Skocz do zawartości

Metal Ogólnie


Mimizu

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Jak dla mnie mogą zagrać Aces High, Be Quick or Be Dead, Mother Russia (czemuż tego nigdy nie grają? genialny kawałek) i mogą się zmywać :twisted: A tak szczerze mówiąc, to faktycznie ułożyć playlistę na koncert jest bardzo trudno, bo IM jest bardzo równym zespołem - trudno wskazać u nich jakieś szczególnie dobre czy złe kawałki, wszystko jest na wysokim poziomie.

Ale jestesm pewien ze bedzie malo kawalkow z plyt z Blazem. Te plytki nie sa specjalnie lubiane przez fanow. SZkoda bo uwazam ze jest to duze niedocenienie swietnego materialu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
Ale jestesm pewien ze bedzie malo kawalkow z plyt z Blazem.

Jeżeli wogóle cokolwiek z Blazem będzie. Ponoć ma być silny nacisk na pierwsze cztery płyty w ramach promocji pierwszej części Early days (czy coś takiego). Także od IM do Piece'a, pewnie coś z Brave new world i DoD (bo najnowsze i z Brucem ;)) i największe hity z płyt "pomiędzy".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te plytki nie sa specjalnie lubiane przez fanow. SZkoda bo uwazam ze jest to duze niedocenienie swietnego materialu
Damn right. Blaze to nie Dickinson, ale jedno trzeba mu przyznać - do IM pasował równie dobrze. Choć powszechnie The X Factor i Virtual XI są uważane za najgorsze w dorobku dziewic, to dla mnie stoją na poziomie innych wydawnictw... Choć oczywiście nie są tak dobre jak topowe 7th Son of the 7th Son czy Brave New World...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tiger #M

A propo Dickinsona :)

W sobotę widziałem na Discovery przypadkiem trafiłem na program o głupio brzmiącej nazwie "Latający heavy metal", który Bruce osobiście prowadzi :) Wbrew pozorom, więcej tam gadają o samolotach, niż o metalu (a szkoda), ale oglądałem tylko z powodu osoby prowadzącego. Tak chciałem tylko powiedzieć. :)

Ogólnie z tego programu dowiedziałem się, że Dickinson od czterech lat lata sobie po całym świecie, wożąc mało świadomych pasażerów, kto jest pilotem :) Nie ma to jak dowiadywać się tego, co muzycy robią w wolnych chwilach między nagrywaniem płyt :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aprposss Iron Maiden :)

Pomimo ze Brave New World jest doskonala to jednak wolalem bardziej pierwsze albumy z Brucem w skladzie (The Number Of The Beast i kilka pozniejszych). BNW i Dance of Death roznia sie od tych pierwszych bo wiadomo ze sie heavy rozwija i zmienia, ale ja jednak wole klasyke...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hę? To Przystanek Woodstock to impreza metalowa? Nie wiedziałem o_O Owszem, osobiście nie trawię muzyki, która jest tam grana, ale to nie znaczy że od razu mam na nią pluć tylko dlatego, że to nie trafia w mój gust... w każdej grupie - czy to słuchającej metalu, hh czy disco polo są rozmaite waryjoty - ale to nie znaczy, że cała grupa jest "be"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większych idiotów od was nie widziałem.

Ziąą' date=' lustra w domu nie masz ? 8)

Jesteście totalnie poryci. Chodzą takie pajace

A, to mamy już coś wspólnego :]

! Jak możecie nosić takie długie' date=' zawszone kudły??? [/quote'] Popatrz na włosy Wojtexa, albo na przykład moje, zmienisz zdanie ziąą
Ale po ptaszek wam te pacyfki?

LOL' date=' ziąą ty chyba sobie pomyliłeś coś. Pacyfkiu to noszą młodociane Nirvanówy i reszta małoletnich hartkorowców 8)

Po cholerę wy słuchacie metalu?? Przecież to jakieś cenzura, niezrozumiałe wrzaski i piski gitar.

A po jaką cholerę wy słuchacie hip hopu ? yo.

