Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Unreal Tournament (seria)

Polecane posty

Gość eMKej

Ja nie gralem w UT wiec nie moge porownywac. Wogole UT2k3 byl pierwszym i jedynym Multiplayerowym FPS w jaki gralem. Podobal mi sie jak dla mnie 9/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooooooooooooooooo. To sie nazywa dobra zabawa :). Przez tydzień byłem oszołomiony UT2003. Ta grafika, dźwięki, grywalność................która malała jednak z upływem czasu. Między innymi przełożenie pojazdów na UT2004 (moim zdaniem twórcy po prostu chcieli więcej zarobić, dlatego wydadzą bliźniaczo podobną grę, UT2003 z dodanymi postaciami i pojazdami........)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mando

UT2003 idzie w odstawke

UT2k4 jest przyszloscia ;)

Gdy gralem w demo 2k3 to mialem pewne watpliwosci, srednio mi sie podobalo

Za to 2k4 jest miodzik. Gra jest szybsza, dynamiczniejsza, poprawiono engine. Powrocil Assault (yeah!) a Onslaught wbija w fotel (pod warunkiem ze sie nie gra z botami ;))

Moge sie przyczepic jedynie do wolnej zmiany broni, niektore strzelaja troche "inaczej", skiny tez dziwne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

No fakt, gierka sama w sobie jest/była fajowa. Szkoda, że te mody do niej są takie "ekhem" nieciekawe. Dużo spodziewałem się np. po Jungle Warfare i znowu ściągałem ok. 230 MB z moją oszałamiającą :D prędkością - 15KB/s na darmo...aaargh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO, fakt, lektorzy są średniawi, ale muzyka jest no.1 . Wracając do tych lektorów, to jest BETA demo, więc do 17 marca może coś jeszcze zmienią. Tak przynajmniej pisze, jak chcesz po necie pograć "Thanks for playing UT 2oo4 Beta demo" czy coś takiego. Ale oby muzy nie zmienili!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 dniach sciągania mam w końcu demo ut 2004. Nowa część jest o niebo lepsza od poprzedniej, w końcu wprowadzono pojazdy, które są po prostu super. Teraz gra w singla jest naprawdę ciekawa i szybko nie nudzi. Zmieniono wygląd części broni... zmiana oczywiście na duży +.... Pozostaje czekać do premiery :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UT2003 wymiatało !!! Ale ile można grać w to samo ?? Sciągnąłem demo UT2004 puszczam deathmatch i.................nie widzę zmian. Rozczarowany wyłanczam kompa i idę na dwór. Po powrocie jeszcze raz daję UT2004, ale tym razem zalanczam Onslaught. Powiem jedno: gdyby UT2004 miało tylko ten tryb kupiłbym go za ok.150 zł. Po prosty EXTRA. A pojazdy..............................ech.

Acha. Assault też jest super :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mando
UT2003 wymiatało !!! Ale ile można grać w to samo ?? Sciągnąłem demo UT2004 puszczam deathmatch i.................nie widzę zmian

No to albo grales za malo w 2k3 albo w 2k4, bo roznice widac po kilku(nastu/dziesieciu) sekundach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Ma ktoś może pojęcie o modach. Chodzi mi mianowicie o to, który mod do Ut2003 jest lepszy. Czy jest to - SAS into the lion's den, czy też Frag Ops?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Snyper_pl

Kiedyś chciałem wziąć udział w mistrzostwach unreala i... gucio okazało się że można grać tylko na unrealu 2003 a nie na tym starszym (na którym ja wymiatałem :x ) no ale cóż :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

No tak. Skoro Jungle Warfare zdobyło 5 miejsce, a tamte 2 mody się nawet nie zakwalifikowały no to ekhem...to daje do myślenia :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, mam dobre i złe wieści (te tylko dla niektórych będą złymi).

