Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spilner

Wymarzone realia,

Polecane posty

Gra którą chciałby Reizen też mi się strasznie podoba.Mi się marzy taka gra w której możemy uczestniczyć w największych bitwach na całym świecie ,jako zwykła szara jednostka wojska, używając broni z danego okresu.Okresy historyczne zmieniały by się z postępem w grze począwszy od starożytności do Drugiej Wojny Światowej.Żadnej magi tylko stal i ołów :happy: :whoops:

Co do tej ze zmieniającym się czasem bitew oblukaj Darkest of Days, budżetówka ale zapowiada się nieźle ;)

Hunter & Puszek, ASG to symulacja bitwe, trochę dziwnie by było robić gre wojenną (która też jest symulacją) bo wyszłoby ,że jest to symulacja symulacji bitew ^^'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymarzona gra? Mam taką. ;)

Byłoby to MMO osadzone w średniowieczu, BEZ MAGII. Zaczynałoby się zwykłym chłopem i... robiło co się chce. Na początku gry byłoby tylko kilku/nastu NPC, jednak z czasem byliby usuwani, ponieważ... to gracze zajmowaliby ich miejsce - oczywiście poprzedzono byłoby to "czymś". Np. wyborami na króla, pojedynkiem... no różnie. :) Świat gry powinien być co najmniej duży, ale nie miałbym nic przeciwko temu, żeby na początku gry dostępna byłaby tylko jedna lokacja, a twórcy z czasem dorabialiby nowe.

Głownym questem byłoby przeżycie. Zabito cię? Game Over, musisz zaczynać od początku. Z RPG ta gra miałaby tylko zwiększanie umiejętności. Oczywiście walka nie byłaby prosta. Przykładzik - masz na sobie ciężką zbroję... ogólnie jesteś świetnie uzbrojony. Ale co, jeśli zaatakuje cię kilku/nastu przeciwników? Oczywiście można spróbować walczyć... ale jeśli ktoś będzie celował z kuszy w twoją głowę, a po wystrzeleniu trafi... to nie ma dużych szans, prawda?

Możnaby także prowadzić wojny z innymi królestwami. Na przykład Zakon Krzyżacki przeciwko Polsce i Litwie... Ale to nie byłoby z góry ustalone - to gracze będący królami decydowaliby o dyplomacji.

A na koniec... czuwałby nad tym Team Adminów, których nie da się przekupić itp. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trzy super pomysły.

1)

GTA w realiach Warszawy w trakcie 2 wojny światowej, w trakcie okupacji, jako partyzant. Akcje partyzanckie, ostre strzelaniny z Niemcami, odbijanie kumpli, zamachy, przemyt...Tylko z cywilami trzeba by coś zrobić :confused: .

2)

FPS (byle nie od City Interactive!!!) w trakcie Powstania Warszawskiego...

3)

Strategia z polskimi partyzantami w roli głównej.

Kowal mi mówiłeś że nie możesz sie zalogować. Będziesz se mógł sprawdzić Darkest of Days.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do gier dopisuję, że fajnie by było zagrać w jakaś grę w stylu Kane & Lynch, tyle, że więcej uzbrojenia, swoboda jak w Far Cry 1, więcej wrogów do zabicia, kampania na 20, sporo misji pobocznych, lecz trochę łatwiej, śmigłowce, gra osadzona w jakimś niedawnych konflikcie, lecz bez supernowoczesnej broni. Takie coś jak RAMBO 2, tylko bez kretynizmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym zagrał w grę osadzoną w czasie Armageddonu 0__o

2012 (a co mnie będzie tak? w 2012 jest euro w polsce xD )rok koniec świata olbrzymie trzesienie ziemi = olbrzymia dziura z której wylatują Demony , Upadłe anioły itp. i w tym samym momencie bóg uważa że lepiej się ruszyć i zrobić z tym porządek xD .

coś ala StarWars: Battlefront lub Battlefield 2 ale (...ech to tylko marzenie ) z zastosowaniem najnowszego Geo Moda, gdzie można stworzyć własnego unikalnego Anioła/Diabła/Demona/Upadłego anioła i żeby na wygląd postaci wpływały czynniki niezależne od graczy np. urżnięcię łapy toporkiem 0_0

To była by gra MMORPG w której można używać czarów, broni białej (od mieczyka do bejsbola) i mnóstwa broni Palnej tworzonej przez Graczy ! oraz przeróżnej maści Pojazdów (od konia/pająka po jakąś-inną-szatańską-tym-razem-bestie)

ach....cóż by to była za rozgrywka ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się marzy gierka na podstawie Death Note. Można by się wcielić w tajemniczego L, Raito lub Amane. Z jednej strony staramy się złapać Kirę-boga nowego świata, a z drugiej - bronić jego poglądów i samemu umknąć przed oskarżeniami.

