Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Unreal Tournament (seria)

Polecane posty

Bronie są rzeczywiście bardzo dobre. A Flak Cannon i ASMD są zabójcze. W odpowiednich rączkach, zwłaszcza ten pierwszy, robi prawdziwą masakrę. Trzeba tylko popracować. No i kocham też Double Enforcers :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

eeeee tam. Te ww. bronie są takimi pseudogunami :D. NIE MA TO JAK ekhem OLDSCHOOLOWA Sniper (Sn1p3R) RIFLE. Śmierć gwarantowana, a do tego ten jakże pięknie brzmiący dźwięk - HEADSHOT. Mniam... :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee tam. Te ww. bronie są takimi pseudogunami :D. NIE MA TO JAK ekhem OLDSCHOOLOWA Sniper (Sn1p3R) RIFLE. Śmierć gwarantowana, a do tego ten jakże pięknie brzmiący dźwięk - HEADSHOT. Mniam... :D.

Hehe... No tak, czego innego spodziewać się po ksywie :) Ale przyznam szczerze, że się nie dziwię. Sam lubię polatać ze snajperą, ale z oczywistych względów raczej na otwartych planszach lub tych ze sporą ilością miejsca. Najlepsza jest na Morpheuie,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to lubie właściwie wszystkie rodzaje broni, no może poza snajperką, którą nie potrafię sie dobrze posługiwać. Ale tak czy siak urządzając sobie wieczorki rzeźnickie przy użyciu wyłącznie piły spalinowej. Byłem w tym niegdyś całkiem dobry, ale już wypadłem z wprawy. Trzeba to będzie powtórzyć....

Hierarchia broni u mnie wygląda tak:

1 Piła

2 Minigun

3 Flak Cannon

4 ASMD

5 Bio

6 Rocket Launcher

7 Ripper

8 Plasma Rifle

9 Double Enforcers

Ależ ja mam spaczony gust:D

10 Sniper rifle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie hierarchia wygląda troche inaczej

1.Flack Cannon

2.Sniper Rifle

2.Plasma Rifle(świetna broń, szczególnie z bliska i w głowe :D )

3.Rokiet Launszer

4.Minimini :)

5.Enforcer(wyjątkowo skuteczny na Morbias ][, najlepsza plansza do dueli)

6.Ripper(fajnie jest puścić troche tych dysków i po kilku sekundach, będąc gdzieś zupełnie indziej usłyszeć head shot :twisted: )

7.ASMD (bleeeeeeee, najbardziej wqrwiająca broń w całym UT)

I to w sumie tyle z tego, czego używam, bo BioRifle czy tego hammera to wogóle nie używam, tego pierwszego wręcz omijam z daleka. A i jeszcze reedemer...Tego to raczej dla zabawy używam, żeby sobie polatać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, młotek jest silny, ale strasznie nieprecyzyjny. Co do Bio kozacko nadaje się gdy przypsze sie delikwenta do ściany, ściga się go, czy w ciasnych korytarzach. Ale jedno jest pewne, nie wybacze im tego co zrobili z Flakiem i rakietnicą w UT2003, w ogóle większość wizualnie spartolili....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, młotek jest silny, ale strasznie nieprecyzyjny. Co do Bio kozacko nadaje się gdy przypsze sie delikwenta do ściany, ściga się go, czy w ciasnych korytarzach. Ale jedno jest pewne, nie wybacze im tego co zrobili z Flakiem i rakietnicą w UT2003, w ogóle większość wizualnie spartolili....

Heh to chyba nie grałeś jeszcze w 2oo4... rakietnica jest do bani :P Za szybka i za mało damagu zadaje. A młotek nieprecyzyjny?... zależy dla kogo.

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2oo4 raczej postawiono nacisk na pojazdy, a nie na bronie. Widać to w demie, plansze ogromne, ludziki malutkie. Death Matchowe mapy też są troche za duże, ale całość mi się podoba...Tylko czekac na full wersje(już zamówiłem :twisted: )

A wiecie, że w Polsce jest tylko wersja na DvD ? No bo chyba każdy wolałby jedno DvD niż 6cd jak jest w USA :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2oo4 raczej postawiono nacisk na pojazdy, a nie na bronie. Widać to w demie, plansze ogromne, ludziki malutkie. Death Matchowe mapy też są troche za duże, ale całość mi się podoba...Tylko czekac na full wersje(już zamówiłem :twisted: )

A wiecie, że w Polsce jest tylko wersja na DvD ? No bo chyba każdy wolałby jedno DvD niż 6cd jak jest w USA :)

Tym razem wam sie upiekło i nie bedzie trzeba kupować DVD, ale przyjdzie czas na kupno tego napędu prędzej czy później.

