Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Spis pełnych wersji z CDA

Polecane posty

O ja ci krece.... zrobil nam sie z tego temat retrospekcyjno-wspominkowy, hehe :-)

Kurcze, ja swoj pierwszy CDA (chyba 12/97) kupilem pol roku zanim dostalem pierwszego kompa... -> wniosek - CDA nie kupuje sie dla dem, pelnych wersji tylko dla zawartosci (a przynajmniej powinno) :-P :-P :-P

Zreszta setny numer kupie chocby na Cd/DVD bylo tylko 53 mutacji Mahjonga (MMaahhjjoonnggaa? - jak to sie pisze? ;-)).

Tylko ze wy, loodzie troche mnie martwicie.... Jak tak wczesnie rano wszyscy rzuca sie do kioskow, to co dla mnie zostanie...? (a chcialbym jeszcze wersje z DVD (z)dostac). Chyba bede musial jakies bojowki zorganizowac i okupowac wszystkie kioski/saloniki w miescie...

Tak swoja droga Smugg, to dla CDA wielka szansa.... mozecie dac wszystkie odgrzewane gry, ktorw Wam zalegaja w magazynie, stare recenzje, itd. a LUDZIE I TAK TO KUPIA, bo to 100 CDA (a jaka oszczednosc w kosztach :-))

Zeby nikt nie powiedzial, ze moj post to jeden wielki offtop :-P to do listy tez mam sugestie... Jak sie komus bedzie chcialo, to niech numery (porzadkowe) CDA przeksztalci na format miesiac/rok wydania - bedzie chyba czytelniej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, Smuggler: Ty grałeś w te wszystkie gry (łącznie z Twoim ulubionym gatunkiem - sportowymi :twisted: ) :?: :shock: Nie mów że tak. :P

Nie no co ty :!: Smuggler by nie wyrobił co najwyżej włączył, dał się zabić, wyłączył i wywalił :D , a grał dłużej pewnie w te z jego ulubionego gatunku <joke>no chyba że nie lubi gier dawanych do CDA :) ale wtedy trzeba mu tłumaczyć że chodzi o grywalność nie grafikę :P <joke>

A tak z innej beczki (sorry za delikatny offtopic): z jakiej okazji Lishoo moda dostał? :shock:

Dobre pytanie dlaczego :shock: :?: 8)

Może dlatego że dostał 2004 ciężkie ostrzeżenia 1 lekkie i 13 Banów :?: (Data zalogowania się) mówię ci spróbuj a też dostaniesz (ale nie wiem gdzie więc trzymaj guarde :P ) poza tym zjadł wszystkie tchurzofretki i dał w łapę Smugglerowi (PIĄ(Ę)TKĘ :) ), no i oczywiście dostał (w) mo®de(m) z okazji Świąt Bożego Narodzenia nie :?:

Pozdrawiam :)

PS. Dla tych co naprawdę nie wiedzą z jakiej okazji i nie wiedzą co czynić niech napiszą na GG :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki (sorry za delikatny offtopic): z jakiej okazji Lishoo moda dostał? :shock:

Nie dostał moda, ale zaraz dostanie poważne ostrzeżenie za oszustwo, jeśli zaraz tego napisu nie wywali ze swojego avatara. I nie wdawaj się w dyskusje, że to joke, czy cokolwiek innego. Ma to zniknąć, bo wprowadza w błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zyczenie forumowicza - spis WSZYSTKICH pelnych wersji w CDA w calej jego historii.

Wahoa smuggler miałe? ?ciage? :D

SMG: Facet, zacytowac 5 KB tekstu zeby dopisac jedno krociutiki zdanie

to statsiarstwo czystej wody. Mysl, co czynisz... albo my pomyslimy za ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz

No i teraz jeszcze bardzej żałuje ze nie zaczalem kupowac CDA od smaego poczatku. Tyle fajnych gier przeszlo mi kolo nosa. Fallout (jedynka, numer z dwojka na szczescie mam :D ), dark colony, ehhh... wielka szkoda :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anioł-XXX

piękne gry szkoda że niektórych na oczy nie widziałem (nie kupiłem:( )

ale troche się Pan Smuggler napracował;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gromel88
Bo jak zobaczysz pelne wersje to tak czy siak kupisz. :)

No a poza tym kto z fanow CDA nie chcialby miec SETNEGO nr?

Dobre pytanie :wink::wink::wink:

Prawdziwy fan kupi je nawet jeśli nie dadzą super, zajefajnych gierek!

