Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Unreal Tournament (seria)

Polecane posty

Oprócz tego podobała mi się customizacja

swojej postaci, no i jest to bodajże jedyna część w której na jednej

arenie mogą grać przeciwko sobie 4 drużyny

Jaka znowu customizacja? W UT nie było niczego takiego. Miałeś do wyboru jeden model postaci na drużynę - tylko twarze i bodaj głos można było zmienić, nic poza tym.

Tempo wydawało mi się jakby odrobinę wolniejsza

niż w jedynce i brakowało mi większej swobody w kreacji bohatera.

Bzdura. UT2004 jest najszybszą i najbardziej dynamiczną grą w serii. Dodano walldodging i double jump, co w połączeniu ze zwykłym dodgem umożliwiało wykonywanie niezłych akrobacji, ale to często wymagało trzeciej albo i czwartej ręki. Bunnyhoppingu też nie zabrakło. Rakiety i plazma z Shock Rifle i gluty z BioRifle przyspieszyły. UT nie miał nawet połowy z tych rzeczy.

I w końcu dochodzimy do ostatniej części: Unreal Tournament 3.

Powraca większa możliwość w customizacji postaci a i sama gra jest

jakby szybsza od poprzedniczki.

UT3 to najsłabsza, najgorzej zaprojektowana i najwolniejsza gra z serii. Rogrywkę makabrycznie spowolniono i niepotrzebnie urealniono - prędkość biegu postaci jest porówywalna do czołgania się, wywalono walldodging, zwiększono grawitację (śmiesznie niskie skoki) rakiety i plazma lecą jak przez kisiel, minigun sieje kryształkami zamiast nabojami, snajperka wskazuje pozycję snajpera, AVRiL stała się bezużyteczna... To tylko niektóre wady. Mapy są małe, brudne, ciemne i upstrzon niepotrzebnymi pierdołowatymi detalami - nie widać na nich absolutnie nic, bo szarobure pojazdy i postacie zlewają się z szaroburym tłem i ciężko cokolwiek z tego obrazu wyłuskać.

A customizacja postaci to kolejny niepotrzebny gimmick - mi wystarczy wiedzieć, że jeśli koleś nosi inny kolor niż ja, to musi zginąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sedinus: podobało mi się to, że w pierwszej części Unreal Tournament można było wybrać sobie klasę i facjatę (brakowało mi tego w UT2004). Unreal Tournament 3 mi się podoba, ale niestety uważam go za najsłabszą część serii. Wcześniej chodziło mi o to, że podoba mi się nowy model snajperki, ale pomysł z ujawnianiem pozycji snajpera po strzale również uważam za idiotyczny. Nie wiem dlaczego ale wydaje mi się jakby w UT2004 tempo było odrobinę wolniejsze niż w jedynce.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snajperka wskazuje pozycję snajpera,

Jak bardzo lubię UT3, to ten [ciach] laser ze snajperki niszczy grę. Nie ma sensu w ogóle bawić się w kampienie, gdyż po jednym strzale nie zdążymy nawet przeładować i już klikamy respawn.

Avril jest w porządku.

Na pewno było lepsze określenie na to. - Bethezer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...