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,11967

Można zakupić na 6CD, dla tych którzy jednak wolą v. DVD najkorzystniejszą oferte znajdziecie chyba na benchmark.pl (po prawej stronie jest reklama).

pozdro

A co nie wiesz że ostatniego swojego posta to sam możesz skasować. Za takie lenistwo to ostrzeżenia będę dawal w przyszlości. Sprzątać po sobie samemu jak możecie :!: :evil: - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa gdybym miał się męczyć z 6CD to chyba bym się pochlastał :) Skoro mam napęd DvD to czas zacząć z niego korzystać...No i jak sie kupi te 6CD to naprawde bardzo łatwo można zgubić. DooM 3 i HL 2 też pewnie będą głównie w edycjach DvD, a CD pewnie będą dodatkowo :) DVD rulzz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2oo4 raczej postawiono nacisk na pojazdy, a nie na bronie. Widać to w demie, plansze ogromne, ludziki malutkie. Death Matchowe mapy też są troche za duże, ale całość mi się podoba...Tylko czekac na full wersje(już zamówiłem :twisted: )

A wiecie, że w Polsce jest tylko wersja na DvD ? No bo chyba każdy wolałby jedno DvD niż 6cd jak jest w USA :)

A co nie wiesz że ostatniego swojego posta to sam możesz skasować. Za takie lenistwo to ostrzeżenia będę dawal w przyszlości. Sprzątać po sobie samemu jak możecie :!: :evil: - RoZy

No weź przestań :x Normalne że gdybym mógł go skasować zrobiłbym to, gdybym wiedzial gdzie :? Przecież to by chyba było mniej roboty niż edytowanei i adnotacja do zdublowanego posta którą napisałem. Chyba jestem ślepy, ale dobre pare minut patrzałem gdzie by go skasować ale nei znalazłem.

pozdrawiam :-/

edit/ no tak - jak miałem go skasować jak nie moge. Pisze na dole po prawej że: "Nie możesz usuwać swoich postów"

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... A co powiecie na demko z najnowszego CDA? Powiem szczerze, że mi się spodobało. Misja w Assault wymiata. Onslaught bardzo dynaminczy, a pojazdy dopracowane. Sama gra mocno dynamicza. Tylko jak to było w 2003 wszystko jakieś takie za kolorowe. Ale ogólnie powinno być dobrze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nowego UT to jest on znacznie lepszy od 2k3 mimo ze jest zrobiony na tym samym eginie co 2k3 demo jest niesamowite, ale co lepsze tworcy wrocili do tradycji jesli jestesmy spostrzegawczy to mzoemy zauwazyc w menu ze sluchac tracki z pierwszego UT jedyne co mi sie w demku nie spodobalo to glos tej kbiety co komentuje mecze jakis taki dziwny. piekne jest to ze grac mozna na 32 graczy co jest pelna masakra (kto nie probowal niech zagra w demko na DM-rankin w deathmatch z 31 botami :lol: :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...piekne jest to ze grac mozna na 32 graczy co jest pelna masakra (kto nie probowal niech zagra w demko na DM-rankin w deathmatch z 31 botami :lol: :lol: :lol:

Samobójca no :twisted: Ale będę musiał sobie tak u kumpla puścić, bo u mnie zdecydowanie nie uciągnie takiej ilości :D Ale już ja sobie to wyobrażam. Ale racja - 2004 wraca do korzeni. Znów jest szybko i zabójczo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Przed chwilą grałem w demo UT2004. Zostałem mile zaskoczony. Spodziewałem się, że nie przypadnie mi do gustu, a tu okazuje się fajniesze od UT2003. Można naprawdę wspaniale pograć, nie mam żadnych lagów (chociaż pewnie wieczorem będą), a bronie są po prostu cudne. Idę grać dalej. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hellius

Jak dla mnie to nawet niezłe. Nie dorównuje oczywiście staremu(dobremu:)) UT, ale jest dosyć niezłe. Nie sprawiło mi takiego zawodu jek Unreal II:The Awaking.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, mam dobre i złe wieści (te tylko dla niektórych będą złymi).

Tak jak przewidywano – UT2oo4 zostanie wydane w Polsce! Przez CDProjekt w marcu, w angielskiej wersji językowej ofkoz, ale z polską instrukcją, za 139 zeta... na płycie DVD! Zatem panowie najwyższy czas wyłożyć to niecałe 200zł na napęd DVD...

pozdrawiam

ps. gdzie jest topic o ut2oo4... za chwile sie zdenerwuje :?

Niezupełnie. Luknij tutaj: http://www.cdaction.pl/?strona=newsy&start=3&newsid=1022 . Jak dla mnie to nawet niezły nius, bo jeśli najdzie mnie ochota, to będę akurat mógł pograć w full wersję UT2k4 (nie mam D/D).

A jeśli chodzi o odpowiedź na temat tematu (hehe, masło maślane... :D ), to wg mnie UT jedynka wymiata i rządzi niepodzielnie! Dowód? Mój brat, antyfan wszelkich FPPów, koleś grający co najwyżej w Supaplexa albo na emulatorze PEGASUSa i nic poza tym, zagrywał się w UT godzinami... Naprawdę, rewela. Z kolei UT2003 to już zupełnie nie to. Nie dość że gorsza (dużo gorsza!) muza, to całkowity spadek grywalności. :( W edycję 2003 nie grałem z taką radością jak w jedynkę. Nie jest to jednak całkowicie zła gra, jest jednak ZANCZNIE GORSZA OD UT1.

