Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Spis pełnych wersji z CDA

Polecane posty

<szczenka w dół mode on> :shock: <szczenka w górę mode on (a tematen off)>

Nawet człowiek nie przypuszcza, że się tyle tego nazbierało... żeby dokładnie wiedzieć ile kosztowały licencje to by się z tego niezła suma uzbierała :twisted:

Sam mam wszystkie od 40 numeru, i gdybym miał kupować pudełkowe ich wersje.... dzięki, CDA :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy

Rzeczywiście, aż niewyobrażalane, że się tyle pełnych wersji uzbierało. Łeska się w oku kręci, jak się czyta o takich grach jak np. Ramon's Spell czy Prawo Krwi. Zdaje się, że tak niedawno czytałem jej recenzję, a tu się okazuje, że była już zamieszczona CD-A ponad 7 lat temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ketsu, tylko że pewnie nie kupiłbyś wszystkich pudełkowych wersji gier. No nie mów, że wszystko co było w CD-Action bardzo cię zainteresowało? No chyba ze się mylę. :)

Nie mylisz się :)

No nie kupawałbym, a i sporo (nawet) gier nei zainteresowało mnie, ale sam fakt, że w CDA gierkę a nawet dwie miesięcznie mam za te 18,50 (a kiedyś taniej nawet) jest dostatecznym powodem do podziękowań - bo gdyby nie CDA praktycznie na bank zaopatrywałbym się w piraty :P

Tak więc jeszcze raz dzięki :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whoa!! S-m-u-g-g-l-e-r (:D)... że Ci sie chcialo tyle pisac... Gratuluje i współczuje :D

Eee... to jest fragment z tekstu szykowanego do nr 06/04, bardzo malutki fragment, wiec to ja ci wspolczuje, ze bedziesz musial to wszystko czytac :)

Khem...wtrące słówko a nawet kilka:

1.A skad wiesz ze ja kupie najlepsze czasopismo w Polsce (czyt.CDA)

nr.62004????

2.Nie bede musial- chyba ze przyslecie Wanie... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu
Bo jak zobaczysz pelne wersje to tak czy siak kupisz. :)

Nie krępuj się, :D mów dalej o tych pełnych wersjach. Może jakieś szczegóły? Albo przynajmniej szczególiki. :wink:

No a poza tym kto z fanow CDA nie chcialby miec SETNEGO nr?

Chyba nikt z fanów CDA nie chciał by przegapić numeru 100. Może kupię 2 lub 3 egzemplarze. Przy 200 numerze mogą być sporo warte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy
Chyba nikt z fanów CDA nie chciał by przegapić numeru 100. Może kupię 2 lub 3 egzemplarze. Przy 200 numerze mogą być sporo warte.

Marzyciel. Taki numer by przeszedł, gdybyś wykupił cały nakład, a potem 99% procent zniszczył. Wtedy 100 numer CD-Action byłby wart więcej niż Mona Lisa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość f.r.e.d.

Zgadzam się całkowicie - któż nie chciałby mieć 100 numeru??!! Mam tylko nadzieję, że nie dacie aż tak dobrych pełnych wersji, że nawet nie - fani kupią. Bo wtedy dla mnie zabraknie :) Co do gier. Dziś jakoś nie są mi niezbędne - liczy się pismo. Ale nie będę ukrywał, że pierwsze CDA kupiłem ze względu na pełne wersje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma bata, każdy, kto chociaż trochę lubi CDA, kupi setny numer. Ja się zaczynam martwić, że zanim dotrę do EMPiK-u, to już nic nie zostanie... Ale (NIEZALEŻNIE od dodanych full wersji- choć to i tak BĘDZIE atut nr 100) mogę już powiedzieć, że będę mieć setny nr CDA (no chyba, że Redakcja coś wykręci... :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie chce mieć w swojej kolekcji senego numerku CDA to oznaczać może:

:arrow: Gościu jest nieuleczalnie chory, zostało mu kilka minut życia. I tak nie zdołał by się nim nacieszyć :(

:arrow: Człowiek ten jest skończonym idiotą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -=HAWK=-
Jak ktoś nie chce mieć w swojej kolekcji senego numerku CDA to oznaczać może:

:arrow: Gościu jest nieuleczalnie chory, zostało mu kilka minut życia. I tak nie zdołał by się nim nacieszyć :(

:arrow: Człowiek ten jest skończonym idiotą.

