Skocz do zawartości

Metal Ogólnie


Mimizu

Polecane posty

Nie mówię już o komicznych fortach z "Nymphetamine", ciągotach do MTV czy pierwotnej nazwie biografii grupy ("The Black Metal Bible" :shock: ). Oni chyba naprawdę się trochę pugubili :roll:

Dla mnie to delikatna autoironia. W końcu ileż do jasnej cholery można brać pewne rzeczy na poważnie. Chociaż zdaje mi się, że panowie z CoF nigdy tego nie robili... Popatrz na takiego Dimmu Burger'a - do dzisiaj maja w teledyskach infantylny 'design'... Te pentagramiki na źrenicach, eh....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

A wiesz...Chlopaki sa teraz zayebiscie popularni, to moze sie troszke tym zachlysneli i tyle...Tak sobie przynajmniej mysle.

Pewnie niedlugo bedzie tak jak w przypadku Pewnego Norweskiego Zespolu, gdzie bedzie sie mowic "True CoF" :lol:

(a tak w ogole to sobie odswiezylem Cruelty i mysle sobie ze Bathory Aria jest totalnie w pytke :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Ja uważam ,że powinien być oddzielny temat o metallice(wg. mnie najlepszego zespołu na tym świecie).

A ja uważam, że powinien być oddzielny temat o Children of Bodom (wg. mnie najlepszego zespolu na swiecie). I co ty na to ? ;]

A tak na serio to kiedyś w starym KM był oddzielny temat bodaj poświęcony Iron Maiden i byl to wybitnie spalony pomysl, gdyż większosć postów wygladało mniej wiecej tak "Ironi RLZ". Tak więc raczej możesz zapomnieć o oddzielnym topicu dla Metallici ;]

Amen. Poza tym Metallica...? Fu! :P - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość [Fpp]Lexer

Właściwie to co wy sądzicie o Slipknocie (nowym Slipknocie), bo stary Slipknot był kapitalny. Ten jest jakiś trochę sztywny, Corey ma trochę inny głos :( . Jakoś to mi nie pasi do tego Slipknota z 2000r... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem wszystkie płytki i nie przepadam za Slipknotem. Gdyby nie maski, które czynią ich takimi qool w oczach dzieciaków, to wg mnie wogóle by nie zaistnieli :roll:

Pierwsze albumy to wszak poprostu agresywna muza, która...jest dużo lepiej reprezentowana przez dziesiątki innych kapel. Na "vol.3 tSV" pojawiło się więcej ciekawszych zagrywak, Corey popracował nad wokalem. Mam do nich szacunek głównie za "Vol.3", bo udowodnili, że nie są kapelą któa chce zasłynąć tylko dzięki maską i na tym skończyć. Ale i tak mnie nie przekonują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość [Fpp]Lexer

Maski, no nie to trochę śmieszne? Ale to jest ich imidź :) . A może do pierwszych albumów Slipknota poprostu możesz nie mieć gustu. No masz rację że ta muzyka jest agresywna. Ale gust gust i jeszcze raz gust każdy ma inny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wybiera się ktoś na METAL HAMMER FESTIVAL ? KoRn tam będzie... ale za to mnie nie będzie świeeeeeeetnie....

Lol, Metal Hammer Festival, to najwieksza przeuj sprawa. Za tegoroczna metalmanie bylo 120 zl, za mystic 100 zl, ale ta pierwsza trwala od 9 do 1, a mystic od 14 do 24 (?) i bylo troche fajnych zespolow, a teraz jest 120 zl za Korna, Opetha, Lacune Coil i cos jeszce.. oczywiscie pewnie 90% pojdzie do kieszeni Korna. Dziekuje za taki festiwal, ktory trwa 5 godizn i na ktorym graja takie zespoly /oczywiscie Opeth jest spoko/

Nu metalowi w dziale o METALU stanowczo mówimy NIE! ZAORAĆ

Nie wiem, czemu nikt tego nie wymoderowal.. ale to nie jest tak zle, wreszcie bede mogl pogadac otwarcie o Brodce.

Metal wcale nie jest taki zły za jaki jest uważany.

Vide np black metalowy Antestor, ktory skrzeczy dla potegi chrystusa.

Oni chyba naprawdę się trochę pugubili

A tam. Zawsze porazali glebia.

Pewnie niedlugo bedzie tak jak w przypadku Pewnego Norweskiego Zespolu, gdzie bedzie sie mowic "True CoF"

Hm.. The True Mayhem to jedna z pierwszych nazw tego zespolu.