Znacznie lepszy jest nu-metal' date='[/quote']

Zdecydowanie mówimy NIE, PO STOKROĆ K...A NIE 8)

A ten cały przystanek WOODSTOCK to jedno wielkie bagno.
Ja się zgadzam.
Metale mi się kojarzą z nieporządkiem i nieładem' date=' z histerią, z wariactwem, z szaleństwem. [/quote']

O, tu się w 100% zgadzam ;]

Wy się popisujecie w ten sposób przed ludźmi? po co wam to wszystko?
Od popisywania się są ludzie tacy jak ty, więc wypier.....j ziąą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.)Dzisiaj przed szkołą jakieś chłopaki zbierały autografy od jakiegoś facia z długimi włosami. Nauczycielka uświadomiła nas że to lider "odziału zamkniętego" czyli jakiejś kapeli grającej "ciężki metal". Niewiem czemu ale "odział zamnknięty" kojaży mi się z rockiem i rock and rollem. Dobrze gadam?

2.)A tak skoro już jestem w tym temacie, jeszcze opowiem jedną przygodę. bodajże Zapruder oskarżał mnie że noszę naszywki zespołów których nie słucham(mam taką jedną metallicy, zostawiłem ją bo kiedyś dawno temu jej słuchałem, dzięki czemu plecak opowiada historię mojego gustu.). Więc opowiem mu moją przygode żeby zobaczył co to znaczy nosić naszywki zespołów których się nie słucha. Mój debilny kolega ma naszywkę metallicy, na przerwie W-F-ista kazał mi się go spytać jakie zna jej utwory. On na to "żadnych, kupiłem ją bo tylko taka była". Podobno nie powinienem nosić naszywki zespołów których niesłucham, ale ja jej słuchałem choć dawno temu, a co w takim razie na niego powiecie? Dla mnie to jest po części bezczeszczenie jakiegoś zespołu, bo każdemu się zaczyna zespół kojażyć z niedorobami którzy nie są w stanie wymienić choć jednej jego piosenki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.)Dzisiaj przed szkołą jakieś chłopaki zbierały autografy od jakiegoś facia z długimi włosami. Nauczycielka uświadomiła nas że to lider "odziału zamkniętego" czyli jakiejś kapeli grającej "ciężki metal". Niewiem czemu ale "odział zamnknięty" kojaży mi się z rockiem i rock and rollem. Dobrze gadam?

Dobrze... Choc nie jestesm pewien na 100% jaki to rodzaj, poniewaz w sumie to prawie wcale ich nie slucham. W sumie okreslenie ich jako grajacych "ciezki metal" to grube przegiecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacyfkiu to noszą młodociane Nirvanówy i reszta małoletnich hartkorowców.

Eeeee, że jak ? Pacyfa i HC???? Oj Mith, tym razem Ty coś popier..niczyłeś. Nawet kinderzy, znani poniekąd pod terminem szerszeni (:)) rezygnują z pacyf na rzecz coraz to więkzych pentosów, twisted crossów, czy też jakże nie uniwersalnego liścia konopii... Pacyfa już nie kręci małolatów... Zresztą, sam nie wiem, za stary już jestem coby wiedzieć jakimi prawami rządzi się dzisiajsza subkultura metalowa. Niemniej jednak, z tego co zaobserwowałem skórzane płaszcze nadal są trendy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SNo ba, przecież hc to ogólnie dziedzina muzyki nawołująca do powszechnego porządku, przestrzegania praw i miłości powszechnej... :)

dzisiajsza subkultura metalowa
Popkultura metalowa, you mean. Ciągle mam ochotę zabijać osoby mające na plecakach naszywki Nirvany, Burzum, Pata Metheny i Darkthrone.
Niemniej jednak, z tego co zaobserwowałem skórzane płaszcze nadal są trendy
No ba, sam chciałbym mieć jeden :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mam ochotę zabijać osoby mające na plecakach naszywki Nirvany, Burzum, Pata Metheny i Darkthrone.

I tak najbardziej rozwalającym zestawem jest naszywka Burzum + Muzyka przeciwko rasizmowi :lol: Przy tym nawet combo =>wielki pentagram + naszywka Slipknot + namazane korektorem people=shit + pacyfka<= wymięka :wink:

Niemniej jednak, z tego co zaobserwowałem skórzane płaszcze nadal są trendy

No są, są, ale musisz pamiętać, że już nie pisze się "trendy" tylko "jazzy". Pisanie "trendy" nie jest jazzy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba, sam chciałbym mieć jeden :D