No i więcej gierek a'la Mirror's Edge by się przydało. Znaczy, że akcja dzieje się albo w przyszłości, albo w teraźniejszości. Po wyeksplorowaniu jednego świata, dostajemy możliwość wkroczenia do alternatywnego świata fantasy :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłbym sobie w jakąś grę w której wcielamy się w postać z bajki np.misia uszatka i robimy rzeź w pluszowym świecie, w tej grze wymieszane są różne znane nam wszystkim od dzieciństwa bajki i ich bohaterowie(oczywiście polskie mam na myśli bajki a nie japońskie czy made in US).

Gra powinna być stworzona z lekkim przymrużeniem oka ale posiadać wciągającą fabułę.

Mogłaby być też zmieszana z naszym realnym światem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh Reizen nie nie, źle mnie zrozumiałeś. To ma byc jak FPS. Tylko że sportowy FPS. IMO to jest do zrobiena, normalny efpeesik tyle że zamiast zabijac po prostu strzelasz lub oznaczasz, a zamiast nosic zabójcze gatlingi czy miniguny nosisz markera czy replikę broni. Ciekawe mapy ( hale labirynty ) 2 drużyny itd, mogłyby z takiego pomysłu zrobic zabójczą grę Dodajmy jeszcze multiplayer i tlko wystarczy sobie to wyobrazic. ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terazniejszosc. FPS z klimatem stalkera, filmowoscia CoD 4, grafika Crysisa :) Bohaterem bylby mlody afroamerykanin (innymi slowy po prostu murzyn, ale chcialem ladne slowka dobierac) prosto z NY. Najpierw bujajac sie facetem pokroju 50 cent'a i inych bling bling raperow rabujemy sklepy, wymiatamy wrogie gangi dla swojego bossa itd. , by po paru godzinach gry FBI czy inna tego typu organizacja zgarnela nas i kazala odkupic swoje grzechy eliminujac w Paryżu, Barcelonie, a takze na dalekim wschodzie biznesmanow niewygodnych dla wywiadu ktorych nie dalo sie kupic. Potem nagly zwrot akcji, wyjasnienie sie kilku rzeczy i razem z paroma kolesiami pokroju glownego bohatera powrot do USA i walka przeciw FBI (FBI podaje dla przykladu, mogloby to byc nawet W11 xD). Teraz wyjasnie moje drugie zdanie.

Klimat - brodzenie w smieciach na ulicach NY, wielki ruch uliczny itd.

Filmowosc - chyba nie ma co wyjasniac, wrazenie uczestnictwa w wysokobudzetowym filmie z Hollywood (lub Bollywood, wazne zeby bylo filmowo xD)

Grafika - napisalem Crysis dlatego ze do tej grafiki nie ma porownania. Ale mogloby to byc tez cos pokroju AssAss Creed lub Modern Warfare 2 (tak jak na screenach)

Taka moja wizja gry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pograł w symulator średniowiecza z widokiem FP. Możemy wędrować, walczyć na arenie, pracować, musimy jeść, pić itp. Pełny realizm, zero hirołsów machających mieczem po mistrzowsku, ludzi noszących góry na plecach i czarowników. Za to religijna nagonka, watahy wilków w lasach i bandy uzbrojonych bandytów po zęby. Zero punktów HP, jeden poważny cios równy jest śmierci. Ale by to było piękne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się marzy taka ścigałka, która byłaby umiejscowina w USA, a dokładnie w południowo-zachodnich stanach (Arizona, Teksas, Nevada...) w latach 70-tych, będąca czymś w stylu egranizacji filmów takich jak "Wyścig Cannonball" czy "Mistrz kierownicy ucieka", czyli duża dawka humoru, ucieczka przed policją przez dzikie ostępy, klasyczne amerykanskie krążowniki... fajnie by też było, gdyby prócz samych wyścigów możnaby również wykonywać jakieś misje (ale żeby nie było strzelania - ma być swobodnie i zabawnie), być może jakiś romansik po drodze z na przykład córką mechanika (i porwaniem jej w romantyczną podróż/ucieczkę)... ech... rozmarzyłem się :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze taki pomysł

Gra coś w stylu Rock Band czy Guitar Hero

Zostajemy Rockowym Muzykiem Gitarowym, i szukamy grupę osób co dołączą do naszej grupy, aby im zapimonować trzeba :D właśnie jak w Guitar hero czy Rock band, grać rytmicznie wciskajać odpowednie klawisze, po utworzeniu grupy, były próby przed koncertem, a potem sam koncert, :D za kasę z koncertów, szukamy nowych talentów lub lepszy sprzęt grający aby :D więcej kasy leciało podczas grania na koncertach, i doszliwowanie możliwosci perki, np wolne przez 20 sekund przesuwanie ekranu, przez 5 sekund tylko naciszkaz jeden przycisk do szarpania nad strunami.