Tak jak przewidywano – UT2oo4 zostanie wydane w Polsce! Przez CDProjekt w marcu, w angielskiej wersji językowej ofkoz, ale z polską instrukcją, za 139 zeta... na płycie DVD! Zatem panowie najwyższy czas wyłożyć to niecałe 200zł na napęd DVD...

pozdrawiam

ps. gdzie jest topic o ut2oo4... za chwile sie zdenerwuje :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666

Unreal The Best Gram w niego odkąd wsyzedl Unreal 1 a teraz Gra tylko w Unreala I niestety w DEMO UT2004 :-].

Ale unreal To wspaniala giera po takim czasei czyli juz jakies 4lata dalej jest rewelacyjny :lol: i niewiem co niektórzy w Qwaku widza to tylko zwyczajna nawalanka a UT jest Niezwyczajna rzeklbym Nierealna :-P Mnóstwo trybów w tym mój ulubiony :twisted: ASSAULT :-]

UNREAL FOREVER!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW. Własnie grałem w demko UT 2004. Ta gierka jest zajeeee....chana super. Poprostu wciąga tak że nie mogę się oderwać super klimat, super rodzaje rozgrywki, do tego samochody coś a'la poduszkowce extra.

Szkoda tylko że będzie można ją kupić tylko przez NET-a :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW. Własnie grałem w demko UT 2004. Ta gierka jest zajeeee....chana super. Poprostu wciąga tak że nie mogę się oderwać super klimat, super rodzaje rozgrywki, do tego samochody coś a'la poduszkowce extra.

Szkoda tylko że będzie można ją kupić tylko przez NET-a :cry:

Niestety piractwo na świecie sięga niewyobrażalnych rozmiarów, a tym Atari chce ograniczyć rynek.

Demko świetne, tryb assoult jeszcze lepszy :D, grałem:

:arrow: serwery stabilne

:arrow: dużo ludu

:arrow: pojazdy

gra wymiata, zresztą co ja tam będę pisał. Demko w CDA 4/04, pogracie sami ocenicie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety piractwo na świecie sięga niewyobrażalnych rozmiarów, a tym Atari chce ograniczyć rynek.

I tak nieograniczą tym piractwa. Wiadomo że wielu "osiedlowych" piratów ciągnie przez NET-a nawet po jakiś akademickich światłowodach gry, a UT2004 prędzej czy póżniej się pojawi. Tym zabiegiem pozbawiono części uczciwych ludzi nabycia znakomitej gry normalnie na półkach.

COBRA wybierz sobie inny kolor - ten jest już zajęty. Przynajmniej w Komentarzach - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. mnie...nie ograniczono, bo jak tylko sie ukaże, to zamawiam...Ale faktycznie, to, że tylko przez net to nic nieda. Ktoś tam kupi, da kumplowi, kumpel se przegra, przyjdzie do niego kumpel przegra sobie, bo fajne, aż w końcu obaj pomyślą, że skoro tyle ludzi chce, to mogą sprzedawać...I sie zacznie...Na piratów poprostu NIEMA sposobu. Zabezpieczenia łamią, cracki tworzą, key-geny też, ciekawe czy kiedyś coś na nich wymyślą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blazey

W UT pogrywam sobie od czasu do czasu do dziś. Czy lepsza od Q3 - to kwestia gustu. Mi się podobał dużo bardziej :). A to zatrzęsienie modów na sieci mnie wręcz przeraża :P Nie uznaję żadnego "Unreala" po "Tournamencie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hie, hie, hie. Nie ma jak to mieszkanie studenckie z trzema kompami i kablem :twisted: Ostatnio odkrywamy uroki UT na nowo :D A że kiedyś grałem to mam mini przewagę, ale w sumie to i tak cienki jestem :) Mam tylko nadzieję, że ma kariera ( :wink: ) akademicka na tym nie ucierpi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już wielokrotnie o tym wspominano, ale muza w Unreal Tournamencie jest niesamowita... jednym z moich ulubionych kawałków to jest ta odgrywana na sali trofeowej. Poza tym UT ma najlepszy futurystyczny arsenał z wszystkich mi znanych Shooterów. Flak Cannon, Minigun i ASMD rządzą! A do tego dochodzą pięknie wykonane modele postaci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...