A tak nawiazujac do rozmow, ktore przed chwila przeczytalem w tym temacie, namawiam do pisania dluzszych postow, bo w innym wypadku niektore moga wyleciec, a niektorzy za niektore wyladowac w ostrzezeniach. Np osoby piszace o Kornie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to z Wami jest. Znam wielu ludzi, ktorzy uwazaja ie za metali i jedyne co zauwazam to to, ze caly czas chodza zdolowani, ubrani na czarno, pocieci na calym ciele i mowia, ze zycie nie ma sensu i ze sie zabija. Dla mnie to troche dziwne, ale czy wszyscy metale tacy sa??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam wielu ludzi, ktorzy uwazaja ie za metali i jedyne co zauwazam to to, ze caly czas chodza zdolowani, ubrani na czarno, pocieci na calym ciele i mowia, ze zycie nie ma sensu i ze sie zabija. Dla mnie to troche dziwne, ale czy wszyscy metale tacy sa??

Nie, sa to raczej zacowania gotycko-doomowe, charakterystyczne dla gotow, doom metalowcow i kindermetali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to z Wami jest. Znam wielu ludzi, ktorzy uwazaja ie za metali i jedyne co zauwazam to to, ze caly czas chodza zdolowani, ubrani na czarno, pocieci na calym ciele i mowia, ze zycie nie ma sensu i ze sie zabija. Dla mnie to troche dziwne, ale czy wszyscy metale tacy sa??

Ja tam za "metala" się nie uważam, choć lubię posłuchać "Midian", "The principle of..." CoF'a albo Slipknota "Vol. 3". Nie ubieram się na czarno, bo w lato to trochę gorąco jest.

A co do CoF to trochę się pogubili. Nie podoba mi się to. Za dawnych czasów to bylo co innego, a teraz....Sami oceńcie. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do CoF to trochę się pogubili. Nie podoba mi się to. Za dawnych czasów to bylo co innego, a teraz....Sami oceńcie

Po odejściu Barkera, a pare lat później także Robina i Giana CoF faktycznie się zmieniło...nie sposób nie dosłyszeć, że "Damnation..." i "Nymphetamine" to już inne płyty, ale myślę że mimo wszystko bardzo dobre... ale nic nie przebije w moim odczuciu "Dusk...", "Cruelty..." i "Midian" :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOCENT NIE ŻYJE!!!!!!! Miał 35 lat. Nie wiem czemu zginal, ani kiedy dokladnie odszedl ale fakt jest faktem.

Oficjalnie nic nie powiedzą, bo rodzina tego sobie nie życzy. Nieoficjalnie natomiast to zmarł, bo od jakiegoś czasu dość ostro ćpał i w ogóle prowadził taki mało zdrowy tryb życia. Ale szacunek się należy [']

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajać AR i to forum zauważyłęm ze strasznie duzo osob jest szatanistami..

Ludzie!! Diabeł Was opętał czy jak?? Jest tu ktoś kto słucha normalnej muzyki?? Takiej dla ludzi.. Dance hallu np?? :>

Nie dajcie się tej mierniej prowokacji, proszę... :) - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajać AR i to forum zauważyłęm ze strasznie duzo osob jest szatanistami..

Puknij sie w glowe. Ewentualnie daj sobie spokoj z takimi zarcikami.

Ludzie!! Diabeł Was opętał czy jak?? Jest tu ktoś kto słucha normalnej muzyki?? Takiej dla ludzi.. Dance hallu np?? :>

To jest wg ciebie normalna muzyka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC, nie mieliśmy się dać tej prowokacji :)

1) Masz zle pojecie o nastepstwie czasowym wydarzen

2) Sprawdzalem, czy da sie zrobic grunt pod oficjalne ostrzezenie ;) - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojeju.. od razu prowokacja.. Normalne pytanie.. Nie mam nic do Was bo Was nie znam a moje pytanie wzielo sie z obawy, ze moglbym byc na forum z ludzmi tego pokroju..: http://www.akuku.pl/link_frameset.php?strH...lackmetal2.html

No przecież chyba mi nie powiecie, ze to jest normalne.. Odpowiem za Was..:D To jest nienormalne..a wszystko przez metal.. On powoduje, ze ludzie stają się obłąkani.. Pozdro..:)

Uspokoj sie dziecko. Jak sie tak strachasz, to po prostu nie wchodz na forum. Ja jakos siedze tu z ludzmi, ktorzy mi sie nie podobaja i jakos nie umarlem - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojeju.. od razu prowokacja.. Normalne pytanie.. Nie mam nic do Was bo Was nie znam a moje pytanie wzielo sie z obawy, ze moglbym byc na forum z ludzmi tego pokroju..: http://www.akuku.pl/link_frameset.php?strH...lackmetal2.html

No przecież chyba mi nie powiecie, ze to jest normalne.. Odpowiem za Was..:D To jest nienormalne..a wszystko przez metal.. On powoduje, ze ludzie stają się obłąkani.. Pozdro..:)

Jesteś w błędzie stary. To prędzej Hip Hop powoduje, że ludzie są obłąkani. A jak Ci coś nie pasuje, to po co wchodzisz na to forum ? Precz obłąkańcu :!: :D:D:D I śmiesz nas nazywać szatanistami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...