źle myślisz. Obrażasz fanów innego pisma, bo ktoś moze lubić PLAY

a nie CDA i nie chce 100 numeru, nawet że bedzie (może :wink: ) FaR CrY na krążku CD jako jedna z kilku pełnych wersji gier.

Ja osobiście ubustwiam CDA więc kupie 100 numer rano (jak zawsze), dla mnie to nic nowego bo nie mam DVD więc kupie CD (jak zawsze) w kiosku. A jak narazie zaczekajmy na numer 99, który też będzie odlotowy.

Ja już zbieram 40 złotych na 99 i 100 numer CDA heheh :D . Nie będe czakał, musze go miec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artur1990
Jak ktoś nie chce mieć w swojej kolekcji senego numerku CDA to oznaczać może:

:arrow: Gościu jest nieuleczalnie chory, zostało mu kilka minut życia. I tak nie zdołał by się nim nacieszyć :(

:arrow: Człowiek ten jest skończonym idiotą.

źle myślisz. Obrażasz fanów innego pisma, bo ktoś moze lubić PLAY

a nie CDA i nie chce 100 numeru, nawet że bedzie (może :wink: ) FaR CrY na krążku CD jako jedna z kilku pełnych wersji gier.

Ja osobiście ubustwiam CDA więc kupie 100 numer rano (jak zawsze), dla mnie to nic nowego bo nie mam DVD więc kupie CD (jak zawsze) w kiosku. A jak narazie zaczekajmy na numer 99, który też będzie odlotowy.

Ja już zbieram 40 złotych na 99 i 100 numer CDA heheh :D . Nie będe czakał, musze go miec.

HAWK ma racje mimi że CDA jest najlepszą (najwiekszym :wink: ) gaz...eee "najlepszym czasopismem w Polsce o grach komputerowych" to nie kazdy moze go ubóstwaić na przykład ja niedawno odkryłem CDA (niecały rok temu) a przedtem kochałem CLICKA, który niestety ostatnio zmienia sie na gorsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie będę ukrywał, że pierwsze CDA kupiłem ze względu na pełne wersje.

No to ja miałem wręcz przeciwnie.

Kupiłem CDA 01/2000, ale nie miałem wtedy jeszcze kompa i taq 2,5 roku gdy CDA kupowałem, a kompa i taq nie miałem. Dla mnie liczyły się texty, recenzje gdyż chciałem wiedzieć co się dzieje i co dobrego będzie trzeba kupić, gdy w końcu kompa dostanę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu jeszcze wtedy kompa nie miałem więc po co miałem CDA kupować ?!

Gdybyś spojrzał kilka postów wyżej to byś wiedział, że nie samymi pełnymi wersjami człowiek żyje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu jeszcze wtedy kompa nie miałem więc po co miałem CDA kupować ?!

Gdybyś spojrzał kilka postów wyżej to byś wiedział, że nie samymi pełnymi wersjami człowiek żyje :P

Wiem, wiem ale jeszcze wtedy tego nie wiedziałem i...... w sumie kasy nie mialem(heh ale rym). A tak na poważnie to jeszcze jak kompa nie miałem to mnie gry komputerowe w ogóle nie interesowały :roll: (i recenzje o nich też :x ) Ale czasy się zmieniły...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, Smuggler: Ty grałeś w te wszystkie gry (łącznie z Twoim ulubionym gatunkiem - sportowymi :twisted: ) :?: :shock: Nie mów że tak. :P

A tak z innej beczki (sorry za delikatny offtopic): z jakiej okazji Lishoo moda dostał? :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...