O demie UT2004 nawet nie mam co wspominać... Jak dla mnie - zero grywalności, przynajmniej na trybach, ktore dawały taką radochę w pierwszym UT - DM, CTF, Assault itd. Niby dodano zwykłą snajperkę, której w 2003 zabrakło, ale co z tego?! To wszystko już było. Ja zauważyłem tylko parę większych zmian: tryb gry Onslaught i pojazdy. To jednak za mało by przekonać mnie do wydania na UT2004 130 zł. Ja w tym widzę jedynie mission pack albo coś w stylu dużego dodatku, ale coś podobnego powinno się wstawić do neta za darmo (jako niesamodzielny dodatek, of course) lub sprzedawać za 40zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UT 2003 to jak dla mnie byla totalna kicha, gra ogolnie do pupci, muzyka nedzna, wszystko bylo takie jakies inne niz w klasycznym ukochanym utku, co do UT2004 to powraca on do tradycji, pod warunkiem ze nasz sprzet pozwala nam na gre z duzo iloscia botow, wtedy gra sie bardzo dobrze i jest tez grywalnaosc, ktorej w UT2003 nie bylo co do trybu onslaught jest bardzo ciekawy i mi przypadl do gustu, jednak wole typowy DM, ale zaloze sie ze onslaught bedzie mial wielu fanow, apriopo co do dzwiekow w UT 2004 to powracaja z UT1, grywalnosc tez jest jak w UT1 i powrocil tryb assault, tylko DD(double domination) jest gorzsze od trybu z UT1, ale wlasciwe to ut 2004 jest powrotem to tradycji, dynamicznej walki, kosmicznych dzwiekow i niesamowitej grywalnosci cz1, tylko szkoda ze w grze nie ebdzie takich plansz jak DM-barricade :? :D :? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, mam dobre i złe wieści (te tylko dla niektórych będą złymi).

Tak jak przewidywano – UT2oo4 zostanie wydane w Polsce! Przez CDProjekt w marcu, w angielskiej wersji językowej ofkoz, ale z polską instrukcją, za 139 zeta... na płycie DVD! Zatem panowie najwyższy czas wyłożyć to niecałe 200zł na napęd DVD...

pozdrawiam

ps. gdzie jest topic o ut2oo4... za chwile sie zdenerwuje :?

Niezupełnie. Luknij tutaj: http://www.cdaction.pl/?strona=newsy&start=3&newsid=1022 . Jak dla mnie to nawet niezły nius, bo jeśli najdzie mnie ochota, to będę akurat mógł pograć w full wersję UT2k4 (nie mam D/D).

Ta... pisałem o tym w temacie o UT. Gdyby był temat o UT2k4 nie byłoby zamieszania...

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UT 2003 hmm...ostatnio w to grałem. Gra pojedynicza była niezła :? ale kiedy się ma wlonczonego multiplayer od razu patrzysz na tę grę inaczej :P

Gdybyś napisał jeszcze jak to post miałby jakąś wartość. - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też głos komentatorki nie przypadł do gustu, tak samo zresztą jak komentatora. Może i jest taki jakiś bardziej szorstki, ale mnie się nie podoba. Modele w UT 2004 z tego co widziałem nie są mniej udziwnione niż w poprzedniczce. Wehikuły robią wrażenie, a szczególnie ten łazik - dekapilator:D Co do broni... Design Link guna i Miniguna jest jak najbardziej w porządku, ale Flak Cannon nadal tak samo lipnie wygląda, jak wyglądał w UT 2003.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mi ani design broni (jakiś taki na siłę udziwniony... ), ani nowy engine (trochę przekolorowany i mało czytelny) nie odpowiadają. Chyba jestem po prostu nonkonformistą ;) Znacznie bardziej podobają i odpowiadają mi rozgrywki w starego UT. Jeśli coś dobrego mogę powiedzieć o UT2004 to świetny jest tryb Onslaught - bardzo przyjemnie podcina się gości ostrzami w tzw. scorpionie :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipex, poczytałbyś regulamin, a ZWŁASZCZA pkt.7 :evil:

Co do demka UT2oo4(grałem już w nie w ferie hehe) moim zdaniem jest świetne! Naprawde geniealny pomysł z pojazdami :) ...Zamówiłem już pełną kilka dni temu, teraz tylko czekać..Misja Assault też wymiata, no i powraca ten "błysk" ze starego UT :) Moim zdaniem UT2005 będzie już mógł w pełni konkurować z UT i będzie w nim wszystko to, czego brakowało w UT2003 i 2004.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAJRZYJCIE NA WWW.WARIOR.PRV.PL jest to nowa strona o ut 2004 szukam nowych rekrutów.

cha i koniecznie wpiszcie się do księgi gości

SIEMA

Ty sobie lepiej poszukaj korekte na stronke... "turnament", heh.

pozdro

ps. ciekawe czy sie doczekamy topicu o ut2k4? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...