Prawdziwy fan jest z pismem na zawsze O:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sick_Fantazy

Fajnie gratuluje tylu gier na koncie ale ja kupuje CDA tylko od 2 lat dokładnie od 6 urodzin i mam prośbe czy moglibyście powturzyć Fallouta 1 i 2 tak jak to zrobiliście np. z Quake 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gratuluje tylu gier na koncie ale ja kupuje CDA tylko od 2 lat dokładnie od 6 urodzin i mam prośbe czy moglibyście powturzyć Fallouta 1 i 2 tak jak to zrobiliście np. z Quake 2

A może dałoby się dać Fallout Tactics w pełnej wersji i zrobić wydanie specjalne z całą serią?...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kroolik
Fajnie gratuluje tylu gier na koncie ale ja kupuje CDA tylko od 2 lat dokładnie od 6 urodzin i mam prośbe czy moglibyście powturzyć Fallouta 1 i 2 tak jak to zrobiliście np. z Quake 2

A może dałoby się dać Fallout Tactics w pełnej wersji i zrobić wydanie specjalne z całą serią?...

U mnie Fallouty leżą na specjalnej polerowanej półce, otoczone odpowiednią czcią (np. codzienne modły do nich :wink: ) Jakby się ktoś ważył dotknąć mojego skarbu, skrzywdziłbym na 100%. To jest mój skarb, mój, mój ssskarb. :twisted:

Thx za spis gier, prydał się bardzo (wiadomo, gdzie ich mniej więcej szukać)

BTW, z pytaniem o Fallout Tactics odsyłam na http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=2895

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gratuluje tylu gier na koncie ale ja kupuje CDA tylko od 2 lat dokładnie od 6 urodzin i mam prośbe czy moglibyście powturzyć Fallouta 1 i 2 tak jak to zrobiliście np. z Quake 2

oj chyba nie da rady. Już nie mają archiwali z tymi numerami więc musiałaby redakcja jeszcze raz kupować licencje (ale nie jestem pewny). W sumie fallout'y masz w extra klasyce (nowej i starej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SLIM (SAS)

UFFFF! Przez ten czas uzbierało się troche pełnych wersji. Były wśród nich świetne gierki, były także gnioty. Ogólnie poziom pełnych wersji w CDA jest bardzo wysoki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LordThomas_PL

Kurde niezły ten spisik Smugi :o .Ale o ile dobrze pamietam za czasów pierwszych pełnych wersji (pierwszy był chyba Timeschock-denny pinball wedlug mnie :) )dawaliście takie spisy w każdym numerze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LordThomas_PL
Fajnie gratuluje tylu gier na koncie ale ja kupuje CDA tylko od 2 lat dokładnie od 6 urodzin i mam prośbe czy moglibyście powturzyć Fallouta 1 i 2 tak jak to zrobiliście np. z Quake 2

oj chyba nie da rady. Już nie mają archiwali z tymi numerami więc musiałaby redakcja jeszcze raz kupować licencje (ale nie jestem pewny). W sumie fallout'y masz w extra klasyce (nowej i starej)

Ja mimo wszystko bym dał fallouty w odświeżonej wersji- dodałbym jeszcze tacticsa.Ale kto mówi, że mają być wszystkie w jednym numerze?

Mogą dać w jednym Fallota(jezu jak ja kocham tą grę :P ) I i II, a w drugim Tacticsa + jakas inna giera!Tylko nie reedycja Timeshoka błagam :lol: !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle. Co chwila na jakiś forach można sobie poczytać że CDA kiepskie gry daje a przecież na tej liście jest sama esencja klasyki gier komputerowych (no może poza paroma wyjątkami). Zobaczymy co tam jeszcze ciekawego dorzucą do czasopisma :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde niezły ten spisik Smugi :o .Ale o ile dobrze pamietam za czasów pierwszych pełnych wersji (pierwszy był chyba Timeschock-denny pinball wedlug mnie :) )dawaliście takie spisy w każdym numerze...

Oj, były były... I patrzcie, jak to się rozrosło :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LordThomas_PL

Ja też niekupuje CDA (nie mylic z chaos dragon axe dla tych którzy grają w MU :) )od początku ale pamietam te pierwsze pełne wersje(moju qmpel was kupowal).Mój pierwszy zakupiony numer to był ten z Die Hard Trilogy(fu co za szajs) i z gębą Mela Gibsona na okładce 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, patrząc na niektóre tytuły łezka się w oku kręci :wink: Tyle gier - czizys, ile to było godzin grania 8) No w każdym razie byle tak dalej, bo z numeru na numer idzie Wam coraz lepiej :P

A moja pierwsza gra z CDA? Niezapomniany Timeshock. Pewnie nawet bym ją gdzieś znalazł... A co tam, lecę jej poszukać 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...