Cardi żartujesz sobie ze mnie ? :> W to, to ja Ci nie uwierzę... Akurat skórzane płaszcze uważam, za najbardziej spedalone w całej SUBKULTURZE (o ja niepokorny ! :D) metalowej. Zawsze kojarzą mi się z koszulkami CoF, uwalonymi glanami i włosami niepierwszej czystości. Jednak Twój żarcik (powiedz, że to zart, bo się pochlastam) uważam za przedni :)

No są, są, ale musisz pamiętać, że już nie pisze się "trendy" tylko "jazzy". Pisanie "trendy" nie jest jazzy

I za o jedno zdanie Cię pokochałem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CMENATRZ !!! TRUPY !!! PENTAGRAM !!! SMIERC !!! SZKIELETY !!! AGHHHHHHHHHHHHH

GŁUPOTA! ZAAWANSOWANA! OSTRZEŻENIE! BANIAK! ..... BUUUUERGH!!

co nie zmienia faktu, że wkrótce mam zamiar kupić sobie jakiś płaszcz, ale na pewno nie skórzany

No proszę, nasz mały Cardinalek zaczyna dorastać :) Wczuwa się w prawdziwego studencinę :) Jeszcze tylko kserówki, katar pod nosem i olbrzymi szalik... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CMENATRZ !!! TRUPY !!! PENTAGRAM !!! SMIERC !!! SZKIELETY !!! AGHHHHHHHHHHHHH

Ja tego kolesia znam! Widziałem go dzisiaj w Biedronce jak chodziłem po hamburgery: kupował 4 piwa "Sarmackie" - te w ekonomicznej, plastikowej butelce.

mandaryn - czy to było z Forum czy z Polityki

Ani z tego, ani z tego - siostra mi powiedziała :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacyfkiu to noszą młodociane Nirvanówy i reszta małoletnich hartkorowców.

Eeeee, że jak ? Pacyfa i HC???? Oj Mith, tym razem Ty coś popier..niczyłeś.

SNo ba, przecież hc to ogólnie dziedzina muzyki nawołująca do powszechnego porządku, przestrzegania praw i miłości powszechnej... Smile
Aj, i muszę wszystko wyjaśniać ;] Używając terminu "hartkorowców" nie miałem na myśli ludzi słuchających hardcore'u tylko takich młodocianych metali chwalących się jakiej to oni nie słuchają mocnej muzyki (czyt. Slipknot, Nirvana, KoRn etc. ) 8) zrozumiane? ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj, i muszę wszystko wyjaśniać ;] Używając terminu "hartkorowców" nie miałem na myśli ludzi słuchających hardcore'u tylko takich młodocianych metali chwalących się jakiej to oni nie słuchają mocnej muzyki (czyt. Slipknot, Nirvana, KoRn etc. ) 8) zrozumiane? ;]

Dobra, z mojej strony przeprosiny i wyjaśnienia przyjęte:) Ale pilnuj się misiek następnym razem :) LOL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tiger #M

Ze ktoś korna na początku słucha to nie jest źle. Jak się maluje na wielkiego złego, to też nie musi przeszkadzać. Gorzej, jak słucha tego już bardzo długi czas, w końcu zamykając się na prawdziwy świat Muzyki Metalowej. Wtedy to tylko takiego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze ktoś korna na początku słucha to nie jest źle. Jak się maluje na wielkiego złego, to też nie musi przeszkadzać. Gorzej, jak słucha tego już bardzo długi czas, w końcu zamykając się na prawdziwy świat Muzyki Metalowej. Wtedy to tylko takiego...

Dobrze gadasz! Korn nie jest zly do czasu. :) Teraz to ja bym tego nie chcial sluchac, ale jakies cztery lata temu to mnie sie on podobal, tak samo jak RATM i kilka innych kapel. Niestety nie podoba mi sie juz grandz... :( Dziwne, bo kiedys tez za nim przepadalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, tak od dłuższego czasu męczy mnie pytanie czy istnieje szansa na powrót Eld'a na łamy Królestwa. Napisałem nawet pytanko w Pytaniach Do Redakcji. SMG odpisał:

Jedno króciutkie pytanko. Czy Eld'owi już puścił nerw i nie ma zamiaru powrócić do Królestwa Metalu?

Tego nie wiem, wiem ze czasem mialby chec tam kogos zbanowac - ale jako ze nie moze, to sie na checiach konczy.

W sumie tak głębiej zastanawiając się to na dobre by wyszedł taki comeback. Działoby się coś wreszcie. A tak to stagnacja się szerzy... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...