebie gitara wydaje, to mi się nie podobają. Z solówkami, czy bez - i tak Octagon gra porządnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem tylko powiedzieć, że tego typu solówki - kiedy takie dźwięki z siebie gitara wydaje, to mi się nie podobają. Z solówkami, czy bez - i tak Octagon gra porządnie...

Przecież nie musisz się tłumaczyć, nikt cie nie osoadza o zjebany gust czy coś w tym stylu :P

Morbid Andżej jakoś tak średnio lubię. Za amerykańską sceną death jakoś nie specjalnie przepadam. Lubię tylko Malevolent Creation i Vital Remains, reszta jest taka sobie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię tylko Malevolent Creation i Vital Remains,

Jop :) Malevolent to taka odpowiedź na naszego Vader'a. Z tym, że Malevolent był wcześniej :) Sam Mauser nie kryje fascynacji tym bandem. A to cholernie słychać.

A Vital ?? Cóż, nazwisko Benton mówi SamoZaSię :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zyraff666

A najlepszy album Nile to Among The Catacumbos Of Nefrenca, albo cos w tym stylu. Ale Morbid Andzej i tak nic nie przebije jak dla mnie. Pierwsza plata Altars Of Madnes pozniej Bleesed..., Covenant, Domination to juz bylo APOGEUM no i jeszcze swietna koncertowka Entengland In Chaos agrhhh...miazga

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miodek

Z Morbidów to "Gateways to Annihilation" jako jedyny który posiadam, bo album dla mnie miażdży. I te stopy. No masakra! Takie szybkie rzadko się słyszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię tylko Malevolent Creation i Vital Remains,

Jop :) Malevolent to taka odpowiedź na naszego Vader'a. Z tym, że Malevolent był wcześniej :) Sam Mauser nie kryje fascynacji tym bandem. A to cholernie słychać.

Nawet wokal jest dość podobny miejscami :)
A Vital ?? Cóż, nazwisko Benton mówi SamoZaSię :)

Vitale to takie bardziej technicze Deicide :) Dechristianize kopie dupę mordę nieźle :]

A co do Nile...nie wiem...nie przypadli mi do gustu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tiger #M

a ja ostatnio sobie słucham polskiej sceny death metalowej. Może nie tych najsłynniejszych zespołów, ale nie można powiedzieć, żeby były jakieś słabe. No bo przecież Elysium to nie jest coś, co możnaby pominąć, nie zwracając na to jakiejś uwagi (przynajmniej w moim mniemaniu). Serpentia też porządnie gra (a jakoś wcześniej wspominałem i nikt nie zczaił o jaki mi zespół chodzi)...

No a poza tym jak gdzieś kiedyś wyczytałem: "Polska death metalem silna" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dorwałem ostatnio Pyorrhoea - Desire for Torment. Co prawda nie lubię takiego deathu z domieszką grindu, ale akurat oni wymiatają równo. Zobaczymy jak wypadają na żywo, metalmania już za miesiąc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dorwałem ostatnio Pyorrhoea - Desire for Torment. Co prawda nie lubię takiego deathu z domieszką grindu, ale akurat oni wymiatają równo. Zobaczymy jak wypadają na żywo, metalmania już za miesiąc...

Album bardzo brutalny, najbardziej podoba mi się Anal Arousal, taki jakiś najciekawszy :) Na metalmanii to zmiotą publiczność równo ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Zaden death z domieszka grindu tylko solidny brutal death/grind.

Jak dla mnie to to samo :]

Co sądzicie o zjawisku chrześcijańskiego black metalu ? Czyli tzw. un-black metalu ;] Jak dla mnie to zjawisko troszkę się mija z celem, growlować imię Boga/Chrystusa ? Troszkę to dziwne :]

Na zachętę macie tu stronę prawdziwego Christian Metal Warriora m/

http://abdijah.republika.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a mnie się wydawało, że un-black grają zespoły, które tylko technicznie są blekowe, natomiast olewają całą ideologię, która za tym idzie. Natomiast to co Mith napisał to christian-black... więc jak to jest?

A poza tym jahwe jest równie dobry jak szatan, więc co za różnica ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...