PS nie wiem czy to też było by fajne, chodzi mi o zdarzenia losowe, przed czymś ważnym, np Jeden z twoich bębniarzy zwichną rękę nie może, brać udziału w najbliszym koncercie, co robisz A. Dajesz 1000$ na operację B.Ignorujesz to i starasz namówić lekarzy aby grał, C.Niech członek zespołu odpoczywa, i :D żeby było losowa odpowiedz, np przy wybraniu odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze taki pomysł

Gra coś w stylu Rock Band czy Guitar Hero

Zostajemy Rockowym Muzykiem Gitarowym, i szukamy grupę osób co dołączą do naszej grupy, aby im zapimonować trzeba :D właśnie jak w Guitar hero czy Rock band, grać rytmicznie wciskajać odpowednie klawisze, po utworzeniu grupy, były próby przed koncertem, a potem sam koncert, :D za kasę z koncertów, szukamy nowych talentów lub lepszy sprzęt grający aby :D więcej kasy leciało podczas grania na koncertach, i doszliwowanie możliwosci perki, np wolne przez 20 sekund przesuwanie ekranu, przez 5 sekund tylko naciszkaz jeden przycisk do szarpania nad strunami.

Ten pomysł i mi się podoba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadłem na pomysł gry a'la Crysis, Gears of War itp. Może i jest w 'mojej' grze wiele zapożyczeń z Crysisa czy innych gier, no ale trudno :tongue: Gra by opowiadała o tym, że na pewnej zaludnionej wyspie (obojętne gdzie by była - najlepiej tropikalna) amerykanie odkryli jakieś dziwne zakłócenia. Od początku myśleli, że to poprostu wojska jakiegoś kraju zrobili sobie jakiś nowy 'bajer' i go testują... Na tej wyspie od jakiegoś czasu (przed odkryciem zakłóceń) przebywali naukowcy USA, którzy badali różne rzeczy (nie wiem jakie, grunt by byli powiązani z takim działem nauki, by mogli zająć się zakłóceniami :happy: ) USA prosi naukowców o odkrycie źródła dziwnych zakłóceń, które zakłócają prace satelit w okolicy wyspy i takie tam... Po 2 tygodniach 'dochodzenia' naukowców okazuje się, że zostali oni uprowadzeni przez wrogie wojska, które w mgnieniu oka zajęły tą wyspe. Rząd USA postanawia wysłać grupe super nowoczesnych i uzbrojonych wojaków wdzianych w super-hipier-kombinezon, czyniący ich kimś więcej niż człowiekiem. Z początku misja zdaje się prosta. Zrzut, odnalezienie naukowców, odbicie, powrót... Ale tylko z początku, bowiem odnajdują brutalnie zamordowanych wrogich żołnierzy. Na początku rozgrywki dzieją sie dziwne rzeczy, że nie jest to prosta misja i nie tylko wrogie wojsko jest tu niebezpieczne. Podczas rogrywki okazuje się, że na wyspie przed tysiacami lat rozbił się wielki statek obych, którzy dotychczas byli w stanie hibernacji.

Naukowcy przez przypadek znajdują statek (oczywiście cały pod ziemią :)) a niedługo potem wróg dowiaduje się o ich odkryciu, dlatego ich porywają. W jeszczeee dalszych etapach gry okazuje się, że ten statek jest nie jeden, bo na ziemi jest ich dzisiątki. Rozpoczyna sie walka o przetrwanie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd gram w Obliviona, marzę o MMORPG osadzonym w świecie Tamriel. Mnóstwo questów, nawet od innych graczy. Cały świat dostępny dla gracza. Żeby wreszcie miasta przypominały to, czym są, a nie opuszczone miasteczka. Aby cały klimat gry został zachowany. I grafika, która potrafiłaby nam to wszystko pokazać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie marzy się gra (oczywiście by Bioware) w której możemy poruszać się po CAŁYM Faerunie.

Wspaniale podróżowało się po Dolinie Lodowego Wichru, przemierzało Wybrzeże Mieczy bez ekranów ładowania. Oczywiście obowiązkowo wielowątkowa, nieliniowa fabuła, okraszona grafiką rodem z najnowszych i naefektowniejszych produkcji. Ach, to by była produkcja. Tylko najpierw update PC :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...